Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Kviečiame Visagino savivaldybės gyventojus teikti pastabas dėl TSP-62

Kviečiame Visagino savivaldybės gyventojus įsitraukti į savivaldos gyvenimą ir pateikti nuomonę dėl Visagino savivaldybės taryboje kovo mėnesį planuojamo svarstyti tarybos sprendimo projekto Nr. TSP-62 „Dėl Visagino savivaldybės tarybos 2020 m. vasario 6 d. sprendimo Nr. TS-23 „Dėl Visagino savivaldybės turto perdavimo panaudos pagrindais laikinai neatlygintinai valdyti ir naudotis tvarkos aprašo patvirtinimo” pakeitimo“.

Seimas priėmė naują Vietos savivaldos įstatymo redakciją ir lydimųjų teisės aktų pakeitimus, kuriais nuspręsta patvirtinti naują merų įgaliojimų modelį. Įstatyme nutarta nustatyti, kad savivaldybės taryba bus atstovaujamoji institucija, o savivaldybės meras – savivaldybės vadovas, turintis vietos valdžios ir viešojo administravimo teises ir pareigas, t. y. vykdomoji institucija. Parengtas Visagino savivaldybės tarybos sprendimo projektas atitiktų naujos redakcijos Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo nuostatas, kurios įsigalios naujai išrinktai Visagino savivaldybės tarybai susirinkus į pirmąjį posėdį.

Jei Jūs turite pastabų dėl šio sprendimo projekto, savo pasiūlymus siųskite iki kovo 1 dienos 15 val., el. p. inga.vavinskiene@visaginas.lt


Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"