Visagino savivaldybė - straipsniai : Akcija „Būk saugus, mokiny“

Biudžetinė įstaiga
Parko g. 14, 31139 Visaginas
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188711925
Tel. (8 386) 60 246
Faks. (8 386) 31 286
El. p. visaginas@visaginas.lt

Lietuviškai English Russian
Spausdinti
Tarybos posėdžių transliacija
Naujienos
Akcija „Būk saugus, mokiny“

Kiekvienais metais visoje mūsų šalies teritorijoje Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos organizuoja saugios gyvensenos prevencijos akciją „Būk saugus, mokiny“, skirtą supažindinti bendrojo ugdymo mokyklų mokinius su saugaus elgesio taisyklėmis buityje ir gamtoje, populiarinti pilietiškumo pavyzdžius, motyvuoti mokinius pilietiškai ir savanoriškai veiklai gaisrinės saugos srityje.

Todėl siekiant įgyvendinti akciją ir jos tikslus, taip pat atsižvelgiant į akcijos vykdymo sezoniškumą ir temų aktualumą konkrečioms mokinių amžiaus grupėms, nuo gegužės 11 d. iki birželio 11 d. Visagino priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje buvo organizuoti tiksliniai Visagino bendrojo ugdymo mokyklų ir  Technologijos ir verslo profesinio mokymo centro devintų klasių mokinių teoriniai ir praktiniai mokymai apie veiksmus kilus gaisrui ir gaisro gesinimui naudojamas priemones. Mokiniai susipažino su ugniagesio gelbėtojo profesija, gelbėjimo įranga ir technika.
2018 m. birželio 8 d. Visagino miesto ežero paplūdimyje buvo organizuoti bendri užsiėmimai Visagino bendrojo ugdymo mokyklų mokiniams. Visagino priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnai paaiškino, kaip saugiai elgtis prie vandens telkinių ir vandenyje, praktiškai parodė, kaip elgtis įvykus nelaimei. Bendradarbiaudami su Visagino bendrojo ugdymo mokyklomis Visagino priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnai organizavo ir pravedė estafetę „Pasirengęs ir saugus mokinys“. Estafetėje dalyvavo 7 komandos. Komandą sudarė keturi moksleiviai, po vieną atstovą iš 5–8 klasių. Komanda turėjo išsirinkti ugniagesio gelbėtojo apsauginės aprangos komplektą ir tinkamai apsirengti, suteikti pagalbą nukentėjusiajam (uždėti ant rankos įtvarą, paguldyti ant neštuvų), tinkamai parinkti gesintuvus ir kitas gesinimo priemones stenduose pavaizduotiems daiktams gesinti bei gesintuvu užgesinti ugnį, degančią specialiame įrenginyje. Pagal estafetės įveikimo laiką buvo nustatytos nugalėtojų komandos, užėmusios pirmas tris vietas, kurios buvo apdovanotos netradiciniais prizais: galimybe paplaukioti gelbėtojų valtimi, pasikelti gaisrinio automobilio kopėčiomis ar pasivažinėti gaisriniu automobiliu kartu su ugniagesiais gelbėtojais. Žinoma, vėliau tokia galimybė buvo suteikta ir likusių komandų dalyviams, kadangi Visagino priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnams svarbiausia ne tik suformuoti teigiamą mokinių nuomonę apie valstybinę priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą ir užtikrinti pasitikėjimą jos veikla, bet ir suteikti džiaugsmą vaikams.

Akciją pradinių klasių mokiniams Visagino priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnai planuoja vykdyti šiemet nuo rugsėjo mėnesio. 

Informacijos šaltinis www.visaginas.ugniagesiai.lrv.lt

TwitterAtgal Spausdinimo versija Archyvas
Komentarų sąrašas (0)
 Prisijungimas gyventojams

MUS RASITE ČIA
                                                          Miesto schema 

 

RENGINIŲ
KALENDORIUS
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Spalis
    2018     
 
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
Įveskite savo el. pašto adresą:
Įveskite paieškos raktinį žodį:
VARTOTOJŲ
STATISTIKA
Iš viso apsilankė: 25668162
Šiandien apsilankė: 3010
Dabar naršo: 641
 
© Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema