Visagino savivaldybė

Biudžetinė įstaiga
Parko g. 14, 31140 Visaginas
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188711925
Tel. (8 386) 60 246
Faks. (8 386) 31 286
El. p. visaginas@visaginas.lt

Lietuviškai English Russian
Spausdinti
Tarybos posėdžių transliacija
2018-11-16  |   Dėl tikroves neatitinkančios informacijos apie Lenkijos delegacijos priėmimą

Informuojame, kad žiniasklaidoje pasirodžiusi informacija dėl maitinimo paslaugų pirkimo 2018 m. lapkričio 12 dienai neatitinka tikrovės.
Konkurso laimėtojai buvo informuoti, kad, atsižvelgiant į ne nuo organizatorių priklausančias aplinkybes, maitinimo paslaugos organizuojamos nebus, laikantis pirkimo techninėje specifikacijoje (su kuria susipažino visi konkurso dalyviai) nurodytų terminų – t. y. daugiau nei prieš 2 val. iki paslaugų teikimo termino pradžios. 
Atkreipiame dėmesį, kad naujų pirkimų, susijusių su svečių maitinimu, administracija neorganizavo ir sutarčių su paslaugos tiekėjais nesudarinėjo.

PlačiauNaujienos
2018-11-16  |   SKELBIAMAS KALĖDINIŲ EGLUČIŲ PUOŠIMO KONKURSAS

Kalėdinės eglutės puošimas yra puikus laiko praleidimo su šeima, bendradarbiais, kolegomis būdas ir galimybė pajusti šventinę nuotaiką. Todėl šiemet Visagino savivaldybės administracija kartu su Visagino kūrybos namais ir vėl organizuoja Kalėdinių eglučių puošimo konkursą, kurio tikslas – įkurti Santarvės aikštėje eglučių parką, sukurti miesto bendruomenei šventišką nuotaiką, perduoti miesto gyventojams ir svečiams savo geriausius linkėjimus ir sveikinimus artėjančių švenčių proga.

Plačiau
2018-11-15  |   ATKURTAM VALSTYBINĖS LIETUVIŲ KALBOS STATUSUI – 30

1988 m. lapkričio 18 d. tuometinė Lietuvos Konstitucija buvo papildyta straipsniu, įteisinančiu lietuvių kalbos vartojimą viešojo gyvenimo srityse. Tai buvo pirmasis žingsnis atkuriant ir įteisinant valstybinės lietuvių kalbos statusą. Atkūrus Lietuvos nepriklausomybę teisiškai šį lietuvių kalbos statusą galutinai nustatė dabar galiojanti 1992 m. Lietuvos Respublikos Konstitucija ir 1995 m. priimtas Lietuvos Respublikos valstybinės kalbos įstatymas.

Plačiau
2018-11-15  |   Kurkime šventinę nuotaiką drauge!

Brangūs auksarankiai meistrai ir kūrybiniai mūsų miesto žmonės!
Ar Jūs sukaupėte daug savo darbų? Jūsų rankdarbiai ieško sau naujų šeimininkų? Jūs sukūrėte naują receptą, bet dar ne visi paragavo šio skanėsto?
Miesto eglės įžiebimo proga kviečiame Jus dalyvauti mugėje – 2018 m. lapkričio 30 d. nuo 17.00 val. Santarvės aikštėje.
Viskas paprasta! Užpildykite anketą ir atsiųskite adresu sekretore@visaginokultura.ltJums bus paruošta vieta! 

Plačiau
2018-11-14  |   LAPKRIČIO 30 D. – VISAGINO EGLUTĖS ĮŽIEBIMAS

Lapkričio 30 d. 18.00 val. Santarvės aikštėje įžiebsime Visagino eglutę! Šventinę nuotaiką kurs muzikinė visagiiečių programa, fejerverkas ir lengvojo roko grupės „BIPLAN“ koncertas!
Nuo 17.00 val. aikštėje šurmuliuos rankdarbių mugė!

Plačiau
2018-11-07  |   SKELBIAME NUOTRAUKŲ KONKURSĄ „#MYLIU VISAGINĄ“

Kviečiame visus, ir visaginiečius, ir miesto svečius, ir mažus, ir didelius, dalyvauti nuotraukų konkurse „#MYLIU VISAGINĄ“ ir dalintis fotografijomis, kuriose įamžinti Visagino vaizdai, architektūros objektai, žmonės, gatvės, šventės ir kt. 
Šio konkurso tikslas – išrinkti gražiausias miesto nuotraukas, kurios bus naudojamos Visagino savivaldybės „Facebook“ paskyros viršeliui bei pakviesti visaginiečius ir miesto svečius dalintis gražiausiais Visagino vaizdais. Konkurse gali dalyvauti visi norintys. 

Plačiau
2018-11-07  |   SKELBIAMAS PROJEKTO „BENDRUOMENINIŲ VAIKŲ GLOBOS NAMŲ ĮKŪRIMAS IR VAIKŲ DIENOS CENTRŲ TINKLO PLĖTRA VISAGINO SAVIVALDYBĖJE“ PARTNERIŲ ATRANKOS KONKURSAS

Visagino savivaldybės administracija skelbia projekto „Bendruomeninių vaikų globos namų įkūrimas ir vaikų dienos centrų tinklo plėtra Visagino savivaldybėje“ (toliau – Projektas) partnerių atrankos konkursą.

Plačiau
2018-11-16  |   ŠAUKIAMAS ETIKOS KOMISIJOS POSĖDIS

2018 m. lapkričio 21 d. 16.00 val. šaukiamas Etikos komisijos posėdis. Posėdis vyks savivaldybės mažojoje posėdžių salėje (Parko g. 14).
Etikos komisijos posėdžio darbotvarkė:
1. Dėl sprendimo priėmimo pagal Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos 2018-10-26 raštą Nr. S-4580-(2.5).
2. Kiti klausimai.

Plačiau
2018-11-16  |   KVIETIMAS NEMOKAMAI DALYVAUTI SVORIO KOREKCIJOS PROGRAMOJE

Programa skirta padėti šeimai pakeisti gyvenimo būdą ir užtikrinti, kad naujai susiformavę maitinimosi, fizinio aktyvumo, poilsio ir emocinio reguliavimo įgūdžiai prisidėtų prie svorio stabilizavimo arba mažinimo.
Dalis programos – stovykla su nakvyne skirta vaikams nuo 12 metų ir paaugliams ar jaunimui iki 29 metų. Po stovyklos dalyviai namuose kartu su tėveliais, ar vienu iš tėvelių ar kitu vyresniu asmeniu, atlieka užduotis ir įtvirtina stovykloje gautas žinias, nuotoliniu būdu padedant programos specialistams.

Plačiau
2018-11-16  |   Šiaulių banko perspėjimas

Šiaulių bankas informuoja, kad pastarosiomis dienomis masiškai pradėjo plisti melagingi laiškai, kuriuose pranešama apie tariamai neteisingus bandymus prisijungti prie interneto banko ir užblokuotą paskyrą. Melaginguose laiškuose gyventojai raginami nedelsiant prisijungti prie savo el. bankininkystės paskyros ir pateikti savo mokėjimo kortelių duomenis. Pateikiama prisijungimo nuoroda į banko veiklą imituojančią svetainę.
Be to, gyventojai sulaukia skambučių iš asmenų, kurie apsimeta FNTT atstovais ir praneša apie neva užblokuotas banko sąskaitas.

Plačiau
2018-11-16  |   KVIEČIAME Į SUSITIKIMĄ SU GIEDRA RADVILAVIČIŪTE

Lapkričio 17 d. (šeštadienį) 14.00 val. Visagino viešosios bibliotekos filialo Meno galerijoje (Sedulinos al. 14/3) vyks susitikimas su rašytoja, eseiste, Europos Sąjungos literatūros ir 2015 m. Nacionalinės kultūros ir meno premijų laureate Giedra Radvilavičiūte. Bus pristatoma naujausia rašytojos esė knyga „Tekstų persekiojimas“ (2018 m.), kurią galėsite įsigyti renginio metu.
Maloniai kviečiame.

Plačiau
2018-11-15  |   APLEISTŲ TERITORIJŲ TVARKYMO INOVACIJŲ GEROSIOS PATIRTIES PASIDALINIMO VIZITAS PRAHOJE

Siekdama pertvarkyti apleistas erdves ir taip mažinti neigiamą teritorijų poveikį aplinkai, skatinti darnų regionų vystymąsi ir bendradarbiavimą, novatoriškais metodais tvarkyti apleistas teritorijas, Visagino miesto savivaldybės administracija kartu su projekto partneriais iš Daugpilio, Rezeknės, Kraslavos ir Panevėžio įgyvendina projektą „Transformacija iš apleistų erdvių į išpuoselėtas“ („Trasformations from Slum to Chic“, Trans-form, Project LLI-386) pagal Europos teritorinio bendradarbiavimo  2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programą (www.latlit.eu).

Plačiau
2018-11-15  |   Spalvoto meduolio diena - ir Visagine

Jau 10-oji Spalvoto meduolio diena, šventė suartinanti šeimą ir draugus, šiemet kviečia susiburti kartu lapkričio 24 d., šeštadienį, spalvinti meduolių ir prisidėti prie globotinų vaikų savanorystės skatinimo.
20-yje Lietuvos miestų, daugiau kaip 30 kepyklėlių ir bendruomenių vyksianti šventė kartu su Vaiko teisių apsaugos tarnyba ir garbaus amžiaus žmonėms įkurta iniciatyva „Sidabrinė linija“ šiais metais buria drauge ne tik atitolusias šeimas ir bendruomenes, bet siekia sumažinti atskirtį tarp kartų.

Plačiau
2018-11-15  |   INFORMACIJA

Visagino savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius informuoja, kad paraiškas Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektams 2019 metams finansuoti pateikė Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Visagino viltis“ ir Visagino neįgaliųjų draugija.

Plačiau
2018-11-15  |   MOKYMAI MAMOMS IR TĖČIAMS, LAUKIANTIEMS KŪDIKIO

Kviečiame 2018 m. lapkričio 20 d. 16.00 val. į nemokamus mokymus ,,Sveiko gyvenimo pradžia“. Paskaitos trukmė – 2 val. Mokymus rusų kalba veda gydytoja akušerė-ginekologė Valentina Zaleščuk. Į mokymus atvykite adresu Visagino PSPC (Taikos pr.15), 4 aukštas – 404 kab.
Laukiame būsimų mamyčių ir tėvelių!
Organizatorius: Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

Plačiau
2018-11-14  |   VISAGINO SAVIVALDYBĖS TARYBOS KOMITETŲ POSĖDŽIŲ LAIKAS

Pranešame apie savivaldybės tarybos komitetų posėdžių laiką. Komitetų posėdžiai vyks savivaldybės mažojoje posėdžių salėje (Parko g. 14).
2018 m. lapkričio 20 d. 9.00 val. šaukiamas SOCIALINIŲ REIKALŲ IR SVEIKATOS APSAUGOS komiteto posėdis.
2018 m. lapkričio 20 d. 14.00 val. šaukiamas EKONOMIKOS IR FINANSŲ komiteto posėdis.
2018 m. lapkričio 21 d. 9.00 val. šaukiamas MIESTO PLĖTROS, INVESTICIJŲ IR VIETINIO ŪKIO komiteto posėdis.
2018 m. lapkričio 21 d. 15.00 val. šaukiamas ŠVIETIMO, KULTŪROS, SAVIVALDOS, JAUNIMO, TEISĖS IR ETIKOS komiteto posėdis.

Plačiau
2018-11-14  |   MOKSLEIVIAI TĘSIA PAŽINTĮ SU VIETOS SAVIVALDA

Projekto „Pažink valstybę“ dalyviai Visagino Draugystės progimnazijos mokiniai tęsia pažintį su vietos savivaldos institucijomis. Šiandien jie susitiko su Visagino savivaldybės administracijos direktoriumi Sergejumi Mickevičiumi. Mokiniai atėjo gerai pasiruošę – uždavinėjo klausimus, domėjosi, už ką yra atsakingas administracijos direktorius, aptarė vietines problemas bei aktualijas. Linkime šauniesiems projekto dalyviams sėkmės toliau pažįstant mūsų valstybės institucijas!

Plačiau
2018-11-14  |   GRAŽI DRAUGYSTĖ SUTVIRTINTA SUTARTIMI

Lapkričio 12 d. Visagino savivaldybė, atstovaujama Visagino savivaldybės merės Dalios Štraupaitės, ir Varmės Lidzbarko savivaldybė, atstovaujama savivaldybės burmistro Jaceko Višniovskio, iškilmingai pasirašė bendradarbiavimo sutartį dėl bendradarbiavimo vietos savivaldos vystymosi, švietimo, sporto, kultūros, turizmo ir verslo srityse.
Varmės Lidzbarkas garsėja turtinga istorija ir įstabia gamta – jis ilgą laiką buvo Lenkijos vyskupų rezidencija, šis kraštas Lenkijai ir pasauliui dovanojo daugybę įžymių dvasininkų, čia kūrė Nikolajus Kopernikas ir kiti iškilūs žmonės, praturtinę mokslo, kultūros ir dvasingumo lobyną.

Plačiau
2018-11-14  |   Kviečiame į Lietuvių liaudies dainų vakarą!

2018 m. lapkričio 15 d. 17.30 val. Česlovo Sasnausko menų mokyklos bendruomenė kviečia drauge pajusti Lietuviškos kultūros galią!
Pasiklausysime tarmiškos kalbos, dainų, kurių žodžiais plaka mūsų tėvų, senelių, protėvių širdys.
Vakaro vedančioji: Gintarė Skačkauskienė.
Vakaro kalbėtojos tarmiškai: Vilija Žukauskienė, Inga Cicėnienė, Danutė Kuprinskienė.
Laukia malonios staigmenos ir geras laikas drauge.
Renginys vyks VKC salėje „Draugystė“.

Plačiau
2018-11-14  |   AR SAUGIAI PASISTATEI AUTOMOBILĮ?

Prasidėjus šaltajam metų sezonui, ir sugrįžus į miestą gyventojams, kurie vasarą laiką leidžia sodybose ir sodininkų bendrijose, ženkliai pablogėjo automobilių parkavimo daugiabučių gyvenamųjų namų kiemuose sąlygos. Visagino priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (toliau – Visagino PGV) pareigūnai š. m. lapkričio 6 d. vykdė reidą, kurio tikslas buvo patikrinti pravažiavimo namų kiemuose ir privažiavimo prie jų gaisriniais automobiliais galimybę. Buvo bandoma automobilinėmis kopėčiomis pravažiuoti Sedulinos al. 16 – Visagino g. 8, 4, 2 ir Taikos pr. 40, 36, 34, 32 kiemuose, užstatytuose transporto priemonėmis.   

Plačiau
2018-11-14  |   KVIEČIAME DALYVAUTI SEMINARE „BE INVOLVED“ DAUGPILIO UNIVERSITETE

Kviečiame jaunimą nuo 16 iki 29 m. dalyvauti seminare pagal vykdomą Interreg V-A LAT – LIT bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Pasiruošę verslui! / ReforB“ („Ready for Business“, kodas Nr. LLI-143). 2014–2020 m. m.
„Be involved“ seminaras vyks lapkričio 27 d. Daugpilio universitete. Dalyviai turės progą susitikti su sėkmingai veikiančių verslų atstovais iš Latgalos regiono (Latvija). Kviestiniai svečiai dalinsis savo patirtimi, atviraus apie sunkumus, kuriuos teko įveikti siekiant savo užsibrėžtų tikslų.

Plačiau
2018-11-13  |   GRAŽI DRAUGYSTĖ SUTVIRTINTA SUTARTIMI

Lapkričio 12 d. Visagine lankėsi ir su Visagino savivaldybės mere Dalia Štaupaite susitiko garbingų svečių delegacija iš Lenkijos miesto Varmės Lidzbarko, vadovaujama burmistro Jaceko Višniovskio.
Merė Dalia Štraupaitė pristatė svečiams Visaginą, supažindino su savivaldybės ekonomine, kultūrine situacija ir prioritetinėmis savivaldybės veiklos sritimis, aptarti galimi bendradarbiavimo būdai siekiant efektyvios ir abipusiai naudingos veiklos tarp mūsų miestų bendruomenių.

Plačiau
2018-11-13  |   PROJEKTAS „PAŽINK VALSTYBĘ“ ĮSIBĖGĖJA

Vykdydami Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos, Ugdymo plėtotės centro ir Valstybės pažinimo centro organizuojamo projekto „Pažink valstybę“ veiklas, Visagino „Gerosios vilties“ progimnazijos 7 a klasės mokinių komanda lankėsi Pasieniečių mokykloje. Išvykos tikslas – gilinti žinias apie pasieniečių darbą ir iš arčiau susipažinti su kursantų mokymosi bei gyvenimo sąlygomis.
Atvykusius moksleivius šiltai sutiko šios mokyklos Mokymo organizavimo skyriaus vyriausioji specialistė Anna Volčok.

Plačiau
2018-11-12  |   PASKUTINĖ PAKOPA LINK „AUKSO VAINIKO”

Visą rudenį Utenos apskrities regiono savivaldybėse vyko tautos meno tradicijų tęsėjų „atlaidai” – rajoninės „Aukso vainiko” konkurso parodos, kurių iniciatoriai, organizatoriai - Nacionalinio kultūros centro darbuotojai. Tai išjudino ne tik tradicijų gyvybingumą palaikančius kūrėjus, bet ir atskirų vietovių seniūnus, šeimos narius, atvykstančius į parodas savųjų kūrėjų palaikyti. Tokiu būdu liaudies meno šventė paliečia platų būrį žmonių, lavina jų grožio ir tradicijos svarbos pajautimą. „Pakopomis” vykstantis konkursas kartu ir puiki mokykla pradedantiesiems.

Plačiau
2018-11-09  |   II TRADICINIUS ŠOKIUS PUOSELĖJANČIŲ LIETUVOS MOKYKLŲ KONKURSO ,,VISA MOKYKLA ŠOKA“ rezultatai pradžiugino

Praėjusias mokslo metais Visagino ,,Verdenės“ gimnazijoje pasklido, išsiplėtė, įsisiūbavo šokių konkursas ,,Visa mokykla šoka“, kurį jau antrą kartą organizavo  Nacionalinis kultūros centras bei  Švietimo ir mokslo ministerija. Šokti pradėjome nuo sausio mėnesio ir tęsėme iki balandžio pabaigos. Lietuvių liaudies šokiams ir rateliams populiarinti pasirinkome trečiadienių pertraukas  po penkių pamokų. Patys aktyviausi -  pradinių klasių mokiniai ir jų mokytojai  rinkosi skirtingas erdves gimnazijoje ir į šokių pertraukas kvietė kaip į inscenizuotą spektaklį, sukurdami savitą ir originalią šokio pateiktį.

Plačiau

Archyvas


 Prisijungimas gyventojams

MUS RASITE ČIA
                                                          Miesto schema 

 

RENGINIŲ
KALENDORIUS
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
Lapkritis
    2018     
 
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
Įveskite savo el. pašto adresą:
Įveskite paieškos raktinį žodį:
VARTOTOJŲ
STATISTIKA
Iš viso apsilankė: 27412566
Šiandien apsilankė: 47347
Dabar naršo: 446
 
© Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema