Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Paskutinis mokyklos skambutis išlydėjo keturiasdešimt pirmąją absolventų laidą

Paskutinis mokyklos skambutis išlydėjo keturiasdešimt pirmąją absolventų laidą

Gegužės 23 d. paskutinis skambutis išlydėjo Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos keturiasdešimt pirmąją absolventų laidą. Absolventus sveikino Visagino savivaldybės meras E. Galaguzas, mokyklos direktorius A. Milko, mokytojai, tėveliai. Mokyklos direktorius palinkėjo absolventams sugrįžti ir toliau tęsti savo muzikinį kelią. Muzikavo ir dainavo absolventai, įvairių konkursų laureatai ir aktyvūs koncertinės-meninės veiklos dalyviai.
Svarbiausia renginio dalis buvo Neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimų įteikimas. Pažymėjimai buvo įteikti 46 absolventams, kurie sėkmingai išlaikė baigiamuosius egzaminus. Dviem moksleiviams buvo įteikti Neformaliojo vaikų švietimo mėgėjų ugdymo programos pažymėjimai.
Džiugu, kad daugelis mokyklą baigiančių moksleivių buvo apdovanoti padėkos raštais už puikų ir labai gerą mokymąsi, už aktyvią koncertinę, konkursinę, projektinę veiklą.
Sulaukėme ir tradicinio absolventų žodžio, išsakyto muzikos kalba, ir iškilmingo mokyklos rakto perdavimo septintokams bei jų duotos priesaikos. Tikimės, kad šis sėkmę nešantis stebuklingas raktas ir kitąmet bus iškilmingai perduotas septintokams, kaip perduodamos gražios tradicijos ir geri palinkėjimai.

Prasmingo Jums skrydžio, mieli absolventai!


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"