Visagino savivaldybė - straipsniai : Naujienos

Biudžetinė įstaiga
Parko g. 14, 31139 Visaginas
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188711925
Tel. (8 386) 60 246
Faks. (8 386) 31 286
El. p. visaginas@visaginas.lt

Lietuviškai English Russian
Spausdinti
Tarybos posėdžių transliacija
Naujienos
 
2017-09-18 |  S K E L B I M A S APIE SIŪLYMĄ PRIPAŽINTI BUTUS, KURIE NETURI SAVININKŲ (AR KURIŲ SAVININKAS NEŽINOMAS), BEŠEIMININKIAIS

Visagino savivaldybės administracija kreipsis į teismą dėl butų kurie neturi savininko (ar kurių savininkas nežinomas), pripažinimo bešeimininkiais ir jų perdavimo valstybės ar savivaldybės nuosavybėn esančių Partizanų g. 11-1, Festivalio g. 13-44, Veteranų g. 6-89, Veteranų g. 6-9 bei Parko g. 8-6 (1/2 buto), Visagine.

Plačiau

2017-09-20 |  STARTUOJA UNIKALUS VISAGINO KŪRYBOS NAMŲ SOCIALIZACIJOS PROJEKTAS

Visagino kūrybos namai jau daug metų aktyviai įgyvendina įvairaus pobūdžio projektus. Šį kartą Visagino kūrybos namai įgyvendins Visagino savivaldybės finansuojamą vaikų socializacijos prevencijos projektą „Magiška kamuoliukų galia“. Projektas - skirtas 13-15 m. jaunuoliams, kuriems kaip ir visiems šio amžiaus paaugliams, paauglystės laikotarpiu pasireiškia ryškūs  emocijų sutrikimai. Jie pasireiškia nerimu dėl savo elgesio, mokslų, namų darbų, egzaminų, ateities ir kt. dalykų, įprastos veiklos vengimu, nuolatine liūdna nuotaika, nelaimingumu, irzlumu, jautrumu, ankstesnio susidomėjimo praradimu bei nuovargiu ir įtampa. Projekto metu planuojame organizuoti pastovius grupinius užsiėmimus jaunimui, kurie padės susikaupti ir atgauti emocinę pusiausvyrą.

Plačiau

2017-09-20 |  STUDIJŲ RĖMIMO KONKURSAS

Visagino savivaldybės administracija skelbia studijų rėmimo konkursą.
Dviem gerai besimokantiems studentams iš Visagino savivaldybės studijų rėmimo lėšų numatoma skirti finansinę paramą po 60 Eur per mėnesį už 2017 m. rugsėjo – 2018 m. sausio mėnesius.
Į paramą gali pretenduoti asmenys, studijuojantys Lietuvos universitetuose pagal dieninių skyrių pagrindines programas (bakalauro studijas).
Pretendentai iki 2017 m. spalio 9 d. savivaldybės administracijos direktoriaus vardu turi pateikti motyvuotą prašymą ir šiuos dokumentus:
–fakulteto dekano patvirtintą pažymą apie studento 2016-2017 m. II studijų pusmečio (pavasario semestro) pažangumą (studijų pusmečio mokymosi vidurkis turėtų būti ne žemesnis kaip 8 balai);
–pažymą apie šeimos pajamas (išskyrus stipendijas) pastaruosius tris mėnesius (iki prašymo pateikimo mėnesio) arba kreipimosi mėnesio (jei bent vieno šeimos nario pajamų šaltinis, lyginant su 3 praėjusiais mėnesiais, pasikeitė).

Plačiau

2017-09-20 |  Akcija „Kūrenkime saugiai“ Visagino savivaldybės kaimuose

Vis labiau vėstant orams prasideda intensyvaus šildymo sezonas, o su juo atsiras ir naujų sąlygų bei priežasčių gaisrams kilti, kadangi gyventojai, daugiau laiko praleisdami namuose, naudoja šildymo įrenginius, elektrinius buitinius prietaisus, nesilaiko elementarių gaisrinės saugos taisyklių. Kaip rodo statistika, šaltaisiais metų mėnesiais labai padaugėja gaisruose žūstančių žmonių.
Siekdama į tai atkreipti dėmesį, rugsėjo –spalio mėnesiais bus vykdoma akcija „Kūrenkime saugiai“ Visagino savivaldybės kaimuose. VPP skyriaus pareigūnai ir ugniagesiai-gelbėtojai akciją atliks sodininkų bendrijų teritorijose savaitgaliais nuo 10 val. iki 12 val., o kitus Visagino savivaldybės teritorijoje esančius kaimus aplankys darbo dienomis. Siekiant išvengti gaisrų gyvenamuosiuose būstuose, VPP skyrius nori priminti gaisro saugos taisykles.

Plačiau

2017-09-19 |  KONSTITUCIJOS EGZAMINAS 2017

Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminas – jau 11-tą kartą vykstanti visuotinė teisinių žinių patikrinimo akcija. Šiemet Lietuvos Respublikos Konstitucijai – 25! Egzaminą organizuojanti LR Teisingumo ministerija kartu su egzamino globėja Lietuvos Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite ir informaciniais partneriais DELFI bei LRT visus šalies piliečius ir gyventojus akcijos metu kviečia pasitikrinti Konstitucijos žinias.

Egzamine kviečiami registruotis ir dalyvauti visi Lietuvos piliečiai, mylintys savo šalį ir norintys dar geriau išmanyti pagrindinį Lietuvos įstatymą – Konstituciją.

Informacija apie egzamino organizavimą

Visi Lietuvos Respublikos piliečiai Konstitucijos žinias pasitikrinti galės dalyvaudami dviejuose Konstitucijos egzamino 2017 etapuose:

Plačiau

2017-09-19 |  Pranešimas apie numatomą sentikių cerkvės pastato (statinio) Taikos pr. 23H, Visagine, projektavimo pradžią ir visuomenės dalyvavimą svarstant projektinius pasiūlymus

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos statybos įstatymo 37 straipsniu ir statybos techninio reglamento STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“ VIII skyriaus nuostatomis, Visagino religinė sentikių bendruomenė informuoja visuomenę apie numatomą visuomenei svarbaus sentikių cerkvės pastato statybos projektavimą, kuriam Teritorijų planavimo įstatymo 20 straipsnyje nustatytais atvejais neparengti teritorijų planavimo dokumentai ir religinės paskirties pastato statyba Taikos pr. 23H, Visagine, yra galima.
Statytojas per 3 darbo dienas prie pastato dalies turi pastatyti stendą su išvardinta informacija, kurį privaloma laikyti ne mažiau 10 darbo dienų nuo šio pranešimo savivaldybės interneto svetainėje , paskelbimo dienos.
Techninio projekto pavadinimas: „Visagino sentikių cerkvė, Taikos pr. 23H, Visagine, statyba“.

Plačiau

2017-09-18 |  Įvyko susitikimas su verslininkais

Šiandien Visagino savivaldybės salėje įvyko Čeliabinsko srities (Rusija) verslininkų delegacijos susitikimas su Visagino savivaldybės vadovais, tarybos nariais ir Visagino savivaldybėje veikiančių verslo įmonių atstovais. Įmonių iš Čeliabinsko srities verslo misiją Lietuvoje bei susitikimų su verslininkais sesiją organizuoja Rusijos Federacijos prekybos atstovybė Lietuvos Respublikoje. Delegacijos vadovas Andrejus Vorobjovas pagrindiniu vizito tikslu įvardijo siekį ieškoti naujų rinkų ir verslo partnerių, susitarti dėl dalykinio bendradarbiavimo, plėtoti ekonominius, prekybos ryšius tarp mūsų šalių. Delegacijoje buvo energetikos, komunalinio ūkio, mašinų, prietaisų ir maisto produktų gamybos, statybos ir kitų sričių įmonių vadovai ir atstovai.

Plačiau

2017-09-18 |  Rugsėjo 22 d. – Diena be automobilio

Dalyvauk „KVESTO” žaidime o jeigu lis, tai „PROTŲ” žaidime
 
 
Surink komandą iš 5 dalyvių ir būtinai užregistruok facebook
 #visaginovisuomenessveikatoskyrius arba el.paštu visaginasvsb@gmail.com
 
RUGSĖJO 22 d. 15. val.
Visagino kūrybos namų teritorijoje
 (Sedulinos al.49)
 

Plačiau

2017-09-18 |  ENERGETIKOS MINISTRO VIZITAS VISAGINE

Rugsėjo 15 d. Visagino savivaldybėje su darbo vizitu lankėsi Lietuvos Respublikos energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas bei viceministras Simonas Šatūnas. Pirmiausia svečiai apsilankė Ignalinos atominėje elektrinėje (toliau – IAE). Vizito metu buvo aptarti strateginiai jėgainės uždarymo klausimai, Europos Sąjungos finansavimo tęstinumo svarba siekiant sklandaus IAE uždarymo. Ministras susipažino su eksploatavimo nutraukimo darbais ir pasiektais rezultatais, lankėsi IAE reaktoriaus bloke, kur pamatė ir įvertino vykdomų uždarymo darbų sudėtingumą. Ministras apsilankė naujai pastatytuose radioaktyviųjų atliekų saugojimo ir tvarkymo objektuose. Anot ministro, jis buvo maloniai nustebintas IAE uždarymo proceso pažangos. „Uždarymo darbai vyksta laiku ir kai kurie net greičiau nei planuota“, – sakė ministras.

Plačiau

2017-09-18 |  KVIEČIAME DALYVAUTI ACTIVE CITIZENS PROGRAMOS MOKYMUOSE

VšĮ Politikos tyrimų ir analizės institutas kartu su Britų Taryba Lietuvoje įgyvendina tarptautinę programą Active citizens, kurios tikslas yra įgalinti ir sutelkti daugiatautes Lietuvos rajonų bendruomenes bendriems pozityviems veiksmams.
Active citizens programos mokymų Visagine vadovė - Evelina Visockytė, jos kompetencijos yra patvirtinti Online Learning ženkliukais bei sertifikatu.

Programos tikslai:
Informuoti bendruomenės narius apie vietos bendruomenės telkimo formas;
Stiprinant vietinį bendruomenės potencialą, sukurti „pokyčių ambasadorių“ tinklą;
Seminarų – mokymų būdu ir forma skleisti informaciją apie programą Active citizens ir jos galimybes;

Plačiau

2017-09-15 |  KVIEČIAME NEĮGALIŲJŲ SOCIALINĖS INTEGRACIJOS SRITYJE VEIKIANČIAS ORGANIZACIJAS TEIKTI PROJEKTŲ PARAIŠKAS 2018 M.

Visagino savivaldybės administracija kviečia įregistruotų Juridinių asmenų registre neįgaliųjų socialinės integracijos srityje veikiančių organizacijų (asociacijų, labdaros ir paramos fondų, religinių bendruomenių ir bendrijų, viešųjų įstaigų (išskyrus viešąsias įstaigas, kurių savininkė yra tik valstybė ar savivaldybė), kurios ne mažiau nei vienus metus teikia nuolatinio, periodinio pobūdžio (ne rečiau kaip 2 kartus per savaitę) socialinės reabilitacijos paslaugas ir vykdo veiklas, skirtas Visagino savivaldybėje gyvenantiems neįgaliesiems integruoti į visuomenę, teikti 2018 m. socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų paraiškas.

Plačiau

2017-09-15 |  Informacija dėl Europos judrumo savaitės

Kadangi Europos Judrumo savaitė vyksta nuo rugsėjo 16 d. (šeštadienis - nedarbo diena), Visagino kūrybos namai pradės  švietėjišką veiklą rugsėjo 18 - 22 dienomis nuo 16.30 val. iki 18.00 val. Visagino kūrybos namuose (Vilties g. 16 ir Sedulinos al. 49)  VKN bendruomenės nariams (mokytojams, tėvams ir ugdytiniams) apie draugiškų transporto priemonių naudojimą mieste, jų nauda sveikatai ir ekologijai  ekonomikai, pasitelkiant edukacinius/informacinius filmukus.
 
2017 m. rugsėjo 22 d. 15.00 val. VKN (Sedulinos al. 49) Visagino kūrybos namai kartu su Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuru organizuoja renginį „Diena be automobilio 2017“.

Plačiau

2017-09-15 |  Europos judumo savaitė 2017

Europos judumo savaitė yra didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje. Jos renginiai kasmet vyksta rugsėjo 16–22 dienomis. Šia kampanija siekiama skatinti Europos šalių vietos valdžios institucijas diegti ir populiarinti tvarias transporto priemones bei paskatinti gyventojus išbandyti susisiekimo automobiliais alternatyvas. 2017 metų Europos judumo savaitės tema - Dalindamasis pasieksi daugiau 

Plačiau

2017-09-15 |  Dėl mažesnio elektros energijos tarifo taikymo ignalinos AE regiono gyventojams 2018 metais

Ignalinos AE regiono plėtros tarybos nariai, atstovaujantys regiono savivaldybes, prašo Vyriausybę atsižvelgti į daugkartinius Tarybos atstovų prašymus atkreipti dėmesį į sudėtingą regiono situaciją bei į tai, kad jau eilę metų regiono savivaldybės paliktos vienos spręsti su jėgainės uždaymu susijusias problemas: didelę bedarbystę, sudėtingą socialinę-ekonominę situaciją, ženkliai sumažėjusį regiono turistinį patrauklumą, verslo įmonių skaičiaus mažėjimą ir kitas susijusias problemas. 

Prašome Vyriausybę regiono atstovus įtraukti VĮ Ignalinos atominės elektrinės antrojo bloko uždarymo programos bei priemonių plano rengimo procesą bei  numatyti ilgalaikėje perspektyvoje konkrečias priemones regiono regeneravimui.

Plačiau

2017-09-14 |   VISAGINO SAVIVALDYBĖS TARYBOS KOMITETŲ POSĖDŽIŲ LAIKAS

Pranešame apie savivaldybės tarybos komitetų posėdžių laiką. Komitetų posėdžiai vyks savivaldybės mažojoje posėdžių salėje (Parko g. 14).

2017 m. rugsėjo 19 d. 9.00 val. šaukiamas SOCIALINŲ REIKALŲ IR SVEIKATOS APSAUGOS komiteto posėdis.

2017 m. rugsėjo 19 d. 13.00 val. šaukiamas KONTROLĖS komiteto posėdis.

2017 m. rugsėjo 19 d. 14.00 val. šaukiamas EKONOMIKOS IR FINANSŲ komiteto posėdis.

Plačiau

 
Archyvas
 Prisijungimas gyventojams

MUS RASITE ČIA
                                                          Miesto schema 

 

RENGINIŲ
KALENDORIUS
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
Rugsėjis
    2017     
 
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
Įveskite savo el. pašto adresą:
Įveskite paieškos raktinį žodį:
VARTOTOJŲ
STATISTIKA
Iš viso apsilankė: 10068929
Šiandien apsilankė: 4362
Dabar naršo: 153
 
© Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema