Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Dėl autobusų eismo karantino metu

Dėl autobusų eismo karantino metu

Visagino savivaldybės administracija informuoja, kad atsižvelgiant į susiklosčiusią situaciją Lietuvos Respublikoje paskelbus karantiną ir į tai, kad Lietuvos transporto saugos administracija stabdo tolimojo reguliaraus susisiekimo autobusais maršrutus, prašome keleivių sekti autobusų eismo tvarkaraščių pasikeitimus.

Autobusų eismo tvarkaraščiai skelbiami interneto svetainės www.visaginas.lt rubrikos ,,Gyventojams“ skiltyje „Autobusų ir traukinių eismo tvarkaraščiai“, taip pat prie ,,LIDL“ parduotuvės Vetaranų g. esančioje autobusų stotelėje.

Keleiviams rekomenduojama judėti tik būtinu atveju. Viešajame transporte ribojamas įlipančiųjų keleivių skaičius, laikomasi saugaus atstumo, užimamos tik sėdimos vietos, keleiviams nerekomenduojama sėdėti vienas prieš kitą. Kai keleivių skaičius viršija numatytą, vairuotojai į transporto priemonę keleivių gali nebeįleisti.

Kas šiuo laikotarpiu aktualu keleiviams
• Nuo kovo 18 d. keičiasi tolimojo reguliaraus autobusų eismo tvarkaraščiai, jie skelbiami: www.visaginas.lt rubrikos ,,Gyventojams“ skiltyje „Autobusų ir traukinių eismo tvarkaraščiai
• Keleivių prašoma laikytis atstumo, į viešąjį transportą lipti be skubos, o įlipus užimti sėdimas vietas, nesėdėti vienam prieš kitą.
• Vairuotojų darbo vietos atskirtos įspėjamosiomis juostomis, o įlipimas ir išlipimas pro priekines duris draudžiamas.
• Likite namuose, o jei tikrai reikia juos palikti, viešajame transporte elkitės sąmoningai, trumpesnius atstumus paėjėkite, nepamirškite dviračių, kitų judėjimo alternatyvų.


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"