Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Visaginietės – šalies gamtamokslinio tiriamųjų darbų konkurso laureatės

Visaginietės – šalies gamtamokslinio tiriamųjų darbų konkurso laureatės

Kovo 16 d. Vilniuje, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre, vyko gamtamokslinis tiriamųjų darbų konkursas „Mano žvilgsnis į supantį pasaulį“. Konkurso tikslai siekė skatinti mokinius tyrinėti aplinką; ugdyti kūrybinius, intelektinės ir praktinės veiklos gebėjimus; formuoti mokinių mokslinio mąstymo ir tyrimo įgūdžius.
Šiame konkurse dalyvavo ir pelnė laureato vardą Visagino „Verdenės“ gimnazijos 6 a klasės mokinės: Violeta Navickaitė ir Evelina Vainiūtė (darbo vadovė Danguolė Savičienė, Visagino „Verdenės“ gimnazijos pradinio ugdymo mokytoja ekspertė). Mokinės pristatė savo atliktą tiriamąjį darbą „Kepurėtųjų grybų įvairovės ir kaitos stebėjimai Visagino mieste“. Konkurso komisija aukščiausiu balu įvertino mokinių gebėjimą diskutuoti su ekspertais apie atliktą tyrimą, informatyviai pristatyti gautus rezultatus ir  moksliškai pagrįsti gautas išvadas.
Konkursui „Mano žvilgsnis į supantį pasaulį“ buvo pateikta 110 moksleivių darbų ir tik  70 iš jų buvo suteikta galimybė dalyvauti konkurse. Šiame konkurse galėjo dalyvauti 3-8 klasių mokiniai, o jų darbai buvo vertinami atskirose amžiaus grupėse.

„Mane sužavėjo įvairi darbų tematika. Labiausiai man patikęs darbas vadinosi „Ar gyvūnai būna kairiapėdžiai ir dešiniapėdžiai?“. Sužinojau neįtikėtinų dalykų! Labai jaudinausi pristatydama savo darbą net trims komisijos nariams, tačiau pavyko susikaupti ir drąsiai atsakinėti į klausimus“ (Evelina).

„Aš sugebėjau kartu su drauge pristatyti tiriamąjį darbą, kurį net pusantrų metų atlikome kartu su kitais klasės draugais. Labai nustebau, kad mūsų pranešimu domėjosi daug mokinių ir mokytojų. Galiu pajuokauti, kad ne vieną sykį teko tą dieną pristatinėti mūsų pranešimą“ . Man labai patiko mokinės iš Kauno pristatytas pranešimas „Plaukų dažų poveikio tyrimas“. Šio darbo išvados privertė susimąstyti“ (Violeta).

   


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"