Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Verslininkų susitikimas su meru

Verslininkų susitikimas su meru

Gegužės 27 d. savivaldybės posėdžių salėje įvyko verslininkų susitikimas su savivaldybės meru Erlandu Galaguzu. Šį susitikimą inicijavo Visagino verslininkų asociacija, ketinanti užmegzti glaudžius ryšius su savivaldybės vadovais ir administracija.
Susitikime dalyvavo 14 Visagino savivaldybės  smulkaus ir vidutinio verslo atstovų. Kai kurie iš jų pasidalijo problemomis, kurių nepavyksta išspręsti jau 4 ir net 8 metus. Taip pat susirinkusieji pateikė savo siūlymus ir idėjas.
Nutarta, kad tokie susitikimai su meru, į kuriuos bus kviečiami visi savivaldybės verslininkai ir suinteresuoti asmenys, vyks kas ketvirtį. Kartą per mėnesį darbo grupė, kurią planuojama sudaryti iki birželio 8 d., susipažinusi su Visagino savivaldybės tarybos komitetų darbotvarke, teiks savo idėjas tarybos nariams, prašydami, kad priimant sprendimus būtų atsižvelgiama į verslininkų pasiūlymus.
Visagino verslininkų asociacijos pirmininkas Romanas Nuzubidze padėkojo savivaldybės merui ir administracijai už suteiktą galimybę prie apskritojo stalo spręsti bendras problemas bei pabrėžė, kad verslo atstovams labai trūko tokio visapusiško dialogo.


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"