Visagino savivaldybė - straipsniai : Naujienos

Biudžetinė įstaiga
Parko g. 14, 31139 Visaginas
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188711925
Tel. (8 386) 60 246
Faks. (8 386) 31 286
El. p. visaginas@visaginas.lt

Lietuviškai English Russian
Spausdinti
Tarybos posėdžių transliacija
Naujienos
 
2017-03-30 |  Informacija apie eismo ribojimą

Kadangi balandžio 1 d., šeštadienį, Visagine, vyks renginys „Visagino pusmaratonis 2017“, š. m. balandžio 1 d. nuo 11.30 val. iki 15.00 val. visiškai bus uždarytas eismas vienoje juostoje Parko ir Santarvės gatvėse; techninėmis priemonėmis bus iš dalies apribotas eismas Jaunystės ir Energetikų gatvėse ir kelyje nuo žiedo Taikos pr. link IAE. Taip pat už miesto ribų kelyje link IAE bus apribotas greitis iki 50 km/h.
Atkreipiame dėmesį, kad transporto eismas Jaunystės ir Energetikų gatvėse bus nukreipiamas į vieną pusę (išvažiuojant iš kiemų sukama į dešinę).
Gyventojų patogumui, kad būtų galimybė įvažiuoti/išvažiuoti į daugiabučių namų kiemus, bus laikinai leidžiamas dvipusis eismas kelio atkarpoje nuo pastato Sedulinos al. 75 iki Energetikų g. 26.
Eismą reguliuos laikinieji kelio ženklai ir policijos pareigūnai.
Atsiprašome už laikinus nepatogumus ir prašome atkreipti dėmesį į laikinus eismo pakeitimus.

Plačiau

2017-03-29 |  AKCIJA „DAROM“ JAU DEŠIMTĄ KARTĄ PAKVIES SUSIBURTI

Jau dešimtus metus iš eilės pavasarį Lietuvoje organizuojama visą šalį vienijanti aplinkos švarinimo akcija „DAROM“, skatinanti Lietuvos gyventojų ekologišką mąstymą, pilietiškumą, socialinį aktyvumą bei stiprinanti vietines bendruomenes. Jubiliejinės akcijos ,,DAROM 2017“ Visagino savivaldybėje globėja Visagino savivaldybės merė Dalia Štraupaitė.
 
Kovo 28 d. įvyko pirmas darbo grupės akcijai „Darom 2017“ organizuoti posėdis. Darbo grupės vadovas Visagino savivaldybės administracijos direktorius Sergejus Mickevičius.  Posėdžio metu buvo kalbama apie aplinkos tvarkymo akcijos organizavimą, aptartos akcijos metu numatomos tvarkyti teritorijos. Šiais metais akcija „DAROM“ Visagino savivaldybėje bus organizuojama balandžio 21–22 d.

Plačiau

2017-01-13 |  SKELBIMAS APIE SIŪLYMĄ PRIPAŽINTI STATINĮ, KURIS NETURI SAVININKO (AR KURIOS SAVININKAS NEŽINOMAS), BEŠEIMININKIU

Visagino savivaldybės administracija kreipsis į teismą dėl statinio, kuris neturi savininko (ar kurio savininkas nežinomas) pripažinimo bešeimininkiu ir jo perdavimo valstybės ar savivaldybės nuosavybėn:
2 praėjimų tarp pastatų, esančių Parko g. 7, Visagine.

Plačiau

2016-12-09 |  APIE SIŪLYMĄ PRIPAŽINTI STATINIO DALĮ, KURI NETURI SAVININKO (AR KURIOS SAVININKAS NEŽINOMAS), BEŠEIMININKE

Visagino savivaldybės administracija kreipsis į teismą dėl statinio dalies, kuri neturi savininko (ar kurio savininkas nežinomas) pripažinimo bešeimininke ir jos perdavimo valstybės ar savivaldybės nuosavybėn:
bazės 4/100 dalis (mūrinė, bendras plotas – 36198,93 m²); paskirtis – prekybos; esančios Pramonės g. 10, Karlų kaime, Visagino savivaldybėje (unikalus Nr. 4599-4000-9014).

Plačiau

2017-03-30 |  Anoniminės gyventojų apklausos rezultatai

Nuo 2017 m. vasario 3 d. iki kovo 10 d. vyko anoniminė asmenų prašymų nagrinėjimo ir aptarnavimo Visagino savivaldybės administracijoje kokybės vertinimo apklausa už 2016 m.

 
Su anoniminės apklausos analize galima susipažinti rubrikoje „Gyventojams“ – „Apklausos“
 
Visagino savivaldybės administracija dėkoja visiems apklausos respondentams už pareikštą nuomonę.

Plačiau

2017-03-30 |  VISAGINE STARTUOS VISAGINO PUSMARATONIS

VšĮ Bėgimo klubas kartu su partneriais – Visagino savivaldybe, Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacija ir Šuklino olimpiniu sporto klubu š. m. balandžio 1 d. organizuoja sporto renginį „Visagino pusmaratonis 2017“, kurio tikslai – gausinti masinių renginių kiekį Visagine, didinti visaginiečių aktyvumą, populiarinti bėgimą ir lengvąją atletiką, skatinti kaimyninių šalių domėjimąsi Lietuva.

Plačiau

2017-03-30 |  NATO ŠTABO ATSTOVAI VISAGINE

2004 m. kovo 29 d. Lietuva buvo priimta į Šiaurės Atlanto sutarties organizaciją ir tapo pilnateise NATO nare. 2017 m. kovo 29 d., minint 13 metų narystės aljanse sukaktį, Visagine viešėjo NATO pajėgų integravimo vieneto (toliau NPIV) Lietuvoje karininkai ir seržantai iš įvairių NATO valstybių – Lietuvos, JAV, Kanados, Vokietijos, Jungtinės Karalystės, Danijos, Portugalijos ir kt. Labai malonu, kad NPIV atstovus kaip vertėjas lydėjo visaginietis – Lietuvos karo akademijos kariūnas Artūras Macickas.
Nuo 2015 m. NPIV atstovai nuolat organizuoja susitikimus su įvairių Lietuvos miestų bendruomenėmis bei savivaldybių įstaigų ir įmonių atstovais ir taip tęsia pažinčių su visuomenės ir verslo atstovais programą. Visaginas yra 15-oji Lietuvos savivaldybė, kurioje apsilankė karininkai.

Plačiau

2017-03-29 |  MŪSŲ GIMNAZISTAI DALYVAUS DAR VIENAME PROJEKTE

2017 m. kovo 28 d. Visagino savivaldybės merė Dalia Štraupaitė susitiko su Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Utenos skyriaus direktoriumi Vidmantu Misiūnu dėl bendro „Sodros“ ir Visagino savivaldybės dalyvavimo Jaunimo pilietiškumo ir socialinės atsakomybės ugdymo projekte. Vidmantas Misiūnas pristatė bandomąjį projektą, kuris bus vykdomas Kauno ir Utenos regionuose, t. y. ir mūsų savivaldybės gimnazijose.
Šio projekto tikslas – ugdant besiruošiančio savarankiškam gyvenimui jaunimo, vyresniųjų klasių bendrojo lavinimo mokyklų moksleivių pilietiškumą, socialinę atsakomybę ir solidarumą, perteikti jiems informaciją apie socialinio draudimo sistemą Lietuvoje, jos naudą ir apie „Sodros“ veiklą. Padedant moksleiviams suvokti šešėlinės ekonomikos žalą visuomenei, kartu parodyti, kokią naudą, socialinę apsaugą įvairiais gyvenimo atvejais užtikrina kiekvienam asmeniškai ir visai visuomenei socialinis draudimas.

Plačiau

2017-03-29 |  Konferencijoje kartu su moksleiviais iš Japonijos

Visagino „Verdenės“ gimnazijos 4 a klasės mokinių komanda (mokytoja Danguolė Savičienė, pradinio ugdymo mokytoja ekspertė) kovo 27 d. dalyvavo Vilniaus Žemynos gimnazijoje vykusioje tarptautinėje mokytojų ir mokinių konferencijoje „Gamtos raida“. Konferencija kasmetinė, vienijanti šalies mokyklas, kuriuos dalyvauja tarptautiniame Baltijos jūros projekte. O šiemet ji išsiskyrė tuo, kada joje dalyvavo moksleiviai iš Japonijos. Vienas iš konferencijos tikslų buvo  stiprinti mokyklų tarptautiškumą, mokinių tarpkultūrinės kompetencijos ugdymą, skatinti bendradarbiavimą bei formuoti gamtamokslinio mąstymo ir tyrimų įgūdžius.

Plačiau

2017-03-29 |  KVIEČIAME REISTRUOTIS

Į Ramintos Bogušienės nemokamą paskaitą „Mitybos ABC“  
 
Kuri vys balandžio 11 d. (antradienį) 17.30 val.

Jūs sužinosite:
• Kokie pokyčiai yra svarbūs mums ir mūsų vaikams?;
• Sveikatai palankios mitybos principai – kas tai?;
• Ką, kaip ir kiek valgyti? Mitai ir tiesos;
• Sveikos gyvensenos ir mitybos įpročių įtaka žmogaus organizmui;
• Svorio balansas ir vidinė harmonija be dietų;
• Cukrus, druska, skaidulinės medžiagos, riebalai ir jų įtaka mūsų organizmui.

Plačiau

2017-03-29 |  AŠ PIEŠIU LIETUVĄ

Gimtinė – koks brangus žodis kiekvienam žmogui. Sava gimtinė, kur tu gimei ir užaugai, kur žengei pirmą žingsnį, mokeisi ir žaidei su draugais, visada pati gražiausia ir mieliausia...
Mūsų gimtinė Lietuva brangiausias ir gražiausias kraštas visame pasaulyje. Gimtinės grožį labai gražiai atspindi Justino Marcinkevičiaus eilėraštis „Gimtinė“:
Tai gražiai mane augino
Laukas, kelias, pieva, upė,
Tai gražiai už rankos vedė
Vasaros diena ilga.
Tai gražiai lingavo girios,
Uogų ir gegučių pilnos,
Tai gražiai saulutė leidos
Atilsėlį nešdama.
Tai gražiai skambėjo žodžiai:
Laukas, pieva, kelias, upė,
Tai gražiai iš jų išaugo
Vienas žodis –LIETUVA.

Plačiau

2017-03-28 |  Perkeltas Etikos komisijos posėdis

2017 m. kovo 27 d. 15.00 val. Etikos komisijos posėdis (nesusirinkus kvorumui) perkeliams į 2017 m. kovo 30 d. 15.00 val. Posėdis vyks savivaldybės mažojoje posėdžių salėje (Parko g. 14).

Etikos komisijos posėdžio darbotvarkė:

1. Dėl Visagino savivaldybės tarybos nario Olego Davidiuko 2017-02-27 kreipimosi į Etikos komisiją.

Plačiau

2017-03-27 |  KOVO 28 D. NUO 10.00 IKI 22.00 VAL. VISUOSE VISAGINO PASTATUOSE VYKS KARŠTO VANDENS TERMINĖ DEZINFEKCIJA - TERMOŠOKAS!

– Gyventojų čiaupuose vandens temperatūra sieks iki +75 laipsnių. Būkite atsargūs, nenusiplikykite, saugokite vaikus ir vyresnio amžiaus artimuosius. Nesilieskite prie įkaitusio gyvatuko. Įspėjimas: BŪKITE ATSARGŪS! Dėl aukštos vandens temperatūros galimi nudegimai!
–Tokia temperatūra bus išlaikyta nuo 10.00 iki 22.00 val.
– Rekomenduojama termošoko metu karštu vandeniu nesinaudoti. Šaltą vandenį naudoti galima.
– Vandenį leisti būtina bent 5 minutes. Vandens tekėjimo greitis iš čiaupo priklauso nuo įvairių aplinkybių, tokių kaip vandens slėgis konkrečiame name, čiaupo skersmuo ir t. t. Tačiau apibendrintai ir skaičiuojant vidurkį galima būtų teigti, kad vandens tekėjimo greitis yra maždaug 8–12 litrų per minutę. Vadinasi, per 5 termošoko minutes iš čiaupo ištekės apie 40–60 litrų karšto vandens (arba 0,04–0,06 kubo).
- Po terminės dezinfekcijos rekomenduojama nuimti dušų, čiaupų galvutes, mechaniškai nuvalyti nuosėdas ir pamerkti į specialią dušo galvutėms dezinfekuoti skirtą priemonę.
– Terminės dezinfekcijos efektyvumas bus užtikrintas, jei gyventojai geranoriškai ir operatyviai laikysis jiems pateiktų instrukcijų.

Plačiau

2017-03-27 |  LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖS NARIŲ GYVENTOJŲ PRIĖMIMO VYRIAUSYBĖS PRIIMAMAJAME

LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖS NARIŲ GYVENTOJŲ PRIĖMIMO VYRIAUSYBĖS PRIIMAMAJAME (GEDIMINO PR. 11, VILNIUS) 2017 METŲ BALANDŽIO–BIRŽELIO MĖNESIAIS GRAFIKAS

Plačiau

2017-03-27 |  SKELBIAMAS ATVIRŲJŲ JAUNIMO ERDVIŲ VEIKLOS PROJEKTŲ FINANSAVIMO 2017 METAIS KONKURSAS

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Departamentas), vadovaudamasis Socialinės apsaugos ir darbo ministro 2017 m. kovo 23 d. įsakymu Nr. A1-143 „Dėl Atvirųjų jaunimo erdvių veiklos projektų finansavimo 2017 metais konkurso nuostatų patvirtinimo“, 2017 m. kovo 23 d. paskelbtu Teisės aktų registre, skelbia Atvirųjų jaunimo erdvių veiklos projektų 2017 m. finansavimo konkursą (toliau – Konkursas).

Plačiau

 
Archyvas
 Prisijungimas gyventojams

MUS RASITE ČIA
                                                          Miesto schema 

 

RENGINIŲ
KALENDORIUS
P A T K Pn Š S
27280102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Kovas
    2017     
 
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
Įveskite savo el. pašto adresą:
Įveskite paieškos raktinį žodį:
VARTOTOJŲ
STATISTIKA
Iš viso apsilankė: 10068929
Šiandien apsilankė: 8387
Dabar naršo: 70
 
© Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema