Biudžetinė įstaiga
Parko g. 14, 31139 Visaginas
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188711925
Tel. (8 386) 60 246
Faks. (8 386) 31 286
El. p. visaginas@visaginas.lt

Lietuviškai English Russian
Spausdinti
Tarybos posėdžių transliacija
Naujienos
PRASIDEDA REGISTRACIJA Į GERIAUSIŲ ES INVESTICINIŲ FONDŲ PROJEKTŲ KONKURSĄ „EUROPOS BURĖS 2018“

Pradedama projektų vykdytojų registracija į 10-ųjų „Europos burių“ nominacijas. Konkurse kviečiami dalyvauti projektų vykdytojai, kurie pasinaudojo 2014–2020 metų programavimo laikotarpio investicijomis. Šiais metais konkurse tikimasi sulaukti 2014–2020 m. etapo inovatyvių bei pažangių įgyvendintų ar vis dar įgyvendinamų projektų.

„Jau tradicija tampę „Europos burių“ apdovanojimai kasmet kviečia visuomenės domėtis ne tik savo aplinkos, bet ir šalies mastu įgyvendinamais pažangiais pokyčiais, kuriančiais inovacijas, darbo vietas, didinančiais paslaugų prieinamumą bei skatinančiais tarptautines partnerystes ir projektus“, – sako konkursą inicijuojančios Finansų ministerijos viceministrė Loreta Maskaliovienė.
Šiais metais skiriamos septynios „Europos burių 2018“ nominacijos. Nominacija „Už investicijas į žmogų“ yra skirta socialines iniciatyvas kūrusiems projektams, mažinantiems socialinę atskirtį bei skatinantiems pažeidžiamų visuomenės grupių integraciją. „Už proveržį į užsienio rinkas“ bus nominuoti projektai, kurių metu efektyviai panaudotos ES investicinių fondų lėšos tikslingai plėtrai į užsienio rinkas. Nominacija „Už suteiktas galimybes augti“ skirta projektams, kurių metu tobulinami darbuotojų įgūdžiai ir kvalifikacija, skatinantys su sunkumais susiduriančius žmones integruotis į darbo rinką. Nominacijoje „Už inovatyviausius sprendimus“ gali varžytis projektai, kurie paskatino įmonių ar organizacijų darbui pasitelkti išmaniąsias technologijas.
Nominacija „Už šiuolaikiškos aplinkos kūrimą“ skirta projektams, kurių metu ES investicijos buvo nukreipiamos į viešų erdvių aplinkos gražinimą, infrastruktūros atnaujinimą bei pritaikymą gyventojų poreikiams. „Už įdomiausią smulkaus verslo projektą“ gali būti apdovanotas netradicinių sprendimų verslo nišose ieškojęs smulkaus verslo projektas, ES investicijas naudojęs inovatyvių produktų ar paslaugų kūrimui.
Šių metų konkurso naujiena – nominacija „Už Baltijos regiono stiprinimą“ yra skirta projektams, stiprinantiems Baltijos jūros regiono valstybių bendradarbiavimą, kuomet dirbdamos kartu šalys gali įveikti iškilusius ir ateityje kilsiančius bendrus iššūkius bei užtikrinti tvarų Baltijos jūros valstybių-kaimynių augimą. Šiai nominacijai savo projektus teikti kviečiami Lietuvos, Latvijos ir Estijos projektų vykdytojai.
Konkursas „Europos burės“ vyks keliais etapais. Geriausi projektai, pelnysiantys „Europos burių“ apdovanojimus bus renkami kompetentingos komisijos ir visuomenės balsavimu. Projektų vykdytojai kviečiami registruoti projektus vienai iš 7 nominacijų iki 2018 m. kovo 5 d. Komisija išrinks nominantus, kurie bus pristatyti visuomenei – už pasirinktą projektą kiekvienas žmogus internetu balandžio mėn. galės atiduoti savo balsą ir išrinkti „Europos burių“ laimėtojus. Konkurso projektams-nugalėtojams stabilumą ir stiprybę simbolizuojančių „Europos burių“ statulėlės bus įteiktos iškilmingame apdovanojimų renginyje, vyksiančiame 2018 m. gegužės 24 d. Klaipėdoje.
Šiuo metu Lietuvoje įgyvendinama beveik 10 000 projektų, finansuojamų ES fondų lėšomis. „Europos burės“ siekia paskatinti gyventojus domėtis savo miesto, kaimo ar gyvenvietės aplinka, vietinio verslo proveržiais, socialinėmis iniciatyvomis ir kitais teigiamais pokyčiais, o projektų vykdytojus – teikti savo įgyvendinamo projekto kandidatūrą apdovanojimui atitinkamoje nominacijoje.
Daugiau informacijos apie konkursą „Europos burės 2018“, registraciją ir 2014 – 2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijas Lietuvoje galima rasti tinklalapyje http://www.esinvesticijos.lt/lt/.

 

TwitterAtgal Spausdinimo versija Archyvas
Komentarų sąrašas (0)
 Prisijungimas gyventojams

MUS RASITE ČIA
                                                          Miesto schema 

RENGINIŲ
KALENDORIUS
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
Birželis
    2018     
 
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
Įveskite savo el. pašto adresą:
Įveskite paieškos raktinį žodį:
VARTOTOJŲ
STATISTIKA
Iš viso apsilankė: 19050744
Šiandien apsilankė: 4383
Dabar naršo: 443

 

 
© Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema