Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Pristatė Globos centro veiklą

Pristatė Globos centro veiklą

Š. m. rugpjūčio 10 d. Visagino šeimos ir vaiko gerovės centro Globos centro darbuotojos dalyvavo Visagino miesto šventėje, kurioje tiek miesto gyventojams, tiek svečiams pristatė Globos centro veiklą, teikė informaciją apie globą, įvaikinimą, vaikų svečiavimąsi, budinčio globotojo veiklą. Visagino savivaldybės meras Erlandas Galaguz ir mero pavaduotoja Aleksandra Grigienė taip pat skatino nelikti abejingiems vaikų, netekusių tėvų globos, likimams.
Dėkojame Visagino policijos komisariato pareigūnams, jauniesiems savanoriams, kurie maloniai prisidėjo prie globos ir įvaikinimo viešinimo Visagino mieste. Šventės dalyvius džiuginome ne tik skrajutėmis, spalvingais balionais, jų lankstymu, bet ir piešiniais ant veidų.

Visus, besidominančius Globos centro veikla ir be tėvų globos likusių vaikų globa ar įvaikinimu, kviečiame kreiptis į Visagino šeimos ir vaiko gerovės centro Globos centrą, Statybininkų g. 7, Visaginas, tel. 8 685 41 377, el. p. vsvgc@vsvgc.lt, Facebook: Globos centras Visaginas.

 


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"