Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

2018 metais išduoti leidimai-higienos pasai Visagino savivaldybėje

2018 metais išduoti leidimai-higienos pasai Visagino savivaldybėje

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Utenos departamento Visagino skyriaus specialistai per 2018 m.   pagal pateiktas fizinių ir juridinių asmenų  paraiškas  gauti leidimą- higienos pasą įvertino veiklos vykdymo sąlygas ir   išdavė  21 leidimą- higienos pasą šioms veikloms: grožio paslaugų veiklai - 15, pirčių, saunų paslaugų veiklai - 1, ambulatorinių asmens sveikatos priežiūros įstaigų veiklai - 5.
Per  2018 m.  pagal pateiktus fizinių ir juridinių asmenų prašymus 10 leidimų-higienos pasų   sustabdyti  ir  22 leidimai-higienos  pasai panaikinti.

Leidimų-higienos pasų turėtojų pareigos
Leidimus-higienos pasus turintys fiziniai, juridiniai asmenys ir filialai privalo informuoti leidimą-higienos pasą išdavusią instituciją: apie pasikeitusius leidime-higienos pase įrašytus duomenis (juridinis asmuo ir filialas – pavadinimą, buveinės adresą, pakeistą kodą (suteiktą naują kodą); fizinis asmuo – asmens duomenis, adresą, kuriuo galima siųsti korespondenciją) ne vėliau kaip per 10 darbo dienų nuo šių duomenų pakeitimo; apie pasikeitusias ūkinės komercinės veiklos vykdymo sąlygas ne vėliau kaip per 3 darbo dienas nuo šių sąlygų pasikeitimo.
Leidimus-higienos pasus turintiems fiziniams, juridiniams asmenims ir filialams draudžiama įgalioti ar pagal sutartį perduoti kitiems asmenims teisę verstis jų turimuose leidimuose-higienos pasuose nurodyta veikla.
Leidimus-higienos pasus turintys fiziniai, juridiniai asmenys ir filialai, atlikę patalpų, kuriose vykdoma ūkinė komercinė veikla ir kurioms yra išduotas leidimas-higienos pasas, rekonstrukciją ar remonto darbus, kuriuos užbaigus būtina nustatyta tvarka statinį pripažinti tinkamu naudoti, privalo nedelsdamas kreiptis į leidimus-higienos pasus išduodančią instituciją dėl naujo leidimo-higienos paso išdavimo.
Nutraukus arba laikinai nevykdant veiklos, kuriai buvo išduotas Leidimas- higienos pasas, būtina pateikti prašymą dėl jo galiojimo panaikinimo ar jo sustabdymo.
Jeigu leidimas-higienos pasas suteikia teisę teikti paslaugas, leidimo-higienos paso originalas arba jo kopija turi būti pateiktas vartotojams matomoje vietoje. Skelbiamame leidimo-higienos paso originale ar jo kopijoje turi nesimatyti asmens kodo ir fizinio asmens adreso.


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"