Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Nemokama paskaita „GOOGLE ADS reklama: brangu ar vis dėlto apsimoka?“

2019-03-15  15:00 - 2019-03-15
Visagino šeimos ir vaiko gerovės centras, Statybininkų g. 7

Bendruomeniniai šeimos namai kviečia dalyvauti nemokamoje paskaitoje „GOOGLE ADS reklama: brangu ar vis dėlto apsimoka?“ iš užsiėmimų ciklo „Verslumas ir tėvystė – misija įmanoma“.
„Google Ads“ – tai kompanijos „Google“ sukurta reklamos programa. Anksčiau ji vadinosi „Google AdWords“. Ši programa remiasi mokesčio už paspaudimą kainodara. Teigiama, kad naudojantis šia reklamos programa galima greitai ir lengvai pateikti verslo pasiūlymus savo potencialiems klientams visame „Google“ reklamos tinkle. Tvirtinama, kad tai ypač aktualu tiems, kas turi susikūrę savo verslo svetainę internete ir nori sulaukti daugiau potencialių klientų apsilankymų bei kontaktų. Kaip privalumas pateikiama ir tai, kad reklamuojantis su „Google Ads“ mokama tik tada, kai potencialūs klientai paspaudžia ant skelbimo. Bet yra detalių, apie kurias ir nutylima.

Paskaitoje sužinosite:

  • kaip atrodo „Google Ads“ reklamos tinklas;
  • ar galima šia reklamos programa naudotis neturint interneto svetainės;
  • kiek kainuoja vienas „Google Ads“ paspaudimas;
  • ar „Google Ads“ gerina svetainės suradimą internete;
  • kaip išvengti nesąžiningų konkurentų veiksmų;
  • nuo ko priklauso „Google Ads“ skelbimų rodymas.

Susitikime kovo 15 d., penktadienį, 15.00–16.30 val. Visagino šeimos ir vaiko gerovės centro kompiuterinėje klasėje (2 a.), Statybininkų g. 7, Visaginas. Pagal galimybes į paskaitą prašome atsinešti asmeninį kompiuterį, kad galėtumėte atlikti praktines užduotis.
Lektorius – Povilas Goberis, portalo VERSLI MAMA IT koordinatorius, Vilniaus universiteto Verslo mokyklos lektorius. Ši paskaita yra Kompleksinių paslaugų šeimai paketo dalis ir yra NEMOKAMA. Pagal pageidavimą paskaitos metu bus bendraujama lietuviškai ir rusiškai. Mokymų paslaugas teikia VšĮ „Versli mamaׅ“.

Išankstinė registracija ir išsamesnė informacija:

  • 8 657 71 655
  • el. p. bsnvisaginas@gmail.com
  • arba atvykus į Bendruomeninius šeimos namus, Statybininkų g. 7, Visaginas.


Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"