Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Projekto „Healthylife“ valdymo administracinės grupės susitikimas Visagine

Projekto „Healthylife“ valdymo administracinės grupės susitikimas Visagine

2019 m. vasario 12 d. Visagino kūrybos namai pasitiko svečius iš Dagdos (Latvija). Tai buvo planuotas projekto „Sveikas gyvenimas – pirmieji žingsniai ties laimingos ateities“ („Healthy life – first steps in creating happy future“) (Healthylife) kodas Nr. LLI-329 valdymo administracinės grupės susitikimas.
Šios susitikimo metu buvo aptartos projekto įgyvendinimo aktualijos ir patikslintas einamojo projekto laikotarpio (III periodo) veiklų įgyvendinimo planas. 
Partneriai pasidalino esama situacija dėl rekonstrukcijos darbų, vykstančių Visagine ir Dagdoje, kurie numatyti pagal projektą. Buvo aptartas klausimas dėl tarptautinės stovyklos organizavimo Visagine, kuri vyks birželio mėn. Buvo peržiūrėti ir patvirtinti stovyklos dalyvių atrankos kriterijai. 
Taip pat nemažai dėmesio buvo skirta programų testavimui. Primename, kad projekte numatyta parengti ir testuoti keturias programas.
Dar liko kelios laisvos vietos dalyvauti programoje „Sveika mityba“. Kviečiame registruotis el. paštu elena.malyavko@vkn.l iki 2019 m. vasario 25 d.

Sekite informaciją tinklapyje www.vkn.lt bei socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje „Healthy life“.

 

Daugiau informacijos apie Latvijos – Lietuvos bendradarbiavimo apibus sienos programą galima rasti www.latlit.eu ir www.europa.eu

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Visagino kūrybos namai. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę. www.latlit.eu ir www.europa.eu

Projektą finansuoja 2014-2020 Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programa.


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"