Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Kviečiame prisijungti prie Baltijos kelio 30-mečio ir Naujojo baltijos kelio atgimimo!

Kviečiame prisijungti prie Baltijos kelio 30-mečio ir Naujojo baltijos kelio atgimimo!
 

Lygiai prieš 30 metų, 1989 m. rugpjūčio 23 d., įvyko Baltijos kelias. Jame dalyvavo per 2 milijonus Estijos, Latvijos ir Lietuvos žmonių. Tai buvo didžiausias pilietinės visuomenės pasireiškimas tuometinės Sovietų Sąjungos istorijoje. 2019-aisiais švenčiame 30 metų šios Baltijos tautų vienybės, laisvės ir atminties šventės sukaktį.
Š. m. rugpjūčio 23 d. kviečiame Lietuvos žmones paminėti Baltijos Kelią taip, kaip jis ir prasidėjo. Siekiame suformuoti gyvą žmonių grandinę nuo Vilniaus katedros iki Vilniaus ženklo Ukmergės plentu, planuojamas dalyvių skaičius – 10.000.
„Baltijos Kelią 2019“ organizuoja: akcija „Darom“, Lietuvos etninės kultūros draugija, Vilniaus etnokultūros centras, Lietuvos smulkiųjų verslininkų asociacija, Signatarų klubas, Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio Vilniaus skyrius ir kiti.
Kviečiame jūsų komandą – organizaciją, klubą, įmonę, mokyklą, valstybinę įstaigą, namų bendriją, šokių kolektyvą ar tiesiog draugų grupę ar šeimą registruotis šioje anketoje. Tuomet Jūs gausite informaciją apie visą Baltijos Kelio 2019 pasiruošimo eigą, kokios veiklos bus vykdomos, kaip jūs galite prisidėti ir t.t.

LABAI PRAŠOME PASIDALINKITE ŠIA INFORMACIJA SU SAVO DRAUGAIS IR KAIMYNAIS!


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"