Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Apklausos

Visagino savivaldybėje veikiančių socialinių paslaugų įstaigų ir nevyriausybinių organizacijų nuomonė apie teikiamas socialines paslaugas ir naujų socialinių paslaugų poreikį Visagino savivaldybėje

Gerbiamas respondente, socialinės paslaugos – tai pagalba neįgaliesiems, senyvo amžiaus žmonėms, likusiems be tėvų globos vaikams ir kitoms jautrioms socialinėms grupėms. Šiuo tyrimu siekiama išsiaiškinti Visagino savivaldybėje veikiančių socialinių paslaugų įstaigų ir nevyriausybinių organizacijų nuomonę apie teikiamas socialines paslaugas ir naujų socialinių paslaugų poreikį Visagino savivaldybėje. Jūsų atsakymai labai svarbūs, jie padės įvertinti socialinių paslaugų teikimo kokybę, išsiaiškinti trūkumus ir ieškoti būdų, kaip pagerinti ir plėtoti socialinių paslaugų teikimą.
Duomenys bus apibendrinti ir naudojami rengiant Visagino savivaldybės 2020 metų socialinių paslaugų planą ir socialinių paslaugų projektus. Anketa anoniminė. Apklausa vyks iki š. m. gruodžio 1 d.
Visais rūpimais socialinių paslaugų klausimais maloniai prašome kreiptis į Visagino savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėjo pavaduotoją Ireną Abaravičienę, tel. 
(8 386) 34 561, el. p. irena.abaraviciene@visaginas.lt 

pradėti 

 


Visagino savivaldybės gyventojų nuomonė apie jiems teikiamas socialines paslaugas ir naujų socialinių paslaugų poreikį Visagino savivaldybėje

Gerbiamas respondente, socialinės paslaugos – tai pagalba neįgaliesiems, senyvo amžiaus žmonėms, likusiems be tėvų globos vaikams ir kitoms jautrioms socialinėms grupėms. Šiuo tyrimu siekiama išsiaiškinti Visagino savivaldybės gyventojų nuomonę apie jiems teikiamas socialines paslaugas ir naujų socialinių paslaugų poreikį Visagino savivaldybėje. Jūsų atsakymai labai svarbūs, jie padės įvertinti socialinių paslaugų teikimo kokybę, išsiaiškinti trūkumus ir ieškoti būdų, kaip pagerinti ir plėtoti socialinių paslaugų teikimą.
Duomenys bus apibendrinami ir naudojami rengiant Visagino savivaldybės 2020 metų socialinių paslaugų planą ir socialinių paslaugų projektus. Anketa anoniminė. Apklausa vyks iki š. m. gruodžio 1 d.

Visais rūpimais socialinių paslaugų klausimais maloniai prašome kreiptis į Visagino savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėjo pavaduotoją Ireną Abaravičienę, tel. (8 386) 34 561, el. p. irena.abaraviciene@visaginas.lt

PRADĖTI 

 

 

 

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"