Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Rygoje ir nuotoliniu būdu vyko konferencija „Cities in Flow“

Rygoje ir nuotoliniu būdu vyko konferencija „Cities in Flow“

Rugsėjo 15-17 d. Rygoje ir nuotoliniu būdu vykusioje konferencijoje Cities in Flow dalyvavo kultūros vadybininkė Oksana Denisenko ir Visagino savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Julija Svidėnienė.

Pastaroji konferencija buvo tarptautinio projekto „Kultūrinis planavimas kaip miesto socialinių inovacijų įrankis“, vienijančio 19 miestų ir 35 asocijuotus partnerius 8 šalyse, dalis. Projektu siekiama ištirti ir įdiegti kūrybines metodikas, skirtas įtraukiam kaimynijų vystymui, sukurti sąlygas gyventojams ir institucijų atstovams suformuoti ir taikyti kultūrinio planavimo metodus. Tokiu būdu stiprinamas Baltijos jūros regiono valstybinių institucijų, gyventojų ir vietos NVO bendradarbiavimas. Projektą Lietuvoje vykdo Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kūrybinių industrijų fakultetas.

Rugsėjo 16 d. konferencijoje kultūros vadybininkė Oksana Denisenko pristatė Visagine vystomas veiklas, atskleidžiančias Visagino tapatybę, perspektyvų įvairovę, įgalinančias bendruomenę ir skatinančias regeneruoti miesto aplinką.  Visagino savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Julija Svidėnienė pakomentavo Visagino kultūros lauko situaciją ir pasidžiaugė, kad Visagine daugėja gyventojų inicijuotų veiklų. Jos teigimu, Visagino savivaldybė šią tendenciją turi skatinti, suteikdama ne tik palaikymą, bet ir įrankių.

Kultūrinis planavimas tai daug daugiau nei festivaliai ir šventės, tai bendruomeniškumą ir vietos jausmą puoselėjančios tęstinės veiklos.

Išsamiau apie projektą: www.urbcultural.lt


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"