Biudžetinė įstaiga
Parko g. 14, 31140 Visaginas
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188711925
Tel. (8 386) 60 246
Faks. (8 386) 31 286
El. p. visaginas@visaginas.lt

Lietuviškai English Russian
Spausdinti
Tarybos posėdžių transliacija
Naujienos
Visagino savivaldybės administracijos skelbimai apie atrankas į specialistų pareigas

Visagino savivaldybės administracija skelbia atrankas:
1) Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus teisininko (pareigybės lygis A1) pareigoms(darbo sutartis – neterminuota).
Specialieji reikalavimai: turėti aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą socialinių mokslų srities teisės krypties studijų (teisės magistro) išsilavinimą; 1 metų teisinio darbo patirtį; būti susipažinusiam ir išmanyti Lietuvos Respublikos Konstituciją, Lietuvos Respublikos įstatymus,

Vyriausybės nutarimus ir kitus teisės aktus, reglamentuojančius viešąjį ir vidaus administravimą, vietos savivaldą ir savivaldybės funkcijas, viešųjų ir privačių juridinių asmenų veiklą, valstybės tarnybą ir darbo santykius, gebėti taikyti Dokumentų rengimo, Dokumentų tvarkymo ir apskaitos taisykles, Įstatymų ir kitų teisės aktų rengimo tvarkos įstatymą, Įstatymų ir kitų teisės aktų rengimo rekomendacijas; gebėti visiškai savarankiškai atlikti užduotis, greitai suvokti informaciją ir rasti sprendimus, nustatyti veiklos prioritetus, sisteminti ir analizuoti pateiktą medžiagą, analitiškai įvertinti ir apibendrinti problemas; mokėti dirbti kompiuteriu pagal bazinius kompiuterinio raštingumo reikalavimus, gebėti naudotis teisės aktų ir kitų dokumentų paieškos sistemomis, reikiamomis duomenų bazėmis; mokėti rusų kalbą pažengusio vartotojo lygmens B2 lygiu.

Darbo pobūdis: rengti informaciją ir dokumentus savivaldybės institucijų rengiamų lokalių teisės aktų projektams, tikrinti, vertinti ir esant poreikiui rengti savivaldos teisės įgyvendinimui ir savivaldybės administracijos funkcijų vykdymui reikalingas sutartis ir procesinius dokumentus;

2) Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vyresniojo specialisto (pareigybės lygis B) pareigoms (darbo sutartis – neterminuota).

Specialieji reikalavimai: turėti ne žemesnį kaip aukštąjį neuniversitetinį išsilavinimą arba aukštesnįjį išsilavinimą, arba iki 1995 metų įgytą specialųjį vidurinį išsilavinimą; turėti ne mažesnę kaip 1 metų darbo patirtį; būti susipažinusiam su Lietuvos Respublikos Konstitucija, Lietuvos Respublikos įstatymais, Vyriausybės nutarimais ir kitais teisės aktais, reglamentuojančiais vidaus administravimą, vietos savivaldą, valstybės tarnybą ir darbo santykius; gerai išmanyti Lietuvos Respublikos įstatymus ir kitus norminius teisės aktus, reglamentuojančius tarnybos ir darbo santykius bei jų organizavimą įstaigose, išlaikomose iš valstybės ir savivaldybių biudžetų; gebėti savarankiškai atlikti pavestas užduotis, planuoti ir organizuoti savo darbą, pasirinkti veiklos metodus, gebėti rasti sprendimus savo veiklos sferoje; išmanyti Dokumentų rengimo, Dokumentų tvarkymo ir apskaitos taisykles; mokėti dirbti kompiuteriu pagal bazinius kompiuterinio raštingumo reikalavimus, gebėti naudotis teisės aktų ir kitų dokumentų paieškos sistemomis, reikiamomis duomenų bazėmis; mokėti rusų kalbą pažengusio vartotojo B2 lygiu; būti pareigingam, darbščiam, sąžiningam, atsakingam, gebėti bendrauti su įvairaus būdo žmonėmis.

Darbo pobūdis: padėti savivaldybės administracijos direktoriui ir skyriaus vedėjui formuoti Aplinkos tvarkymo skyriaus personalo valdymo politiką, valdyti personalą, organizuoti žmogiškųjų išteklių plėtrą, dalyvauti formuojant įstaigos organizacinę kultūrą ir padėti įgyvendinti užimtumo didinimo programas.  

3) Socialinės paramos skyriaus specialisto (pareigybės lygis B) pareigoms (darbo sutartis – neterminuota).

Specialieji reikalavimai: turėti ne žemesnį kaip aukštesnįjį išsilavinimą arba specialųjį vidurinį išsilavinimą, įgytą iki 1995 metų; būti susipažinusiam ir išmanyti Lietuvos Respublikos teisės aktus, reglamentuojančius socialinį darbą ir socialinę paramą; būti pareigingam, darbščiam, sąžiningam, atsakingam, gebėti bendrauti su įvairaus būdo žmonėmis ir saugoti konfidencialią informaciją, laikytis socialinio darbuotojo veiklos etikos taisyklių reikalavimų; išmanyti Dokumentų rengimo, Dokumentų tvarkymo ir apskaitos taisykles; mokėti dirbti kompiuteriu pagal bazinius kompiuterinio raštingumo reikalavimus, gebėti naudotis teisės aktų ir kitų dokumentų paieškos sistemomis, reikiamomis duomenų bazėmis; mokėti rusų kalbą pažengusio vartotojo lygmens B2 lygiu.

Darbo pobūdis: vykdyti asmenų, kurie kreipiasi dėl piniginės socialinės paramos, konsultavimą ir priėmimą bei jų pateiktų dokumentų tvarkymą.


Pretendentai pateikia gyvenimo aprašymą el. paštu personalas@visaginas.lt nurodydami į kokias pareigas pretenduoja iki 2018 m. liepos 19 d.

Pretendentų atranka vyks 2 etapais:
1. atranka pagal pateiktus dokumentus;
2. pokalbis (pretendentai, atitinkantys reikalavimus, bus kviečiami pokalbiui). 

Apie kiekvieno atrankos etapo rezultatus pretendentai bus informuojami asmeniškai el. paštu. Papildoma informacija teikiama telefonu (8 386) 31 916.

TwitterAtgal Spausdinimo versija Archyvas
Komentarų sąrašas (0)
 Prisijungimas gyventojams

MUS RASITE ČIA
                                                          Miesto schema 

RENGINIŲ
KALENDORIUS
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
Lapkritis
    2018     
 
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
Įveskite savo el. pašto adresą:
Įveskite paieškos raktinį žodį:
VARTOTOJŲ
STATISTIKA
Iš viso apsilankė: 27407432
Šiandien apsilankė: 42213
Dabar naršo: 1583

 

 
© Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema