Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Tarybos komitetai ir frakcijos

VISAGINO SAVIVALDYBĖS TARYBOS KOMITETAI

  • Visagino savivaldybės tarybos Kontrolės komitetas
    Komiteto pirmininkė – Jekaterina Kucalova, pavaduotojas – Dmitrij Ikonikov.
    Nariai: Gintautas Dervinis, Ilona Nekrošienė, Vytautas Račkauskas, Dalia Štraupaitė, Jevgenij Šuklin.
  • Visagino savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros ir savivaldos komitetas
    Komiteto pirmininkas – Sergejus Kotovas, pavaduotojas – Gintautas Dervinis.
    Nariai: Aleksandra Grigienė, Jekaterina Kucalova, Jevgenijus Šuklinas, Vytautas Račkauskas.
  • Visagino savivaldybės tarybos Ekonomikos ir finansų komitetas
    Komiteto pirmininkė – Ilona Nekrošienė, pavaduotoja – Zinaida Tresnickaja.
    Nariai: Svetlana Babujeva, Oleg Bykov, Airida Drus, Olga Kolesnikova, Sergej Mickevič.
  • Visagino savivaldybės tarybos Miesto plėtros ir vietinio ūkio komitetas
    Komiteto pirmininkas – Zigfrid Binkevič, pavaduotojas – Andrej Akopov.
    Nariai: Ivan Chomenko, Viačeslav Gotovskij, Aleksandr Kločan, Natalja Tomša.
  • Visagino savivaldybės tarybos Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos komitetas
    Komiteto pirmininkė – Dalia Štraupaitė, pavaduotojas – Dmitrij Ikonikov.
    Nariai: Vitalius Besakirskas, Aurimas Gudas, Vita Pimpienė.

VISAGINO SAVIVALDYBĖS TARYBOS FRAKCIJOS

  • Lenkų rinkimų akcijos – Krikščioniškų šeimų sąjungos ir Rusų aljanso koalicijos frakcija
    Pirmininkas – Dmitrij Ikonikov, nariai – Zigfrid Binkevič, Oleg Bykov.
  • LVŽS frakcija „Išsaugokime svarbiausia, sukurkime nauja“
    Pirmininkas – Vitalius Besakirskas, nariai – Ilona Nekrošienė, Aleksandr Kločan.
  • LVŽS frakcija „Už darnų Visaginą“
    Pirmininkas – Gintautas Dervinis, nariai – Erlandas Galaguz, Aleksandra Grigienė.
  • Frakcija „VTM-1“
    Pirmininkas – Jevgenij Šuklin, narės – Airida Drus, Olga Kolesnikova.
  • Frakcija „VTM-2“
    Pirmininkė – Jekaterina Kucalova, nariai – Ivan Chomenko, Viačeslav Gotovskij.
  • Frakcija „Tvarka ir teisingumas“
    Pirmininkė – Svetlana Babujeva, nariai – Vytautas Račkauskas, Andrej Akopov.
  • Lietuvos laisvės sąjungos frakcija
    Pirmininkė – Dalia Štraupaitė, nariai – Vita Pimpienė, Natalja Tomša, Zinaida Tresnickaja, Sergejus Kotovas.

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"