Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Kviečiame Visagino savivaldybės gyventojus pateikti pastabas / pasiūlymus dėl parengto Visagino savivaldybės tarybos sprendimo projekto Nr. TSP-38

Kviečiame Visagino savivaldybės gyventojus įsitraukti į savivaldos gyvenimą ir pateikti nuomonę dėl Visagino savivaldybės taryboje vasario mėn. planuojamo svarstyti sprendimo dėl Keleivių ir bagažo vežimo, vietinio (miesto ir priemiestinio) susisiekimo maršrutais, keleivių įlaipinimo ir išlaipinimo stotelėse, viešųjų paslaugų teikimo vietinio susisiekimo maršrutais poreikio ir autobusų stočių steigimo kriterijų nustatymo taisyklių patvirtinimo.

Parengtos Keleivių ir bagažo vežimo, vietinio (miesto ir priemiestinio) susisiekimo maršrutais, keleivių įlaipinimo ir išlaipinimo stotelėse, viešųjų paslaugų teikimo vietinio susisiekimo maršrutais poreikio ir autobusų stočių steigimo kriterijų nustatymo taisyklės nustato kaip vietinio (miesto ir priemiestinio) susisiekimo maršrutais Visagino savivaldybėje turi būti vežami keleiviai ir bagažas, tvarką kaip turi būti įlaipinami ir išlaipinami keleiviai stotelėse, kaip turi būti nustatomas viešųjų paslaugų teikimo vietinio susisiekimo maršrutais poreikis bei autobusų stočių steigimo kriterijus.

Jei Jūs turite pastabų dėl šio sprendimo projekto, savo pasiūlymus siųskite iki 2024 m. vasario 1 dienos el. p. mantas.jatulionis@visaginas.lt.


Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"