Visagino savivaldybė - Neformalusis suaugusiųjų švietimas

Biudžetinė įstaiga
Parko g. 14, 31139 Visaginas
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188711925
Tel. (8 386) 60 246
Faks. (8 386) 31 286
El. p. visaginas@visaginas.lt

Lietuviškai English Russian
Spausdinti
Tarybos posėdžių transliacija
Neformalusis suaugusiųjų švietimas

SUAUGUSIŲJŲ MOKYMOSI SAVAITĖ „MOKYMOSI GALIA IR ŽAVESYS“ VISAGINE 

2017 m. lapkričio 20-26 dienomis Lietuvoje vyks tradicinė aštuonioliktoji Suaugusiųjų mokymosi savaitė „Mokymosi galia ir žavesys", kurią inicijuoja ir organizuoja Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija (LSŠA).
2017 m. Suaugusiųjų mokymosi savaitė skiriama Europos suaugusiųjų mokymosi metams, Europos profesinių gebėjimų savaitei ir LSŠA įkūrimo 25-erių metų sukakčiai.
Mokymosi savaitės renginiai šiais metais praturtins Europos suaugusiųjų mokymosi metus, Europos profesinių gebėjimų savaitę ir LSŠA įkūrimo 25- ių metų jubiliejaus minėjimą.
Susiburkime į 2017 metų suaugusiųjų mokymosi savaitę ir sužinokime, kur ir kada mes, suaugusieji mokomės, kokias galias suteikia mums mokymasis, kur slypi mokymosi žavesys, kad be mokymosi būtų sunkiai įsivaizduojama mūsų profesinė veikla ir karjera, sveikas ir laimingas gyvenimas. Praturtinkime vėlų rudenį, kai gamtoje ir sieloje ima trūkti spalvų, mokymosi patirtimi, išmintimi ir žavesiu! 

Suaugusiųjų mokymosi savaitės renginiai Visagine


Mokymai „Socialinės paslaugas teikiančių asmenų asmeninės ir profesinės savižinos kompetencijų ugdymas“

Birželio 6 ir 7 dienomis Visagino paramos vaikui centre vyko mokymai pagal Suaugusiųjų neformaliojo švietimo programą tema „Socialines paslaugas teikiančių asmenų asmeninės ir profesinės savižinos kompetencijų ugdymas“. Mokymus vedė lektorius Gytis Baltrūnas. Bendradarbiavimas, komandinis darbas, sąvokos be kurių sunku būtų įsivaizduoti šiuolaikinę organizaciją, tačiau nei efektyvus bendradarbiavimas, nei komandinis darbas nėra įmanomi be asmeninės ir profesinės savižinos, kurių dėka žmogus atpažįsta ir įvaldo savo stipriąsias puses, įsivardina ir dėl to gali kontroliuoti savo silpnybes ir trūkumus. Būtent asmeninė ir profesinė savižina saugo žmogų nuo perdegimo, leidžia jam būti autentiškam ir dirbti kūrybiškai.
Mokymų tikslas – tobulinti Visagino paramos vaikui centro vadovų ir darbuotojų, dirbančių su vaikais, likusiais be tėvų globos, bei vaikais ir suaugusiais asmenimis su negalia profesinę kompetenciją.
Centro direktorė Natalija Levickaja inicijavo ir organizavo kartu su Visagino Švietimo pagalbos tarnyba šiuo mokymus, siekiant didinti informacijos mokymuisi visą gyvenimą prieinamumą ir skatinti teigiamus šios srities pokyčius. 
Mokymuose dalyvavo visi Visagino paramos vaikui centro darbuotojai. Mokymai buvo reikalingi ir naudingi visiems darbuotojams bei įrodė, kad centre dirba stipri, kompetentinga komanda, gebanti dirbti su vaikais, likusiais be tėvų priežiūros, bei vaikais ir suaugusiais asmenimis su negalia. Darbuotojai labai tikisi, kad šie mokymai taps tęstiniai ir ateinančiais metais vėl visas kolektyvas susiburs kelti savo kvalifikaciją.


Sėkmingai įgyvendintas projektas „Visagino gyventojų bendrųjų kompetencijų ugdymas informacinių technologijų srityje“ 

Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centre sėkmingai įgyvendintas projektas „Visagino gyventojų bendrųjų kompetencijų ugdymas informacinių technologijų srityje“. Dvidešimt vienas Visagino miesto gyventojas (amžiaus grupė – virš 50 metų) įgijo žinių arba patobulino darbo rinkai aktualias bendrąsias informacinių technologijų kompetencijas (kompiuterių naudojimas ir dokumentų tvarkymas, informacijos apdorojimas įvairiomis kompiuterinėmis programomis, interneto naršyklės ir elektroninės paslaugos, elektroninis paštas ir komunikavimas, IT saugumas). Įgytos žinios ir patobulintos kompetencijos padės sumažinti socialinę atskirtį, padidins įsidarbinimo galimybes. Dalyviai išklausyto kurso turinį įvertino labai gerai, mokymai patenkino jų lūkesčius ir visi dalyviai norėtų toliau tobulinti savo IT gebėjimus. Sėkmingas projekto rezultatas leis pritraukti daugiau interesantų ir tikėtis  projekto tęstinumo.  


Visagino savivaldybės neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programų, finansuojamų savivaldybės biudžeto lėšomis, finansavimo ir atrankos tvarkos aprašas patvirtintas Visagino savivaldybės tarybos 2016 m. birželio 30 d. sprendimu  Nr. TS-126

Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programos finansavimo metodika

Kviečiame teikti paraiškas neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programų, finansuojamų savivaldybės biudžeto lėšomis, konkursui
 
Visagino savivaldybės neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programų, teikiamų 2017 m. finansuoti iš savivaldybės biudžeto lėšų, sąrašas

2017-2020 metų NSŠTM veiksmų planas

Paskutinis atnaujinimas: 2017-11-17 08:06:32
 Prisijungimas gyventojams

MUS RASITE ČIA
                                                          Miesto schema 

 

RENGINIŲ
KALENDORIUS
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
Lapkritis
    2017     
 
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
Įveskite savo el. pašto adresą:
Įveskite paieškos raktinį žodį:
VARTOTOJŲ
STATISTIKA
Iš viso apsilankė: 10713724
Šiandien apsilankė: 29301
Dabar naršo: 270
 
© Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema