Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Dėmesio! Jūsų patogumui sukurta E. savitarna!

Dėmesio! Jūsų patogumui sukurta E. savitarna!

Gerbiami vietinės rinkliavos už komunalines atliekas mokėtojai,

kviečiame apsilankyti naujai sukurtoje e. savitarnos sistemoje https://rinkliava.visaginas.lt

Pirmą kartą jungdamiesi prie e. savitarnos turite užsiregistruoti naudotoju sistemoje su savo mokėtojo kodu ir suteiktu pirminiu prisijungimo slaptažodžiu. Prisijungimo duomenys yra nurodyti Jums atsiųstame mokėjimo pranešime.

E. savitarnos sistemoje galėsite peržiūrėti vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų tvarkymą mokėjimo pranešimus, atliktų įmokų istoriją, atsisakyti popierinių sąskaitų. Artimiausiu metu bus įdiegta galimybė prisijungus prie e. savitarnos atlikti mokėjimus naudojantis elektronine bankininkyste.


Taip pat primename, kad vietinė rinkliavos kintamoji dalis gali būti perskaičiuojama:
nekilnojamojo turto objektui arba jo daliai (išskyrus sodo, žemės ūkio (mėgėjų sodų žemės sklypai) ir garažų paskirties), kurio savininkas, naudotojas arba jų įgaliotas asmuo deklaravo, kad tam tikrą laikotarpį (ne trumpesnį kaip 1 metų ketvirtis ir ne ilgesnį kaip 1 metai) nebuvo naudojamasi nekilnojamojo turto objektu arba jo dalimi, pateikus elektros energijos tiekėjo pažymą apie suvartotą elektros energijos kiekį per praėjusių metų atitinkamą laikotarpį (per praėjusių metų atitinkamą ketvirtį buvo sunaudota ne daugiau kaip 80 kWh elektros energijos);

sodo, žemės ūkio (mėgėjų sodų žemės sklypai) Nekilnojamojo turto objektui arba jo daliai, kurio savininkas, naudotojas arba jų įgaliotas asmuo deklaravo, kad visus praėjusius metus, sutampančius su finansiniais metais (nuo sausio 1 d. iki gruodžio 31 d. imtinai), nenaudojo Nekilnojamojo turto, pateikus elektros energijos tiekėjo pažymą apie suvartotą elektros energijos kiekį per praėjusius metus (per visus praėjusius metus buvo sunaudota 0 kWh elektros energijos arba apie tai, kad Nekilnojamojo turto objekte nėra įrengtas elektros energijos skaitiklis) bei pažymą iš sodininkų bendrijos, kad Nekilnojamojo turto objektas visus praėjusius metus buvo nenaudojamas;


mokslo paskirties Nekilnojamojo turto objektui arba jo daliai, kurio savininkas, naudotojas arba jų įgaliotas asmuo deklaravo, kad nekilnojamasis turtas nebuvo naudojamas mokinių vasaros atostogų metu, pateikus dokumentus, pagrindžiančius mokinių vasaros atostogų laiką.


Prašymai su reikalingais dokumentais dėl vietinės rinkliavos kintamosios dalies perskaičiavimo priimami iki š. m. kovo 31 d. Išsami informacija dėl vietinės rinkliavos kintamosios dalies perskaičiavimo teikiama Visagino savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos ir rinkliavų skyriuje, Parko g. 14, 416 kab., Visaginas, tel. (8 386) 31 432, 60 559, el. p. vietinerinkliava@visaginas.lt arba savivaldybės interneto svetainės www.visaginas.lt rubrikoje „Gyventojams →Vietinė rinkliava už atliekų surinkimą ir tvarkymą → Teisės aktai“.

 

 

 

 

E. SAVITARNOS ZONA

E. savitarnos naudojimosi instrukcija


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"