Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Tarpautinėse akrobatikos varžybose „KevadAKRO 2023“ – nugalėtojai iš Visagino

Š. m. gegužės 4 dieną Visagino miesto sportinės akrobatikos komanda (35 sportininkai ir 4 treneriai) dalyvavo atvirose tarptautinėse varžybose Taline. Daugumai Visagino sportininkų tai buvo pirmos tokio didelio mąsto varžybos, nauja salė su didele teisėjų brigada. Komanda iš Visagino iškovojo net tris medalių komplektus.

• Darja Zelionka ir Olivija Šikšnian tapo nugalėtojomis ir užėmė - 1 vietą, savo kategorijoje jos buvo jauniausios ir varžėsi net su 16 moterų porų.
  • Darja Sanarova ir Vlada Lavkart jaunimo kategorijoje užėmė iškovojo 2 vietą.
  • Vincas Drus ir Zlata Polukejeva - mišri pora, iškovojo 3 vietą ir į Visaginą grižo su bronzos medaliais.

Visi kiti sportininkai taip pat sėkmingai startavo ir pagerino savo rezultatus, įsigijo naujos patirties ir išbandė savo jėgas. Tai bus puiki proga dar daugiau dirbti, stengtis ir siekti naujų tikslų.

Nuoširdžiai sveikiname nugalėtojus ir trenerius bei linkime sėkmės naujose varžybose.