Spalio 22 d. Visagino savivaldybės meras Erlandas Galaguzas, savivaldybės mero pavaduotoja Aleksandra Grigienė ir administracijos direktorius Virginijus Andrius Bukauskas susitiko su nepaprastuoju ir įgaliotuoju Armėnijos Respublikos ambasadoriumi ponu Tigran’u Mkrtchyan’u.
Ambasadorius buvo maloniai nustebintas Visagino daugiakultūriškumo ir išreiškė norą aktyviai bendradarbiauti su mūsų savivaldybe, turinčia gana gausią armėnų bendruomenę.
Susitikimo metu taip pat aptarta Visagino ir vienos iš Armėnijos savivaldybių bendradarbiavimo sutarties pasirašymo galimybė. Pono Tigran’o Mkrtchyan’o nuomone, tam bene labiausiai tiktų Mecamoro miestas, šalia kurio taip pat yra įsikūrusi vienintelė Kaukazo regione atominė jėgainė.
Komentarai
Komentaras išsiųstas
*comment_error*
{{msg}}