Visagino savivaldybė

Biudžetinė įstaiga
Parko g. 14, 31139 Visaginas
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188711925
Tel. (8 386) 60 246
Faks. (8 386) 31 286
El. p. visaginas@visaginas.lt

Lietuviškai English Russian
Spausdinti
Tarybos posėdžių transliacija
2018-04-20  |   DĖMESIO! EISMO RIBOJIMAI

Š. m. balandžio 28 d., šeštadienį, Visagine, vyks renginys „Visagino pusmaratonis 2018“, todėl šią dieną nuo 11.00 iki 15.00 val. visiškai bus uždarytas eismas vienoje juostoje Parko ir Santarvės gatvėse; techninėmis priemonėmis bus iš dalies apribotas eismas Jaunystės ir Energetikų gatvėse ir kelyje nuo žiedo Taikos pr. link IAE.
Atkreipiame dėmesį, kad transporto eismas Jaunystės ir Energetikų gatvėse bus nukreipiamas į vieną pusę (išvažiuojant iš kiemų sukama į dešinę).

PlačiauNaujienos
2018-04-18  |   KELEIVIŲ VEŽIMAS Į SODININKŲ BENDRIJAS IR KAPINES

Nuo 2018 m. balandžio 21 d. pradedamas keleivių vežimo vietinio reguliaraus susisiekimo maršrutais Visagino miestas–sodininkų bendrijos „Pavasaris“, „Statybininkas“, Visagino miestas–sodininkų bendrija „Pavasaris“, Visagino miestas–sodininkų bendrija „Vyšnia“, Visagino miestas–kapinės paslaugų teikimas.
Autobusų eismo tvarkaraščiai pateikiami interneto svetainės www.visaginas.lt rubrikos ,,Gyventojams“ skiltyje „Autobusų ir traukinių eismo tvarkaraščiai“, taip pat iš vakaro bus iškabinti autobusų stotelėse.

Plačiau
2018-04-12  |   KVIEČIAME AKTYVIAI DALYVAUTI AKCIJOJE „DAROM 2018“

Šiais metais jau vienuoliktą kartą įvyks visą šalį vienijanti aplinkos švarinimo akcija „DAROM“, skatinanti Lietuvos gyventojų ekologišką mąstymą, pilietiškumą ir socialinį aktyvumą.
Balandžio 10 d. įvyko pirmas darbo grupės akcijai „Darom 2018“ organizuoti posėdis. Darbo grupės vadovė – Visagino savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Aušra Andrijauskienė. Posėdžio metu buvo kalbama apie aplinkos tvarkymo akcijos organizavimą, aptartos akcijos metu numatomos tvarkyti teritorijos.

Plačiau
2018-04-06  |   SKELBIMAS APIE NEPRIKLAUSOMŲ KANDIDATŲ Į UAB „VISAGINO BŪSTAS“ VALDYBOS NARIUS ATRANKĄ

Visagino savivaldybės administracija skelbia penkių nepriklausomų kandidatų į uždarosios akcinės bendrovės „Visagino būstas“ (toliau – bendrovė), įmonės kodas 155498117, buveinė Statybininkų g. 24, Visaginas, valdybos narius atranką.
Bendrovės interneto svetainė: http://visaginobustas.lt/.
Atrankos būdas: pokalbis.
Laikotarpis, kuriam kandidatas skiriamas į valdybos narius: 4 metai.

Plačiau
2018-04-05  |   INFORMACIJA APIE VIETINĖS RINKLIAVOS APMOKĖJIMĄ

Visagino savivaldybės administracija informuoja, kad Visagino savivaldybės tarybos 2018 m. kovo 29 d. sprendimu Nr. TS-65 „Dėl Visagino savivaldybės tarybos 2017 m. gruodžio 7 d. sprendimo Nr. TS-235 „Dėl vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą Visagino savivaldybėje“ pakeitimo“ nutarta pakeisti Visagino savivaldybės vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą nuostatus:

Plačiau
2018-03-29  |   STEBĖKITE VISAGINO SAVIVALDYBĖS TARYBOS POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJAS PATOGIAU

Atnaujinus ir patobulinus techninę įrangą nuo š. m. kovo 29 d. Visagino savivaldybės tarybos posėdžius galite stebėti ir savivaldybės „Youtube“ kanale. „Youtube“ pranašumas – galimybė peržiūrėti norimus įrašus ir tiesiogines transliacijas ne tik asmeniniame kompiuteryje, bet ir mobiliuosiuose išmaniuose įrenginiuose – telefonuose, planšetiniuose kompiuteriuose ir kt.
Nuorodą į savivaldybės „Youtube“ kanalą rasite atidarę nuorodą http://taryba.visaginas.lt/video/Broadcasting.aspx ir paspaudę mėlynos spalvos užrašą „Posėdžių archyvas Youtube (nuo 2018-03-29)“ kairėje puslapio pusėje.

Plačiau
2018-04-19  |   Kviečiame į šachmatų turnyrą!

2018 m. balandžio 21 d. 9.30 val. Visagino kūrybos namuose (Sedulinos al. 49) vyks Seimo nario Algimanto Dumbravos šachmatų taurės čempionatas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui.
Moksleiviai ir suaugusieji skirstomi į 5 grupes:
1. Pirmokai ir jaunesni berniukai;
2. II–IV klasių berniukai;
3. V–XII klasių berniukai;
4. Moksleivės mergaitės;
5. Suaugusieji.
Turnyre dalyvaus Visagino ir Zarasų šachmatininkai.
Vyr. teisėjas mokytojas Piotras Znatnovas, tel. 8 647 18 000

Plačiau
2018-04-19  |   Pirmą kartą Visagine – socialinių lyderių pusryčiai

Balandžio 23 dieną 11 valandą IAE regiono verslo ir turizmo informacijos centre Taikos pr. 7, Visagine, įvyks pirmieji „Socialinių lyderių pusryčiai“, į kuriuos kviečia „Geri norai LT“ komanda, vykdanti socialinių verslų skatinimo ir vystymo projektą.
Susitikime bus kalbama apie socialinį verslą ir socialines inovacijas, gerąsias Lietuvos patirtis ir ES investicijas. Ilona Javičienė, LRŽŪM Kaimo plėtros departamento Alternatyviosios veiklos skyriaus patarėja, susitikimo metu pristatys naujausias galimybes socialiniam verslui, patars, į ką atkreipti dėmesį rengiant paraiškas.
„Socialinių lyderių pusryčių“ iniciatyvos autorės –„Geri norai LT“ partnerės organizacijos „Reach for Change“ vadovė Jurgita Ribinskaitė-Glatzer ir Renata Matkevičienė bei „Europe Direct Visaginas“ ir IAE regiono verslo ir turizmo informacijos komanda kviečia visaginiečius kitaip pažvelgti į visuomenę kamuojančias socialines problemas, ieškoti būdų, kaip jas sprendžiant galima būtų sukurti naujas darbo vietas, paskatinti bendruomenės narius įsitraukti į problemų sprendimą.

Plačiau
2018-04-18  |   SUSITIKIMAS SU KOALICIJOS „GALIU GYVENTI“ ATSTOVAIS

Balandžio 17 d. Visagino savivaldybėje lankėsi ir su mere Dalia Štraupaite bei vietos sveikatos priežiūros įstaigų atstovais susitiko koalicijos „Galiu gyventi“ direktorė Jurgita Poškevičiūtė ir advokacijos vadovas Girvydas Duoblys. Svečiai aptarė neseniai priimtą sveikatos apsaugos ministro įsakymą, pagal kurį ŽIV sergančių pacientų gydymas prasidėtų nedelsiant, taip pat ligoniai būtų apdrausti privalomuoju sveikatos draudimu. Jurgita Poškevičiūtė domėjosi ŽIV sergamumu Visagino savivaldybėje, paslaugomis, kurios yra arba galėtų būti teikiamos Visagine, ir kokios priemonės tam reikalingos.

Plačiau
2018-04-18  |   KVIEČIAME Į SEMINARĄ

Kviečiame 2018 m. balandžio 24 d. (antradienį) 10.00 val. į Žemės ūkio ministerijos organizuojamą seminarą Utenos rajono savivaldybės Didžiojoje salėje (Utenio a. 4, Utena).
Seminaro tema – Paramos galimybės pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 m. programos priemonės „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos sritį „Parama smulkiesiems ūkiams“. Renginį ves Žemės ūkio ministerijos Kaimo plėtros departamento specialistai.
Apie dalyvavimą prašome informuoti el. p. info@bari.lt arba tel. 8 689 79 950.
Renginio programą rasite čia.

Plačiau
2018-04-18  |   ESATE NEDEKLARAVĘS GYVENAMOSIOS VIETOS IR GAUNATE PENSIJĄ AR KITĄ IŠMOKĄ IŠ „SODROS“? SVARBI INFORMACIJA JUMS

Atkreipiame dėmesį, kad socialinio draudimo, valstybinių pensijų (nukentėjusiųjų, mokslininkų), kompensacijų už ypatingas darbo sąlygas, vaiko išlaikymo išmokų (alimentų) gavėjai, kurie iki 2018 metų buvo deklaravę gyvenamąją vietą „prie savivaldybės“, norėdami, kad ir toliau nepertraukiamai gautų šias išmokas, iki balandžio mėn. pabaigos, privalo deklaruoti savo gyvenamąją vietą arba kreiptis į seniūniją dėl įtraukimo į gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų apskaitą.

Plačiau
2018-04-17  |   SAUGAUS EISMO KOMISIJA PRIMENA

Primename vairuotojams, kad pagal Kelių eismo taisyklių 176.3 ir 178 punktus gyvenamojoje zonoje ir daugiabučių gyvenamųjų namų kiemuose draudžiama palikti stovėti didesnės kaip 3,5 t didžiausiosios leidžiamosios masės krovininius automobilius, daugiau kaip 12 sėdimų vietų autobusus, taip pat traktorius, savaeiges mašinas ir jų priekabas.

Plačiau
2018-04-17  |   Mokomės kurdami, žaisdami...

Balandžio 11 dieną Visagino „Gerosios vilties“ progimnazijoje startavo Tautinių mažumų departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės kultūros projektas „Atverk širdelę šventei“, skatinantis tautinių mažumų kultūrų plėtotę. Šiuo projektu siekiama įtraukti mokinius į įvairias kultūrines, pažintines, edukacines veiklas, supažindinti su Lietuvoje gyvenančių tautų kultūra, papročiais, tradicijomis, ugdyti pasididžiavimą savo tautos kultūra; dalyvaujant edukacinėse programose, supažindinti mokinius su valstybės istorija, plėsti jų akiratį.

Plačiau
2018-04-17  |   BALANDŽIO 18 D. VISAGINE KAUKS SIRENOS

2018 m. balandžio 18 d. 11 val. 52 min. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas atliks Visagino mieste gyventojų perspėjimo sistemos techninį patikrinimą įjungiant 3 min. sirenas ir siunčiant trumpuosius pranešimus į mobiliuosius telefonus. Pranešimų perdavimas prasidės kartu su sirenų jungimo pradžia, t. y. 11 val. 52 min. ir tęsis iki 12 val. 03 min. Visą tą laiką pranešimai bus kartojami kas 1 min. Jei telefonas nustatytas teisingai, jis priims tik vieną pranešimą. Rekomenduojame visiems gyventojams nustatyti savo mobiliuosius telefonus perspėjimo pranešimams priimti.

Plačiau
2018-04-16  |   BALANDŽIO 17 D. – LIETUVOS ENERGETIKŲ DIENA

Gerbiami energetikos srities darbuotojai,
nuoširdžiai sveikinu Jus visus profesinės dienos proga. Energija yra viso pasaulio pažangos ir tobulėjimo garantas, todėl būtent Jūsų atsakingas darbas užtikrina, kad šie procesai vyktų sklandžiai ir saugiai, padeda visaginiečiams kurti namų jaukumą bei šilumą.
Noriu padėkoti visiems ir kiekvienam energetikui už kasdienį darbą tam, kad mūsų namus pasiektų elektra ir šiluma, kad turėtume galimybę gyventi ir dirbti šiuolaikiškame pasaulyje.
Linkiu stiprios sveikatos, kantrybės, išminties ir optimizmo Jums ir Jūsų artimiesiems.

Savivaldybės merė Dalia Štraupaitė

Plačiau
2018-04-16  |   BALANDŽIO 17 D. – AUTOBUSO MARŠRUTAS IKI KAPINIŲ

Visagino administracija informuoja, kad 2018 m. balandžio 17 d. 12.00 val. nuo stotelės „Ligoninė“ kursuos autobusas maršrutu Visagino miestas−Kapinės−Visagino miestas. Autobusas nuo stotelės „Kapinės“ išvyks 14.30 val. Galutinė išlaipinimo vieta – stotelė „Ligoninė“.

Plačiau
2018-04-16  |   MOKYMAI MAMOMS IR TĖČIAMS, LAUKIANTIEMS KŪDIKIO

2018 m. balandžio 18 d. 16.00 val. kviečiame į nemokamus mokymus ,,Sveiko gyvenimo pradžia“. Paskaitos trukmė – 2 val. Mokymus rusų kalba veda gydytoja akušerė-ginekologė Valentina Zaleščuk. Mokymai vyks adresu: Visagino PSPC (Taikos pr.15), 4 aukštas – 404 kab.
Laukiame būsimų mamyčių ir tėvelių!
Organizatorius: Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Plačiau
2018-04-14  |   BALANDŽIO 15 D. – KULTŪROS DIENA

Mielieji,
nuoširdžiai sveikinu visus kultūros darbuotojus ir kultūrai neabejingus visaginiečius Pasaulinės kultūros dienos proga. Kultūra – tai mūsų visuomenės pamatas, kuris formuoja svarbiausias žmogiškąsias vertybes ir identitetą. Kultūra ir kultūros vertybės yra būtinos tam, kad žmogus jaustųsi laimingas ir darnus savo vidumi.
Dėkoju už nuoširdumą, profesionalumą ir išradingumą puoselėjant prasmingą istoriją turinčias kultūros tradicijas Visagine.
Linkiu, kad Jus visada lydėtų kūrybinis polėkis, originalios idėjos, o prasmingus darbus vainikuotų sėkmė.

Savivaldybės merė Dalia Štraupaitė

Plačiau
2018-04-12  |   Skelbiamas viešas nekilnojamojo turto nuomos konkursas

Visagino savivaldybės administracija skelbia viešą nekilnojamojo turto nuomos konkursą: 36,66 m2 bendro ploto negyvenamųjų patalpų (registro Nr. 44/251760, unikalus Nr. 4400-0376-5404:5460, patalpų indeksai: 3-29), esančių Visagine, Taikos pr. 9B-2.
Pradinis patalpų nuompinigių dydis – 0,17 Eur per mėnesį už 1 m2 (Visagino savivaldybės administracija nėra PVM mokėtoja).
Patalpų nuomos terminas – 5 metai.
Patalpos nuomojamos komercinei veiklai vykdyti.

Plačiau
2018-04-12  |   MIESTO AUTOBUSŲ TVARKARAŠČIO PAKEITIMAS

Atsižvelgiant į visuomenės poreikius nuo 2018 m. balandžio 15 d. yra keičiamas keleivių vežimo vietinio (miesto) reguliaraus susisiekimo autobusų eismo maršruto Taikos pr.–Energetikų g.–Jaunystės g.–Santarvės g.–Parko g.–Kosmoso g.–Taikos pr. tvarkaraštis.
Autobusų eismo tvarkaraščiai pateikiami interneto svetainės www.visaginas.lt rubrikos „Gyventojams“ skiltyje „Autobusų ir traukinių eismo tvarkaraščiai“, taip pat iš vakaro bus iškabinti autobusų stotelėse. 

Plačiau
2018-04-12  |   DĖMESIO! NAUJOS BILIETŲ KAINOS

Visagino savivaldybės tarybos 2018 m. kovo 29 d. sprendimu Nr. TS-61 nustatytos kitos keleivių vežimo vietinio reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutais bilietų kainos (su PVM):
1. miesto maršrutu: 0,50 Eur; taikant 50 proc. lengvatą – 0,25 Eur, 80 proc. lengvatą – 0,10 Eur;
2. maršrutais į sodininkų bendrijas ir kapines: į vieną pusę 0,70 Eur; taikant 50 proc. lengvatą – 0,35 Eur, 80 proc. lengvatą – 0,14 Eur.
Naujos bilietų kainos įsigalioja nuo 2018 m. balandžio 15 d.

Plačiau
2018-04-12  |   Rinkime 2018 metų šeimą!

Lietuvos daugiavaikių šeimų asociacija paskelbė konkursą „2018 metų šeima“. Jame kviečiama dalyvauti gausias šeimas, kurios savo pavyzdžiu skatina puoselėti šeimos vertybės ir tradicijas. Šeimas gali siūlyti bendruomenės, nevyriausybinės organizacijos, kaimynai, giminės, draugai.
Platesnė informacija čia.

Plačiau
2018-04-12  |   PEDAGOGINIŲ IDĖJŲ MUGĖ ,,TAUTIŠKUMO IR PILIETIŠKUMO UGDYMAS“

Šiemet Lietuvos tauta švenčia savo valstybės šimtmetį. Daug prasmingų renginių, pamokų, parodų, akcijų ir kitų priemonių buvo įgyvendinta švietimo įstaigose. Susikaupė nemenka patirtis skatinant pilietines ir tautines idėjas, kuriomis ir buvo pasidalinta balandžio 4 d. Visagino švietimo pagalbos tarnyboje vykusioje pedagoginių idėjų mugėje ,,Pilietiškumo ir tautiškumo ugdymas“. Renginį organizavo Visagino švietimo pagalbos tarnyba kartu su Visagino savivaldybės mokyklų metodine taryba ir metodiniais būreliais. 

Plačiau
2018-04-12  |   SKELBIAMAS VISUOMENĖS SVEIKATOS PROJEKTŲ KONKURSAS

Visagino savivaldybės administracija skelbia Visagino savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo 2018 metų specialiosios programos, patvirtintos Visagino savivaldybės tarybos 2018 m. kovo 29 d. sprendimu Nr. TS-46, visuomenės sveikatos projektų (toliau – Projektai) konkursą šioms prioritetinėms visuomenės sveikatos sritims:
1. Alkoholio, tabako ir kitų psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencija.

Plačiau
2018-04-11  |   VISAGINO SAVIVALDYBĖS TARYBOS KOMITETŲ POSĖDŽIŲ LAIKAS

Pranešame apie savivaldybės tarybos komitetų posėdžių laiką. Komitetų posėdžiai vyks savivaldybės mažojoje posėdžių salėje (Parko g. 14):

– 2018 m. balandžio 17 d. 9.00 val. šaukiamas SOCIALINIŲ REIKALŲ IR SVEIKATOS APSAUGOS komiteto posėdis;
– 2018 m. balandžio 17 d. 13.00 val. šaukiamas KONTROLĖS komiteto posėdis;
– 2018 m. balandžio 17 d. 14.00 val. šaukiamas EKONOMIKOS IR FINANSŲ komiteto posėdis;

Plačiau

Archyvas


 Prisijungimas gyventojams

MUS RASITE ČIA
                                                          Miesto schema 

 

RENGINIŲ
KALENDORIUS
P A T K Pn Š S
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Balandis
    2018     
 
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
Įveskite savo el. pašto adresą:
Įveskite paieškos raktinį žodį:
VARTOTOJŲ
STATISTIKA
Iš viso apsilankė: 17017807
Šiandien apsilankė: 9809
Dabar naršo: 299
 
© Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema