Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas „Dainų dainelė“

Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas „Dainų dainelė“

Ne paslaptis, kad Visagine gausu mažųjų talentų ir ypač muzikai gabių vaikučių! Pats laikas pademonstruoti savo vokalinius sugebėjimus „Dainų dainelėje” – Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurse!

  • 2020 m. sausio 6 d. 11 val. kviečiame jaunuosius Visagino dainorėlius iš lopšelių-darželių, bendrojo ugdymo, neformaliojo švietimo mokyklų, kultūros centro aktyviai dalyvauti Visagino savivaldybės atrankos etape!
  • Regioninis etapas vyks 2020 m. sausio 9 d.11.00 val.

Susitinkame Visagino kultūros centro salėje (Vilties g. 5).


Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas „Dainų dainelė“ tai vienas unikaliausių, daugiausiai dalyvių pritraukiančių, ilgametes tradicijas turinčių ir tęsiančių šalies muzikinių renginių. „Dainų dainelė“ siekia puoselėti dainavimo kultūrą, skatinti gabių vaikų meninę saviraišką, atrinkti geriausius šalies jaunuosius solistus ir vokalinius ansamblius. Dar nuo 1974 m. rengiamas ,„Dainų dainelės“ konkursas į profesionalaus muziko kelią atvedė jau ne vieną šiandien žinomą Lietuvos dainininką.
Projekto iniciatoriai ir rengėjai: Švietimo ir mokslo ministerija ir Lietuvos radijas ir televizija. Nuo 1998 m. Švietimo ir mokslo ministerijos pavedimu „Dainų dainelę“ organizuoja Nacionalinė M.K.Čiurlionio menų mokykla. Kas dvejus metus ištisus devynis mėnesius trunkančiame projekte dalyvauja 3–19 metų vaikai ir mokiniai iš visų 60-ties Lietuvos savivaldybių. Konkurso dalyviai skirstomi į 4 amžiaus grupes. Dalyviai ir būsimi laureatai vertinami pagal šiuos kriterijus: intonavimą, vokalinius duomenis,  ansambliškumą, repertuaro pasirinkimą ir interpretaciją, artistiškumą, sceninę kultūrą. Vertinant ansamblius dar atsižvelgiama į ansamblio tipą (duetas, tercetas, kvartetas, merginų, vaikinų, mišrus). Zoninių turų ir televizijos koncertuose pasirodo iki 5 tūkstančių jaunųjų dainininkų, akompanuojančių ansamblių dalyvių, Baigiamojoje konkurso laureatų šventėje, tradiciškai rengiamoje Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, koncertuoja per 300 jaunųjų dainininkų. Per visą „Dainų dainelės“ gyvavimo istoriją joje dalyvavo per 200 tūkstančių mokinių.


Dainų dainelės nuostatai

2 etapo grafikas


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"