Visagino savivaldybė

Biudžetinė įstaiga
Parko g. 14, 31139 Visaginas
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188711925
Tel. (8 386) 60 246
Faks. (8 386) 31 286
El. p. visaginas@visaginas.lt

Lietuviškai English Russian
Spausdinti
Tarybos posėdžių transliacija
2018-04-25  |   DĖMESIO! EISMO PAKEITIMAI RENGINIO „VISAGINO PUSMARATONIS 2018“ METU

Š. m. balandžio 28 d., šeštadienį, Visagine vyks renginys „Visagino pusmaratonis 2018“, todėl šią dieną nuo 11.00 iki 15.00 val. visiškai bus uždarytas eismas vienoje juostoje Parko ir Santarvės gatvėse; techninėmis priemonėmis bus iš dalies apribotas eismas Jaunystės ir Energetikų gatvėse ir kelyje nuo žiedo Taikos pr. link IAE. Papildomai bus įrengti kelio ženklai Taikos prospekte link žiedo (iš abiejų žiedo pusių), kurie apribos važiavimo greitį iki 30 km/h.

PlačiauNaujienos
2018-04-25  |   MOKĖTI BŪTINA LAIKU

Atkreipiame visų nuomininkų, kurie nuomoja Visagino savivaldybei priklausančias gyvenamąsias patalpas, dėmesį į tai, kad būtina laiku mokėti nuomos bei komunalinių paslaugų mokesčius, kiekvieną mėnesį deklaruoti vandens bei elektros skaitiklių rodmenis, naudoti būstą pagal paskirtį, nesubnuomoti būsto tretiesiems asmenims, laikytis higienos bei rimties taisyklių.
Jeigu Jums reikalinga pagalba, susijusi su savivaldybės būsto nuoma, maloniai prašome kreiptis į Visagino savivaldybės administracijos Vietinio ūkio valdymo ir statybos skyriaus vyresn. specialistę Tatjaną Kodzisovą tel. 8 655  24 316, el. p. tatjana.kodzisova@visaginas.lt arba atvykti į Visagino savivaldybės administracijos 421 kab. gyventojų priėmimo metu, t. y. pirmadieniais nuo 13.00 iki 17.00 val. ir trečiadieniais nuo 9.00 iki 12.00 val. Visagino savivaldybės administracija visada stengiasi išspręsti problemą taikiai, linkusi sudaryti skolos grąžinimo grafikus. 

Plačiau
2018-04-25  |   Tarybos narių priėmimo grafikas

Visagino savivaldybės tarybos narių gyventojų priėmimo asmeniniais klausimais 2018 m. gegužės mėn. grafikas (gyventojų priėmimas vyksta Parko g. 14-104):

– Boris LUKOŠKOV – gegužės 2 d. nuo 16.00 iki 17.00 val.;
– Aleksandr KLOČAN – gegužės 7 d. nuo 17.00 iki 18.00 val.;
– Jevgenij ŠUKLIN – gegužės 15 d. nuo 17.30 iki 19.00 val.;
– Aurimas GUDAS – gegužės 21 d. nuo 17.30 iki 18.30 val.;
– Nataliya RUKOSUEVA – gegužės 31 d. nuo 16.00 iki 18.00 val.

Plačiau
2018-04-05  |   INFORMACIJA APIE VIETINĖS RINKLIAVOS APMOKĖJIMĄ

Visagino savivaldybės administracija informuoja, kad Visagino savivaldybės tarybos 2018 m. kovo 29 d. sprendimu Nr. TS-65 „Dėl Visagino savivaldybės tarybos 2017 m. gruodžio 7 d. sprendimo Nr. TS-235 „Dėl vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą Visagino savivaldybėje“ pakeitimo“ nutarta pakeisti Visagino savivaldybės vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą nuostatus:

Plačiau
2018-04-26  |   VISAGGALIS – VISĄ GALI

2018 m. balandžio 20–21 d. Alytaus sporto ir rekreacijos centre vyko 2018 m. Lietuvos neįgaliųjų šaudymo pneumatiniais ginklais čempionatas. Čempionate Visagino savivaldybei atstovavo Visagino neįgaliųjų sporto klubo „Visaggalis“ sportininkai: Modestas Baltakis, Rima Rubiniene, Žydrūnas Dainys ir Algirdas Petrauskas. Modestas Baltakis ir Rima Rubinienė tapo Lietuvos čempionais ir iškovojo 1-ąsias vietas asmeninėse įskaitose šaudymo iš šautuvo rungtyse. Klubo komanda (Modestas Baltakis, Rima Rubinienė ir Žydrūnas Dainys) iškovojo 2-ąją vietą šaudymo iš šautuvo komandinėje rungtyje.
Nuoširdžiai sveikiname visaginiečius su gražiomis pergalėmis ir linkime niekuomet nesustoti pasiekimų ir laimėjimų kelyje. Linkime toliau būti pavyzdžiu, nes Jūs įrodote, kad kai nori, tikslą pasiekti visada gali!  

Plačiau
2018-04-25  |   BALANDŽIO 26 D. – ČERNOBYLIO KATASTROFOS 32-OSIOS METINĖS

Balandžio 26-oji – įprasta pavasario diena daugeliui žmonių. Tačiau tiems, kurie prieš 32 metus paaukojo savo sveikatą vardan žmonijos gerovės, ši diena amžiams liks pažymėta likimo. Ši didžiulė žmonių auka mums yra vilties ir atsakomybės už save bei aplinką, kurioje gyvename, simbolis. 
Prisiminkime ir pagerbkime tylius didvyrius, atlikusius savo pareigą.

Savivaldybės merė Dalia Štraupaitė

Plačiau
2018-04-25  |   Dvi mokinių komandos dalyvavo gamtosauginėje konferencijoje Kėdainiuose

Balandžio 20 d. Visagino „Verdenės“ gimnazijos 1 a ir 5 a klasių mokinių komandos dalyvavo XIX nacionalinėje moksleivių ir mokytojų konferencijoje „Gamta ir mes“ Kėdainiuose. Ši konferencija kasmetinė. Ją organizuoja Kėdainių „Ryto“ progimnazija, yra išleidžiamas konferencijos straipsnių rinkinys. Konferencijos pirmininkė geografė Laima Railienė. Ši gamtosauginė konferencija vienija gamtos mylėtojus iš visos šalies. 

Plačiau
2018-04-25  |   Nuo 2018 m. gegužės 1 d. keičiasi šilumos ir karšto vandens kainos

VĮ „Visagino energija“, vadovaudamasi Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos 2016 m. sausio 21 d. nutarimu Nr. O3-10 „Dėl valstybės įmonės „Visagino energija“ karšto vandens kainos dedamųjų nustatymo“, Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos 2017 m. balandžio 14 d. nutarimu Nr. O3-155 „Dėl valstybės įmonės „Visagino energija“ šilumos kainos dedamųjų vienašališko nustatymo“, Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos 2017 m. vasario 24 d. nutarimu Nr. O3-64 „Dėl valstybės įmonės „Visagino energija“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų vienašališko nustatymo“, perskaičiavo šilumos ir karšto vandens kainas.

Plačiau
2018-04-25  |   VGTPT KVIEČIA REGISTRUOTIS PSICHOLOGUS, NORINČIUS PADĖTI APKLAUSTI VAIKUS BAUDŽIAMAJAME PROCESE

Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnyba (toliau – VGTPT) vykdo psichologų, norinčių dalyvauti vaikų ar kitų pažeidžiamų asmenų apklausose baudžiamajame procese, registravimą.
Numatoma registravimą rengti etapais. Pirmame etape į sąrašą pageidaujantis būti įrašytas psichologas turi:
 turėti psichologijos studijų krypties bakalauro ir magistro kvalifikacinius laipsnius arba lygiavertę aukštojo mokslo kvalifikaciją;

Plačiau
2018-04-24  |   „Legenda – atgimusi naujomis spalvomis“

Balandžio 12 d. Visagino kūrybos namų miuziklo studija „Viol@“ pristatė naują miuziklą „Eglė – karalienė žalčių“. Tai – legenda, kurią nuo vaikystės žinome kiekvienas. Mažiems ji mums buvo tarsi stebuklinė pasaka. O paaugus atsiskleidė daug gilesnėmis prasmėmis. Įgiję gyvenimo patirties, supratome, kad ji – apie mus. Apie tai, ką kiekvienas vienaip ar kitaip esame patyrę. Apie nepaprastą meilę, ilgesį, pasitikėjimą ir išdavystę, po kurios gyvenimas niekada nebebus toks, koks buvo.

Plačiau
2018-04-24  |   AKCIJA "DAROM 2018" VISAGINE

Šeštadienį visoje Lietuvoje vyko visuotinė pavasarinė aplinkos švarinimo akcija ,,Darom 2018“, kuri jau 11-ąjį kartą suvienijo šalies gyventojus, skatino bendruomeniškumą ir atkreipė dėmesį į taršos, aplinkosaugos problemas. Visų ,,Darom“ akcijos taškų žemėlapis buvo paskelbtas interneto svetainėje www.mesdarom.lt Visagino savivaldybės gyventojai tvarkymo taškus taip pat galėjo rasti savivaldybės interneto svetainėje www.visaginas.lt

Plačiau
2018-04-24  |   „Tėvų linijoje“ - visiems prieinama psichologų pagalba

Daugiau nei pusmetį veikianti „Tėvų linija“ – vienintelė vieta, kur visos Lietuvos tėvai gali gauti nemokamą, profesionalią psichologinę pagalbą vaikų auklėjimo klausimais. Paskambinus nemokamu telefono numeriu 8 800 90 012, su Paramos vaikams centro psichologais galima konsultuotis dėl įvairių problemų, kylančių visais vaikų amžiaus tarpsniais.

Greitoji pagalba sudėtingose situacijose
„Daugiausiai klausimų sulaukiame apie 2-3 metų vaikus ir paauglius. Tai amžiaus tarpsniai, kai itin ryškiai keičiasi vaikų elgesys.

Plačiau
2018-04-24  |   Dominykas Viliūnas – XXVIII Lietuvos mokinių istorijos olimpiados laureatas!

Balandžio 20 – 21 d. Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijoje įvyko XXVIII Lietuvos mokinių istorijos olimpiada tema ,,Vasario 16-osios ir Kovo 11-osios Lietuva: valstybės atstatymo istorijos (1917–1922 m. ir 1987–1993 m.)“. Iš visos respublikos į Marijampolės kraštą, padovanojusį Lietuvai didžius, talentingus, patriotiškai susipratusius žmones, suvažiavo 72 geriausi istorijos žinovai, laimėję atrankinį turą savame rajone ar mieste.Visagino miestui atstovavo „Verdenės“ gimnazijos IV klasės mokinys Dominykas Villūnas.
Po pirmąją dieną atliktos užduoties vertinimo komisija atrinko 20 finalistų, kuriems buvo suteikta teisė varžytis dėl geriausiojo vardo.

Plačiau
2018-04-24  |   Geros praktikos pavyzdys: darbdaviai rūpinasi savo darbuotojų ir jų būstų gaisrine sauga

Visagino savivaldybės teritorijoje veikia uždaroji akcinė bendrovė „Visagino linija“, kurioje dirba virš 700 specialistų ir darbininkų. Tai viena didžiausių ir moderniausių baldų gamybos įmonių Rytų ir Vidurio Europoje.
Visagino priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus (Visagino PGV VPPS) pareigūnai susitiko su įmonės vadovais ir informavo juos apie nuo 2018 m. gegužės 1 d. įsigaliosiantį Bendrųjų gaisrinės saugos taisyklių reikalavimą gyvenamosiose patalpose įsirengti autonominius dūmų signalizatorius bei apie Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos visoje šalies teritorijoje vykdomą gaisrų prevencijos akciją „Gyvenkime saugiai“ ir pakvietė prie jos prisidėti.

Plačiau
2018-04-24  |   JAV ambasada kviečia Visagino vaikus į auksinės Volto Disnėjaus animacijos festivalį

Balandžio 24-27 dienomis Jungtinių Amerikos Valstijų ambasada kviečia Visagino vaikus ir suaugusius į senosios Volto Disnėjaus animacijos festivalį. Kiekvieną dieną nuo kito antradienio iki penktadienio Visagino kultūros centro salė nusikels į spalvingą Disnėjaus pasaulį, kuriame gėris kovoja su blogiu, meilė laimi prieš pyktį, o veikėjų širdyse skleidžiasi gerumas.
Nemokami kino seansai vyks Visagino kultūros centro “Draugystės” kino salėje (Parko g. 7). Seansų metu mažieji festivalio lankytojai bus vaišinami nuo amerikietiško kino neatsiejamu skanėstu – kukurūzų spragėsiais!

Plačiau
2018-04-24  |   KIEKVIENAME BŪSTE PRIVALĖS BŪTI ĮRENGTI AUTONOMINIAI DŪMŲ DETEKTORIAI

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad nuo šių metų gegužės 1 d., įsigaliojus Bendrųjų gaisrinės saugos taisyklių pakeitimams, visuose būstuose gyventojai privalės įsirengti autonominius dūmų detektorius. Kasmet Lietuvoje gaisruose žūsta daugiau kaip 100 žmonių. Šiemet ugnis jau pražudė 49 žmones. Kad tokių nelaimių būtų mažiau, viena efektyviausių priemonių yra autonominis dūmų detektorius. Kai patalpoje atsiranda dūmų, šie prietaisai garsiu signalu perspėja žmones apie kilusį gaisrą. Pernai šalyje, suveikus dūmų detektoriams, buvo išgelbėta ne viena gyvybė.

Plačiau
2018-04-24  |   Turistinis dviračių žygis „Nuo Vilniaus katedros iki Baltijos jūros“

2018 m. birželio 18–27 d. paminėk Lietuvos atkūrimo šimtmetį keliaudamas MARŠRUTU: Vilnius–Pabradė–Liūlynė–Januliškis–Labanoras–Saldutiškis–Tauragnai–Antalieptė–Dusetos–Bradesai–Kriaunos–Rokiškis–Pandėlys–Biržai–Gulbinai–Saločiai–Kienėnai–Žeimelis– Kriukai–Joniškis–Žagarė–Akmenė–Viešniai–Seda–Barstyčiai–Apuolė–Mosėdis–Skuodas–Darbėnai–Šventoji (700 km).
Žygio metu aplankysime įdomiausius rytų ir šiaurės Lietuvos krašto gamtos kampelius, kultūrines, istorines vietas, muziejus, susitiksime su įdomiais žmonėmis, diskutuosime, vakarosime prie laužo. 

Plačiau
2018-04-24  |    Komunalinių atliekų išvežimo ir komunalinių atliekų konteinerių plovimo ir dezinfekavimo grafikai

Prašome susipažinti su UAB “Visagino būstas” komunalinių atliekų išvežimo ir komunalinių atliekų konteinerių plovimo ir dezinfekavimo grafikais. Plačiau
2018-04-24  |   SIŪLOME DARBĄ

Visagino savivaldybės administracija skelbia konkursą Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiojo specialisto (karjeros valstybės tarnautojo) pareigoms eiti. 

I. PAREIGYBĖS CHARAKTERISTIKA
1. Visagino savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas (toliau – skyriaus vyriausiasis specialistas) yra karjeros valstybės tarnautojas.
2. Pareigybės lygis – A.
3. Pareigybės kategorija – 9.

Plačiau
2018-04-19  |   Kviečiame į šachmatų turnyrą!

2018 m. balandžio 21 d. 9.30 val. Visagino kūrybos namuose (Sedulinos al. 49) vyks Seimo nario Algimanto Dumbravos šachmatų taurės čempionatas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui.
Moksleiviai ir suaugusieji skirstomi į 5 grupes:
1. Pirmokai ir jaunesni berniukai;
2. II–IV klasių berniukai;
3. V–XII klasių berniukai;
4. Moksleivės mergaitės;
5. Suaugusieji.
Turnyre dalyvaus Visagino ir Zarasų šachmatininkai.
Vyr. teisėjas mokytojas Piotras Znatnovas, tel. 8 647 18 000

Plačiau
2018-04-18  |   SUSITIKIMAS SU KOALICIJOS „GALIU GYVENTI“ ATSTOVAIS

Balandžio 17 d. Visagino savivaldybėje lankėsi ir su mere Dalia Štraupaite bei vietos sveikatos priežiūros įstaigų atstovais susitiko koalicijos „Galiu gyventi“ direktorė Jurgita Poškevičiūtė ir advokacijos vadovas Girvydas Duoblys. Svečiai aptarė neseniai priimtą sveikatos apsaugos ministro įsakymą, pagal kurį ŽIV sergančių pacientų gydymas prasidėtų nedelsiant, taip pat ligoniai būtų apdrausti privalomuoju sveikatos draudimu. Jurgita Poškevičiūtė domėjosi ŽIV sergamumu Visagino savivaldybėje, paslaugomis, kurios yra arba galėtų būti teikiamos Visagine, ir kokios priemonės tam reikalingos.

Plačiau
2018-04-18  |   KELEIVIŲ VEŽIMAS Į SODININKŲ BENDRIJAS IR KAPINES

Nuo 2018 m. balandžio 21 d. pradedamas keleivių vežimo vietinio reguliaraus susisiekimo maršrutais Visagino miestas–sodininkų bendrijos „Pavasaris“, „Statybininkas“, Visagino miestas–sodininkų bendrija „Pavasaris“, Visagino miestas–sodininkų bendrija „Vyšnia“, Visagino miestas–kapinės paslaugų teikimas.
Autobusų eismo tvarkaraščiai pateikiami interneto svetainės www.visaginas.lt rubrikos ,,Gyventojams“ skiltyje „Autobusų ir traukinių eismo tvarkaraščiai“, taip pat iš vakaro bus iškabinti autobusų stotelėse.

Plačiau
2018-04-18  |   KVIEČIAME Į SEMINARĄ

Kviečiame 2018 m. balandžio 24 d. (antradienį) 10.00 val. į Žemės ūkio ministerijos organizuojamą seminarą Utenos rajono savivaldybės Didžiojoje salėje (Utenio a. 4, Utena).
Seminaro tema – Paramos galimybės pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 m. programos priemonės „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos sritį „Parama smulkiesiems ūkiams“. Renginį ves Žemės ūkio ministerijos Kaimo plėtros departamento specialistai.
Apie dalyvavimą prašome informuoti el. p. info@bari.lt arba tel. 8 689 79 950.
Renginio programą rasite čia.

Plačiau
2018-04-18  |   ESATE NEDEKLARAVĘS GYVENAMOSIOS VIETOS IR GAUNATE PENSIJĄ AR KITĄ IŠMOKĄ IŠ „SODROS“? SVARBI INFORMACIJA JUMS

Atkreipiame dėmesį, kad socialinio draudimo, valstybinių pensijų (nukentėjusiųjų, mokslininkų), kompensacijų už ypatingas darbo sąlygas, vaiko išlaikymo išmokų (alimentų) gavėjai, kurie iki 2018 metų buvo deklaravę gyvenamąją vietą „prie savivaldybės“, norėdami, kad ir toliau nepertraukiamai gautų šias išmokas, iki balandžio mėn. pabaigos, privalo deklaruoti savo gyvenamąją vietą arba kreiptis į seniūniją dėl įtraukimo į gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų apskaitą.

Plačiau
2018-04-17  |   SAUGAUS EISMO KOMISIJA PRIMENA

Primename vairuotojams, kad pagal Kelių eismo taisyklių 176.3 ir 178 punktus gyvenamojoje zonoje ir daugiabučių gyvenamųjų namų kiemuose draudžiama palikti stovėti didesnės kaip 3,5 t didžiausiosios leidžiamosios masės krovininius automobilius, daugiau kaip 12 sėdimų vietų autobusus, taip pat traktorius, savaeiges mašinas ir jų priekabas.

Plačiau

Archyvas


 Prisijungimas gyventojams

MUS RASITE ČIA
                                                          Miesto schema 

 

RENGINIŲ
KALENDORIUS
P A T K Pn Š S
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Balandis
    2018     
 
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
Įveskite savo el. pašto adresą:
Įveskite paieškos raktinį žodį:
VARTOTOJŲ
STATISTIKA
Iš viso apsilankė: 17232954
Šiandien apsilankė: 4635
Dabar naršo: 374
 
© Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema