Visagino savivaldybė

Biudžetinė įstaiga
Parko g. 14, 31139 Visaginas
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188711925
Tel. (8 386) 60 246
Faks. (8 386) 31 286
El. p. visaginas@visaginas.lt

Lietuviškai English Russian
Spausdinti
Tarybos posėdžių transliacija
2018-05-24  |   INFORMACIJA KELEIVIAMS

Informuojame, kad nuo 2018 m. birželio 1 d. keičiami kai kurie autobusų maršrutų Visaginas−Vilnius per Ignaliną, Švenčionis eismo tvarkaraščiai.
Autobusų eismo tvarkaraščiai pateikiami interneto svetainės www.visaginas.lt rubrikoje „Gyventojams – Autobusų ir traukinių tvarkaraščiai“.

PlačiauNaujienos
2018-05-23  |   KVIEČIAME Į ŠVENTĘ „NERŪPESTINGA VAIKYSTĖ“

Š. m. birželio 1 d. nuo 14.00 iki 19.00 val. amfiteatre (prie Visagino „Gerosios vilties“ progimnazijos) Visagino savivaldybė, Visagino kūrybos namai kartu su Valstybės sienos apsaugos tarnybos (toliau VSAT) Ignalinos pasienio rinktinės Puškų pasienio užkarda organizuoja šventinį renginį, skirtą Tarptautinei vaikų gynimo dienai.
Šventės programa :
– 14.00 val. – VSAT transporto, ginkluotės ir specialiųjų priemonių demonstravimas;
– 14.30 val. – teatralizuotas VSAT pareigūnų pasirodymas – pažeidėjų sulaikymas;

Plačiau
2018-05-23  |   KVIEČIAME Į KONCERTĄ!

Kviečiame visus į Dagestano šokių ansamblio „Imamat“ koncertą, kuris įvyks šį penktadienį, gegužės 25 d., 18.00 val. VKC „Bangos“ salėje (Parko g. 16). 

Plačiau
2018-05-18  |   PIRMĄJĮ BIRŽELIO SEKMADIENĮ – ŠVIESA IR VILTIMI ALSUOJANČIOS J. RUTTER „VAIKŲ MIŠIOS“, SKIRTOS TARPTAUTINEI VAIKŲ GYNIMO DIENAI

Š. m. birželio 3 d. 16.00 val. Visagino Šv. apaštalo Pauliaus bažnyčioje skambės išskirtinio grožio ir šviesos sklidinas britų kompozitoriaus John Rutter kūrinys „Vaikų mišios“, kurį pirmą kartą kartu su choru „Vilnius“ (vyr. dirigentas Artūras Dambrauskas), Valstybinio pučiamųjų instrumentų orkestro „Trimitas“ instrumentiniu ansambliu (vyr. dirigentas Ugnius Vaiginis) ir solistais Asta Krikščiūnaite (soprano) bei iš Visagino kilusiu operos solistu Edgaru Davidovičiumi (tenoras) atliks Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos jaunių choras, vadovaujamas mokytojų Ilonos Alėjūnienės ir Rasos Rugaitytės. Diriguos  Giedrius Pavilionis.

Plačiau
2018-05-16  |   VISAGINE VĖL AIDĖS PASKUTINIAI SKAMBUČIAI

Paskutinis skambutis... Kartojasi kas metai. Neišvengiamai ateina, kaip šiltas pavasaris, alyvų ir obelų žiedai, linksmas paukščių čiulbėjimas. Ateina kas metai, bet vis kitiems. Būna vienintelis ir į nieką nepanašus...
Šiemet paskutiniai skambučiai aidės:
• Gegužės 24 d. 16.00 val. – Česlovo Sasnausko menų mokykloje;
• Gegužės 25 d.: 11.00 val. – „Atgimimo“ gimnazijoje ir Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centre; 13.00 val. – „Verdenės“ gimnazijoje;

Plačiau
2018-05-10  |   SKELBIAMAS PROJEKTO „VISAGINO BENDRUOMENINIAI ŠEIMOS NAMAI“ PARTNERIŲ TEIKTI POZITYVIOS TĖVYSTĖS MOKYMUS IR ŠEIMOS ĮGŪDŽIŲ UGDYMO IR SOCIOKULTŪRINES PASLAUGAS ATRANKOS KONKURSAS

Siekdama atrinkti partnerį (-ius), kuris (-ie) teiktų kompleksines paslaugas šeimai, Visagino savivaldybės administracija skelbia projekto „Visagino bendruomeniniai šeimos namai“ partnerių teikti pozityvios tėvystės mokymus ir šeimos įgūdžių ugdymo ir sociokultūrines paslaugas atrankos konkursą (toliau – Konkursas). 

Plačiau
2018-05-24  |   VISAGINO SAVIVALDYBĖS TARYBOS POSĖDŽIO DARBOTVARKĖ

2018 m. gegužės 30 d. 10.00 val. savivaldybės posėdžių salėje (Parko g. 14) vyks Visagino savivaldybės tarybos posėdis (Visagino savivaldybės tarybos posėdžio darbotvarkė sudaryta Visagino savivaldybės mero 2018 m. gegužės 24 d. potvarkiu Nr. PV-E-29). 

DARBOTVARKĖ:
1. Dėl Visagino savivaldybės tarybos 2016 m. gegužės 26 d. sprendimo Nr. TS-102 „Dėl Visagino savivaldybės narkotikų kontrolės komisijos sudarymo ir jos nuostatų patvirtinimo“ pakeitimo

Plačiau
2018-05-23  |   METŲ ŠEIMA IŠRINKTI VISAGINIEČIAI

Šeštadienį, gegužės 19 d., Vilniuje vyko Tarptautinei šeimos dienai paminėti skirtos eitynės „Mes už šeimą“. Vienas iš eisenos akcentų – „Metų šeimos“ rinkimai. Jau penktą kartą vykusių „Metų šeimos“ rinkimų finale šiais metais varžėsi 3 šeimos: visaginiečiai Žukauskų bei Drus šeimos ir panevėžiečiai Koganai. „Metų šeima“ tapo gausi ir draugiška Drus komanda, o „žiūrovų simpatijų prizą“ (daugiausia balsų internete) pelnė 5 vaikus auginantys visaginiečiai Žukauskai.

Plačiau
2018-05-23  |   VISAGINO SPORTININKŲ TRIUMFAS VENGRIJOJE

Gegužės 20 d. Segede (Vengrija) vykusiuose pirmojo pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapo finaluose puikai pasirodė visaginiečiai Vadimas Korobovas ir Artūras Seja. Įspūdingame vyrų vienviečių kanojų 200 m distancijos varžybų finale Vadimas Korobovas (38,426 sek.) pranoko visus varžovus ir pasipuošė auksu. Antrąją vietą užėmė gruzinas Zaza Nadiradzė (38,504 sek.), bronza atiteko kitam lietuviui Henrikui Žustautui (38,738 sek.).

Plačiau
2018-05-22  |   Visaginiečiai lankėsi Dagdoje

Visagino savivaldybė nuo 2014 metų aktyviai bendradarbiauja su Latvijos Respublikos Dagdos savivaldybe. Per šiuos metus partnerystė išsiplėtė, dabar jau tiesiogiai bendrauja, patirtimi dalinasi Visagino ir Dagdos savivaldybių ikimokyklinio ugdymo įstaigos, bendrojo ugdymo mokyklos, kultūros, sporto centrai. Nė vienas didesnis kultūrinis renginys nevyksta be svečių-partnerių. Ir tai – abipusė tradicija.

Plačiau
2018-05-22  |   VĮ REGISTRŲ CENTRAS PRIMENA: METINIŲ FINANSINIŲ ATASKAITŲ PATEIKIMUI LIKO VOS KELIOS SAVAITĖS

Registrų centras primena, kad metinėms finansinėms ataskaitoms už 2017-uosius metus pateikti lieka nepilnas mėnuo. Finansinių ataskaitų rinkinius šiuo metu jau yra pateikę virš 22 tūkst. juridinių asmenų. 
Už 2016 metus Registrų centras iki šios dienos yra gavęs virš 82,4 tūkst. finansinių ataskaitų. Daugiausiai metinių finansinių ataskaitų kol kas pateikė uždarosios akcinės bendrovės (15,2 tūkst.), mažosios bendrijos (3,3 tūkst.) ir asociacijos (1,9 tūkst.). Iš viso šią prievolę šiemet turinčių juridinių asmenų skaičius siekia 169,5 tūkst.

Plačiau
2018-05-22  |   TARPTAUTINIS KONKURSAS „DAUGAVOS PERLAI“

2018 m. gegužės 12 d. Daugpilyje (Latvija) įvyko V Tarptautinis vaikų ir jaunimo muzikos konkursas „Daugavas perle“. Šių metų renginyje dalyvavo 82 dalyviai: solistai bei vokaliniai ansambliai iš Baltarusijos, Latvijos ir Lietuvos. Lietuvai ir Visaginui garbingai atstovavo mokytojos Loretos Gaivenytės ugdytinės: Samanta Kiškelytė bei Ieva Igumnova.
Konkursas vyko dviem etapais: pusfinalis ir finalas, kuriems reikėjo paruošti dvi dainas. Dalyvius vertino kompetentinga žiuri: pirmininkė – Aminata Savadogo (Latvija), nariai: Grigorijus Lavyš (Baltarusija), Karlis Josts (Latvija), Aušra Paliušė (Lietuva), Lidija Breska (Latvija).

Plačiau
2018-05-22  |   Visagino socialinių paslaugų centras skelbia konkursą vyriausiojo buhalterio pareigoms užimti

Buveinė: Taikos pr. 13, 31110 Visaginas.
Pareigybė: vyriausiasis buhalteris, pareigybė reikalinga organizuoti Visagino socialinių paslaugų centro (toliau – VSPC) buhalterinę apskaitą pagal viešojo sektoriaus apskaitos ir finansinės atskaitomybės standartus.
Pareigos: Darbuotojas, dirbantis pagal darbo sutartį (neterminuota darbo sutartis).

Plačiau
2018-05-22  |   Šeimos diena pas senelius

„Verdenės“ gimnazijos pirmos 1 a klasės mokiniai kartu su mokytoja D. Savičiene apsilankė senelius, Visagino socialinių paslaugų centre ir parodė koncertą Šeimos dienos proga.
Susitikimo pradžioje vaikučiai senelių laukė foje ir už rankučių paėmę pakvietė į salę. Seneliams labai miela buvo jausti vaikų rankučių šilumą ir nuoširdų žvilgsnį. 
Pirmokai deklamavo eilėraštukus, dainavo daineles. Po kiekvieno pasirodymo seneliai karštai plojo. Jiems labai patiko Lėlių šokis.

Plačiau
2018-05-18  |   17-asis Japonijos kino festivalis

Japonijos ambasada Lietuvoje kartu su Japonijos Fondu maloniai visus kviečia į jau tradicija tapusį Japonijos kino festivalį. Šiemet jau 17-ąjį kartą organizuojama kino šventė bus išskirtinė ir nuo kovo pabaigos pasklido po įvairius Lietuvos miestus bei truks beveik tris mėnesius. Japoniškais filmais galės mėgautis žiūrovai ne tik Vilniuje, bet ir Kaune, Klaipėdoje, Marijampolėje, Alytuje, Plungėje ir Visagine, tad kviečiame nepraleisti progos ir atrasti japonų kino talentus.

Plačiau
2018-05-18  |   RESPUBLIKINĖ LIETUVIŲ KALBOS OLIMPIADA TAUTINIŲ MAŽUMŲ MOKYKLŲ MOKINIAMS

2018 m. gegužės 11-12 d. Visagino „Gerosios vilties“ progimnazijoje vyko respublikinė Lietuvių kalbos olimpiada tautinių mažumų mokyklų 9-10 klasių mokiniams. Olimpiados tikslas - skatinti tautinių mažumų mokyklų mokinius gerai išmokti lietuvių kalbą, pajusti jos grožį, mokytis taisyklingai reikšti mintis ne tik žodžiu, bet ir raštu.
Olimpiadą organizavo Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Visagino savivaldybė, Visagino „Gerosios vilties“ progimnazija.

Plačiau
2018-05-18  |   PARODOS „LIETUVĄ KŪRĖME KARTU“ PRISTATYMAS VISAGINO „GEROSIOS VILTIES“ PROGIMNAZIJOJE

2018 m. gegužės 11 d. Visagino „Gerosios vilties“ progimnazijoje Tautinių mažumų departamentas prie LR Vyriausybės  pristatė parodą „Lietuvą kūrėme kartu“.
Parodos autoriai - Tautinių mažumų departamentas ir  akademinė VU bendruomenė, muziejai, archyvai ir bibliotekos iš įvairių Lietuvos miestų. Parodos tikslas – plėsti pažinimą apie tautinių mažumų indėlį į Lietuvos kultūros, meno ir istorijos paveldą, atkreipiant dėmesį į tai, kas galbūt yra mažai žinoma.

Plačiau
2018-05-18  |   Visagino „Žiburio“ pagrindinė mokykla skelbia atranką buhalterio pareigoms eiti

Darbo vieta: Visagino „Žiburio“ pagrindinė mokykla, Energetikų g. 56, Visaginas.
Darbo sutarties rūšis: neterminuota.
Pareigybės rūšis: darbuotojas dirbantis pagal darbo sutartį. Visas darbo krūvis pagal neterminuotą darbo sutartį su 3 mėn. bandomuoju laikotarpiu.
Reikalavimai:
1. Pareigybės lygis – A (ne žemesnis kaip aukštasis koleginis išsilavinimas su profesinio bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintu išsilavinimu).

Plačiau
2018-05-17  |   Prasidėjo projekto „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ įgyvendinimas

Įgyvendinant Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir LRV biudžeto lėšomis finansuojamą projektą „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001) gegužės 14 d. prasidėjo 1–4 klasėms skirtų mokymo priemonių ir įrangos pristatymas į mokyklas.
Projekte dalyvauja visos pradinio ugdymo programas įgyvendinančios savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklos:

Plačiau
2018-05-17  |   KLAIPĖDOS MIESTO SAVIVALDYBĖ KVIEČIA TAPTI SPORTO PROJEKTŲ EKSPERTAIS

Klaipėdos miesto savivaldybės taryba 2017 m. gruodžio 21 d. dieną sprendimu Nr. T2-327 patvirtino naują Sporto projektų finansavimo iš Klaipėdos miesto savivaldybės biudžeto tvarkos aprašą, Sporto projektų vertinimo ekspertų atrankos aprašą ir Sporto projektų vertinimo ekspertų darbo reglamentą. Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Sporto ir kūno kultūros skyrius inicijuoja naujo sporto projektų ekspertų sąrašo sudarymą ir kviečia teikti kandidatūras tapti sporto projektų ekspertais.

Plačiau
2018-05-16  |   VISAGINO SAVIVALDYBĖS TARYBOS KOMITETŲ POSĖDŽIŲ LAIKAS

Pranešame apie savivaldybės tarybos komitetų posėdžių laiką. Komitetų posėdžiai vyks savivaldybės mažojoje posėdžių salėje (Parko g. 14).
 
– 2018 m. gegužės 21 d. 15.00 val. šaukiamas MIESTO PLĖTROS, INVESTICIJŲ IR VIETINIO ŪKIO komiteto posėdis.
– 2018 m. gegužės 22 d. 11.00 val. šaukiamas MIESTO PLĖTROS, INVESTICIJŲ IR VIETINIO ŪKIO komiteto posėdis.
– 2018 m. gegužės 22 d. 13.00 val. šaukiamas KONTROLĖS komiteto posėdis.

Plačiau
2018-05-16  |   VISAGINO SAVIVALDYBĖS TARYBOS POSĖDŽIO DARBOTVARKĖ

2018 m. gegužės 22 d. 10.00 val. savivaldybės posėdžių salėje (Parko g. 14) vyks Visagino savivaldybės tarybos posėdis (Visagino savivaldybės tarybos posėdžio darbotvarkė sudaryta Visagino savivaldybės mero 2018 m. gegužės 16 d. potvarkiu Nr. PV-E-25). 

DARBOTVARKĖ:
1. Dėl savivaldybės tarybos nario delegavimo į Utenos regiono plėtros tarybą.
2. Dėl pritarimo UAB „Intersurgical“ projekto „Pasaulinio medicininių produktų gamintojo plėtros projektas“ pripažinimui regioninės svarbos projektu.

Plačiau
2018-05-16  |   2018 M. SOCIALIZACIJOS PROJEKTAI

Visagino kūrybos namai kasmet dalyvauja vaikų socializacijos projektų konkurse, kurį organizuoja Visagino savivaldybės administracija. Šiais metais buvo pateikti ir finansuoti šie socializacijos projektai:

Projektas „Menininkų kelias“
Projekto tikslas – suburti jaunimo komandą Lietuvos meno pažinimui, sukurti palankias sąlygas lietuvių kalbos tobulinimui bei turiningam laisvalaikiui.

Plačiau
2018-05-16  |   Skelbiamas viešas nekilnojamojo turto nuomos konkursas

Visagino savivaldybės administracija skelbia viešą nekilnojamojo turto nuomos konkursą: 36,66 m2 bendro ploto negyvenamųjų patalpų (registro Nr. 44/251760, unikalus Nr. 4400-0376-5404:5460, patalpų indeksai: 3-29), esančių Visagine, Taikos pr. 9B-2.
Pradinis patalpų nuompinigių dydis – 0,17 Eur per mėnesį už 1 m2 (Visagino savivaldybės administracija nėra PVM mokėtoja). Patalpų nuomos terminas – 5 metai. Patalpos nuomojamos komercinei veiklai vykdyti. Patalpas galima apžiūrėti nuo 2018 m. gegužės 28 d. iki 2018 m. gegužės 31 d. nuo 9.00 iki 12.00 val.

Plačiau
2018-05-16  |   VISUOMENEI PRISTATYTOS SAVIVALDYBĖS TARYBOS, MERO IR ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS ATASKAITOS

Gegužės 11 d. Visagino savivaldybės didžiojoje posėdžių salėje visuomenei pristatytos Visagino savivaldybės tarybos, savivaldybės mero ir administracijos direktoriaus veiklos ataskaitos už 2017 m.
Merė Dalia Štraupaitė pristatydama savivaldybės tarybos ir mero ataskaitas pažymėjo, kad 2017 m. buvo sudėtingi, tačiau nuveikta daug – buvo tęsiami svarbūs ir miestui reikalingi projektai, tokie kaip Visagino g. rekonstrukcija, pramonės parko „Smart park“ įrengimo darbai, o ir 2018 m. laukia nemažai darbų – VĮ „Visagino energija“ perėmimas, investuotojų pritraukimas ir irklavimo bazės įrengimo darbai.

Plačiau

Archyvas


 Prisijungimas gyventojams

MUS RASITE ČIA
                                                          Miesto schema 

 

RENGINIŲ
KALENDORIUS
P A T K Pn Š S
30010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Gegužė
    2018     
 
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
Įveskite savo el. pašto adresą:
Įveskite paieškos raktinį žodį:
VARTOTOJŲ
STATISTIKA
Iš viso apsilankė: 18006005
Šiandien apsilankė: 1930
Dabar naršo: 186
 
© Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema