Visagino savivaldybė

Biudžetinė įstaiga
Parko g. 14, 31139 Visaginas
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188711925
Tel. (8 386) 60 246
Faks. (8 386) 31 286
El. p. visaginas@visaginas.lt

Lietuviškai English Russian
Spausdinti
Tarybos posėdžių transliacija
2017-11-21  |   „Lietuvos takai“ vedė į Pabradę

Lapkričio 16 d. 8a ir 8b klasių mokiniai su klasių auklėtojomis Jūrate Čičinskiene ir Valentina Kločko dalyvavo ketvirtajame tarpkultūrinio projekto „Lietuvos takais“ etape Pabradėje. Visagino „Gerosios vilties“ progimnazijos, Eišiškių ir Kauno Aleksandro Puškino gimnazijų bei Kauno moksleivių techninės kūrybos centro mokiniai susitiko Pabradės „Žeimenos“ gimnazijoje. Projekto dalyvius sveikino gimnazijos direktorė Katažina Maciusovič, Pabradės seniūnas Edvard Voršinski bei gimnazistai.

PlačiauNaujienos
2017-11-20  |   PADOVANOKITE SAU IR VAIKUI PASAKĄ!

Ateikite į Kalėdinę mugę „Nenustok tikėti stebuklais“, kuri vyks 2017 m. gruodžio 16 d. nuo 16.00 val. Santarvės aikštėje. Surinktos lėšos bus skiriamos Visagino šeimos ir vaiko gerovės centrui.
Padovanokite sau ir vaikui pasaką!

Plačiau
2017-11-16  |   VISAGINO SAVIVALDYBĖS TARYBOS POSĖDŽIO DARBOTVARKĖ

2017 m. lapkričio 23 d. 10.00 val. savivaldybės posėdžių salėje (Parko g. 14) vyks Visagino savivaldybės tarybos posėdis (posėdžio darbotvarkė sudaryta Visagino savivaldybės mero 2017 m. lapkričio 15 d. potvarkiu Nr. PV-66).

DARBOTVARKĖ:

1. Dėl Visagino savivaldybės tarybos 2017 m. rugpjūčio 24 d. sprendimo Nr. TS-144 „Dėl Dantų protezavimo paslaugų teikimo išlaidų kompensavimo iš Visagino savivaldybės biudžeto tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo

Plačiau
2017-11-16  |   PAVOJINGŲ IR NEPAVOJINGŲ ATLIEKŲ TVARKYMO AIKŠTELĖS VISAGINE NEBUS

Visagino savivaldybės administracija 2017 m. balandžio 14 d. gavusi Aplinkos apsaugos agentūros 2017 m. balandžio 13 d. priimtą atrankos išvadą dėl UAB „Debris“ planuojamos ūkinės veiklos pavojingų ir nepavojingų atliekų tvarkymo Visagino aikštelėje poveikio aplinkai vertinimo, kuria priimta išvada, kad ūkinei veiklai – UAB „Debris“ Visagino aikštelei – poveikio aplinkai vertinimas neprivalomas, nesutikdama su priimta išvada, kreipėsi į Aplinkos apsaugos agentūrą su prašymu persvarstyti atrankos išvadą.

Plačiau
2017-11-14  |   KVIEČIAME Į PREVENCINĮ RENGINĮ

2017 m. lapkričio 28 dieną Visagine vyks prevencinis renginys, skirtas akcijai „16 dienų prieš smurtą prieš moteris“. Renginio tikslas – atkreipti visų dėmesį, jog smurtas prieš moteris yra žmogaus teisių pažeidimas, nusikalstama veika, taip pat suteikti informaciją apie tarnybas teikiančias pagalbą moterims, nukentėjusioms nuo smurto.

Plačiau
2017-11-14  |   SKELBIAMAS KALĖDINIŲ EGLUČIŲ PUOŠIMO KONKURSAS

Kalėdinės eglutės puošimas yra puikus laiko praleidimo su šeima, bendradarbiais, kolegomis būdas ir galimybė pajusti šventinę nuotaiką. Todėl šiemet Visagino savivaldybės administracija kartu su Visagino kūrybos namais ir vėl organizuoja Kalėdinių eglučių puošimo konkursą, kurio tikslas – įkurti Santarvės aikštėje eglučių parką, sukurti miesto bendruomenei šventišką nuotaiką, perduoti miesto gyventojams ir svečiams savo geriausius linkėjimus ir sveikinimus artėjančių švenčių proga. 

Plačiau
2017-11-09  |   DĖMESIO! SKELBIAMAS KŪRYBINIŲ DARBŲ KONKURSAS „ESU SĄŽININGAS“

Visagino mokiniai kviečiami aktyviai dalyvauti piešinių ir plakatų konkurse antikorupcine tematika „Esu sąžiningas“, skirtame Tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti. Konkursą organizuoja Visagino savivaldybės administracija kartu su Visagino savivaldybės antikorupcijos komisija.
Konkurso tikslai – pateikti savo požiūrį į korupciją, nesąžiningą, neskaidrų, neteisėtą elgesį per meno sąsają; skatinti mokinių nepakantumą korupcijos apraiškoms, atkreipti jaunimo dėmesį ir paraginti aktyviai su šiuo reiškiniu kovoti, reikšti savo pilietinę poziciją; skatinti mokinius ir mokytojus aktyviau domėtis antikorupcijos temomis, analizuoti korupcijos reiškinį, aktyviai dalyvauti antikorupcinio švietimo veikloje; skatinti jaunimo kūrybiškumą, stiliaus savitumą, gebėjimą kritiškai vertinti bei skleisti antikorupcines idėjas mokyklų bei savivaldybės bendruomenėse.

Plačiau
2017-09-18  |   SKELBIMAS APIE SIŪLYMĄ PRIPAŽINTI BUTUS, KURIE NETURI SAVININKŲ (AR KURIŲ SAVININKAS NEŽINOMAS), BEŠEIMININKIAIS

Visagino savivaldybės administracija kreipsis į teismą dėl butų kurie neturi savininko (ar kurių savininkas nežinomas), pripažinimo bešeimininkiais ir jų perdavimo valstybės ar savivaldybės nuosavybėn esančių Partizanų g. 11-1, Festivalio g. 13-44, Veteranų g. 6-89, Veteranų g. 6-9 bei Parko g. 8-6 (1/2 buto), Visagine.

Plačiau
2017-11-20  |   NEVYRIAUSYBINIŲ NEĮGALIŲJŲ ORGANIZACIJŲ DĖMESIUI

Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Departamentas), skatindamas neįgaliųjų socialinę integraciją, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos neįgaliųjų socialinės integracijos įstatymu, ir atsižvelgdamas į skirtingų poreikių tenkinimo principą pradeda rengti Būsto pritaikymo neįgaliesiems tvarkos aprašo projektą.
Šio projekto tikslas – tobulinti ir tikslinti būsto pritaikymo neįgaliesiems teisinį reguliavimą, atliekant būsto pritaikymo neįgaliesiems organizavimo ir lėšų panaudojimo kontrolę, efektyvia valstybės pagalba užtikrinant neįgaliųjų savarankiškumo ir jų mobilumo poreikį bei teisę gyventi jiems pritaikytame būste.

Plačiau
2017-11-20  |   APKLAUSA: Elektros energijos gamyba sau

Energetikos ministerija kviečia dalyvauti apklausoje, kuri padėtų nustatyti, ar pakanka informacijos apie galimybes gaminti elektros energiją savo poreikiams bei kokiu būdu būtų patogiausia gauti šią informaciją. Jūsų atsakymai yra labai svarbūs, kadangi jie padės nustatyti, kokių veiksmų reikia imtis platinant informaciją apie galimybę gaminti elektros energijos savo reikmėms bei tobulinant teisės aktus.

Plačiau
2017-11-20  |   ATNAUJINTA INTERNETO SVETAINĖ WWW.NERUKYSIU.LT

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento 2016 metų duomenimis du trečdaliai (67 proc.) 15-64 m. Lietuvos gyventojų nurodė bent kartą gyvenime rūkę ar mėginę rūkyti (cigaretes, cigarus, pypkę). 36 proc. teigė tai darę bent kartą per paskutinius 12 mėn., o per paskutinį mėnesį – 34 proc. Dauguma (73 proc.) rūkiusių ar rūkančių tyrimo dalyvių teigė mėginę mesti rūkyti. Įrodyta, kad metimas rūkyti yra veiksmingiausias būdas norint sumažinti sergamumą rūkymo sukeltomis ligomis ir mirtingumą nuo jų.

Plačiau
2017-11-20  |   Tarptautinės tolerancijos dienos paminėjimas

2017 m. lapkričio 16 d. Visagino socialinių paslaugų centro Paramos šeimai skyriaus socialinė darbuotoja Arina Kalninya kartu su socialinės rizikos šeimomis, kaip ir visoje Lietuvoje, paminėjo Tarptautinę tolerancijos dieną, kurios tikslas – suprasti ir suvokti tolerancijos prasmę.
Šių metų Tarptautinės tolerancijos dienos simbolis – Tolerancijos rankos. Socialinė darbuotoja kartu su tėvais ir vaikais išsiaiškino ir prisiminė žodžio „tolerancija“ reikšmę, drauge aptarė, ar gyvename tolerantiškoje visuomenėje, ar tolerancija vyrauja vienas kito atžvilgiu, kokius netolerancijos ar tolerancijos pavyzdžius šeimos prisimena. Tėvai ir vaikai sukūrė tolerancijos mozaiką, plakate apipiešdami savo rankas ir ant jų užrašydami gražius žodžius.

Plačiau
2017-11-20  |   INFORMACINIS PRANEŠIMAS DĖL VIEŠINIMO NUTRAUKIMO

Visagino savivaldybės administracija informuoja, kad UAB „Blix LT“ nutraukė pastato (Kailinės g. 3, Karlų k., Visagino sav.) rekonstrukcijos, pritaikant 10 MW biokuro kogeneracinės elektrinės statybai, projektinių pasiūlymų viešinimą. 2017 m. lapkričio 22 d. 17.00 val. viešojo susirinkimo Visagino savivaldybės mažojoje posėdžių salėje (Parko g. 14) nebus.

Plačiau
2017-11-17  |   TĘSIASI PROJEKTAS „NEPAMIRŠK PARAŠIUTO“

„Nepamiršk parašiuto“ – taip pavadintas viso Utenos „Sodros“ aptarnaujamo regiono moksleivius subūręs „Sodros“ inicijuotas projektas. Projekte, skatinančiame socialinę jaunų žmonių atsakomybę ir didinančio jų finansinį išprusimą, Utenos regione dalyvauja 15 gimnazijų (Anykščių Jono Biliūno, Ignalinos, Molėtų rajono Giedraičių Antano Jaroševičiaus, Alantos, Molėtų, Švenčionių rajono Zigmo Žemaičio, Švenčionėlių Mindaugo, Pabradės „Ryto“, Ukmergės rajono Siesikų, Taujėnų, Utenos „Saulės“, Dauniškio, Visagino „Atgimimo“, „Verdenės“, Zarasų rajono Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos. Komandos varžosi protų mūšio forma. 

Plačiau
2017-11-17  |   Papildytas Pastatų, jų kompleksų ir korpusų numerių lentelių standartas Visagino savivaldybės teritorijoje

Visagino savivaldybės administracija informuoja, kad Visagino savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. lapkričio 16 d. įsakymu Nr. ĮV-E-1069 papildytas Pastatų, jų kompleksų ir korpusų numerių lentelių standartas Visagino savivaldybės teritorijoje, patvirtintas Visagino savivaldybės administracijos direktoriaus 2014 m. rugpjūčio 6 d. įsakymu Nr. ĮV-859 „Dėl Pastatų, jų kompleksų ir korpusų numerių lentelių standarto Visagino savivaldybės teritorijoje patvirtinimo“.
Susipažinti su standartu galite čia.

Plačiau

Archyvas


 Prisijungimas gyventojams

MUS RASITE ČIA
                                                          Miesto schema 

 

RENGINIŲ
KALENDORIUS
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
Lapkritis
    2017     
 
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
Įveskite savo el. pašto adresą:
Įveskite paieškos raktinį žodį:
VARTOTOJŲ
STATISTIKA
Iš viso apsilankė: 10747092
Šiandien apsilankė: 1064
Dabar naršo: 167
 
© Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema