Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Transporto paslaugos neįgaliesiems

Transporto paslaugos neįgaliesiems

Visagino savivaldybės administracija jau antrus metus iš eilės finansuoja Visagino miesto neįgaliųjų sporto klubo „Visaggalis“ vykdomą projektą „Neįgaliųjų ir senyvo amžiaus asmenų socialinės integracijos gerinimas, teikiant transporto paslaugas“, kurio dėka Visagino savivaldybės gyventojams, kurie dėl negalios, ligos ar senatvės turi judėjimo problemų ir dėl to negali naudotis visuomeniniu ar individualiu transportu, teikiamos transporto paslaugos.
Transporto paslaugomis gali naudotis asmenys, kuriems nustatytas sunkus ar vidutinis neįgalumo lygis, 0–40 procentų darbingumo lygis arba didelis ar vidutinis specialiųjų poreikių lygis, sprendžiant įvairias asmens (šeimos) teisines, sveikatos, buitines ir pan. problemas. Transporto paslaugos teikiamos ir vykstant į sveikatos priežiūros įstaigas, esančias už Visagino savivaldybės teritorijos ribų.
Dėl transporto paslaugų kreiptis į Visagino miesto neįgaliųjų sporto klubą „Visaggalis“ el. paštu visaggalis@gmail.com ir tel. 8 673 49 630 ir 8 659 64 914 (skambinti darbo dienomis nuo 12.00 iki 13.00 val.) ne vėliau kaip para iki reikiamos paslaugos suteikimo.


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"