Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Baigėsi 2019 m. sporto projektas „Poilsiauk aktyviai – 2019“

Rugsėjo mėnesį krepšinio turnyru baigėsi 2019 m. sporto projektas „Poilsiauk aktyviai – 2019“, kurį  įgyvendino sporto klubas „NAKS“ nuosavomis ir Sporto rėmimo fondo lėšomis.
Vienas iš projekto iškeltų uždavinių buvo gerinti Visagino miesto savivaldybės sporto infrastruktūrą ir objektus. 2020 m. liepos mėnesį sporto klubas „NAKS“ su Visagino savivaldybės pagalba užbaigė paplūdimio krepšinio aikštelės montavimo darbus, kurie buvo projekto sudedamoji dalis. Sporto rėmimo fondo finansuojamo projekto dėka dabar miestas turi universalią paplūdimio krepšinio aikštelę, kuri bus naudojama įvairaus lygio varžyboms rengti ir įvairių sporto šakų treniruotėms.
Taip pat buvo ženkliai pagerinta krepšinio inventoriaus situacija Visagino sporto centre. Dabar vaikai, lankantys krepšinį ir vasaros stovyklas, kurias organizuoja sporto klubas „NAKS“, turi galimybę naudotis nauju kokybišku sporto inventoriumi. Viena iš stovyklų, kurioje dalyvavo 25 vaikai iš Visagino, vyko 2019 m. rugpjūčio mėnesį prie Baltijos jūros. 11 dienų stovyklos dalyviai aktyviai leido laiką bėgimo takuose, paplūdimyje ir virvių parkuose.
Per projekto vykdymo laikotarpį 2019-2020 metais Visagine buvo organizuoti 3x3, paplūdimio bei klasikinio (5x5) krepšinio turnyrai, kuriuose iš viso dalyvavo 225 dalyviai iš įvairių Lietuvos miestų. 2020 m. rugsėjo 5 d. Visagino rekreacijos paslaugų centre vyko krepšinio turnyras, kuris vainikavo "Poilsiauk aktyviai – 2019" projektą. Pirma vieta atiteko šeimininkams – Visagino SC, kurie pirmose rungtynėse iškovojo pergalę prieš bendraamžius iš Rokiškio rezultatu 71:36. Antrajame susitikime prieš Biržų komandą pergalingas spurtas įvyko antroje rungtynių pusėje, kurią šeimininkai laimėjo rezultatu 43:19.
Projektas „Poilsiauk aktyviai – 2019“ yra finansuojamas kartu su valstybės Sporto rėmimo fondo, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas, lėšomis.


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"