Svetainės struktūra Standartinė versija
lt
en ru

Teniso turnyras Visagino „Open 2022”

Šeštadienį, birželio 11 d., įvyko tradicinės teniso dvejetų varžybos – turnyras „Visagino Open 2022“. Turnyre dalyvavo 32 teniso entuziastai iš skirtingų Lietuvos miestų: Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Druskininkų ir taip pat pasivaržyti atvyko kaimynai-latviai iš Daugpilio miesto!

Grupėje „Power“ geriausiai sekėsi svečiams iš Kauno ir Panevėžio – Paulius Minajevas bei Mantas Namavičius užėmė pirmąją vietą. Antroji vieta atiteko visaginiečiams Artiom Stašiuk ir Artur Margevičius, o trečiąją vietą užėmė Emiljen Ročko ir Miroslava Vilkova iš Daugpilio!

Grupės „Masters“ pirmosios vietos laimėtojai –  vilniečiai Vytautas Stasiūnas ir Modesta Keliauskas, antrosios – Oleg Kolobov ir Audrius Kamienas (Visaginas, Vilnius) ir trečiąją vietą užėmė taip pat visaginiečiai – Aleksej Osincev ir Oleg Sobolev.

Sporto klubas „Visagino tenisas“ nuoširdžiai dėkoja Visagino savivaldybei už paramą organizuojant turnyrą!