Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Transformacija iš apleistų erdvių į išpuoselėtas

Transformacija iš apleistų erdvių į išpuoselėtas

Apie projektą

Pagal 2014–2020 m. INTERREG V-A Lavijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programą šiuo metu įgyvendinamas projektas „Transformacija iš apleistų erdvių į išpuoselėtas“ Trans-form LLI -386.Pagal 2014–2020 m. INTERREG V-A Lavijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programą šiuo metu įgyvendinamas projektas „Transformacija iš apleistų erdvių į išpuoselėtas“ Trans-form LLI -386. 

Projekto vykdymo laikas – 2018-04-03–2020-04-02

Projekto partneriai:

Projekto tikslas – darniai atgaivinti ir pertvarkyti savivaldybėse esančias apleistas ar degradavusias teritorijas, paversti jas patraukliomis visuomenei. 

Projekto finansavimas:

  • Bendras projekto biudžetas: 520 348,94 EUR
  • Europos regioninės plėtros fondo finansavimas sudaro – 442 296,58 EUR
  • Projekto vertė 37 804,86 EUR (tenkanti Visagino savivaldybei).
  • Europos regioninės plėtros fondo finansavimas 32 134,13 EUR
  • Partnerio nuosavas įnašas 5670,73 EUR (15 proc.), iš jų: ► Savivaldybės biudžetas (7,5 proc.) – 2835,37 EUR; ► Valstybės biudžetas (7,5 proc.) – 2835,36 EUR

Planuojamos įgyvendinti pagrindinės projekto veiklos:
Projekto metu planuojama organizuoti mokymus, kuriuose dalyvaus teritorijų planavimo specialistai iš Daugpilio, Rėzeknės, Kraslavos, Panevėžio ir Visagino savivaldybių. Partnerių specialistai įgis žinių kaip darniai atkurti ir paversti patraukliomis apleistas teritorijas. Partneriai keisis patirtimi lankydamiesi vienas kito tvarkomose teritorijose, taip pat išvykose į kitas vietoves Europoje (Čekijoje, Vokietijoje ir Nyderlanduose). Projekto įgyvendinimo metu bus parengtas metodinis vadovas teritorijų planuotojams, bei veiksmų planai konkrečių pilotinių apleistų erdvių atgaivinimu. Iš viso projekto metu bus sutvarkyti 5,53 ha probleminių teritorijų keturiose partneriams priklausančiose sklypuose: Lūznavoje (Rėzeknės savivaldybė), Daugpilio tvirtovėje, Kraslavoje ir Skaistkalnio parke Panevėžyje. Visagino savivaldybė planuoja projekto lėšomis parengti pastato, esančio Vilties g. 3 griovimo techninę dokumentaciją. Ateityje planuojama nugriauti apleistą pastatą ir atlaisvintame sklype įrengti žaliąjį parką.

Kontaktai pasiteiravimui:

Visagino savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų valdymo skyriaus
projektų koordinatorė 
Natalija Jakubovskaja 

el. p. natalija.jakubovskaja@visaginas.lt
mob. tel. 8 652 24 969, (8 386) 72 592

Statusas ⏳  Vykdomas

 

Projekto aprašymą galite rasti anglų kalba spustelėdami nuorodą: http://latlit.eu/lli-386-transformations-from-slum-to-chic/
Programos interneto svetainė www.latlit.eu
Oficiali Europos Sąjungos svetainė www.europa.eu
Naujienos, aptarimai, susitikimai

Už šio straipsnio turinį atsako Visagino savivaldybės administracija. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.


Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"