Visagino savivaldybė

Biudžetinė įstaiga
Parko g. 14, 31140 Visaginas
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188711925
Tel. (8 386) 60 246
Faks. (8 386) 31 286
El. p. visaginas@visaginas.lt

Lietuviškai English Russian
Spausdinti
Tarybos posėdžių transliacija
2018-12-07  |   PERSPĖJIMAS APIE PAVOJINGĄ METEOROLOGINĮ REIŠKINĮ – RŪKĄ

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos prie Aplinkos ministerijos Prognozių ir perspėjimų skyrius praneša, kad šiandien, gruodžio 7 d., antroje dienos pusėje (14–20 val.) vakariniuose šalies rajonuose formuosis rūkas. Naktį iš gruodžio 7-os į 8-ą rūkas numatomas daugelyje rajonų.

PlačiauNaujienos
2018-12-07  |   ŠAUKIAMAS ETIKOS KOMISIJOS POSĖDIS

2018 m. gruodžio 10 d. 16.00 val. šaukiamas Etikos komisijos posėdis. Posėdis vyks savivaldybės mažojoje posėdžių salėje (Parko g. 14).
Etikos komisijos posėdžio darbotvarkė:
1. Dėl Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos 2018-11-16 rašto Nr. S-4808-(2.5).
2. Dėl piliečio skundo.
3. Kiti klausimai.

Plačiau
2018-12-03  |   DALYVAUKITE KONKURSE „KALĖDINĖ NUOTAIKA“

Artėja pats gražiausias metas, kai puošiame namus ir savo aplinką, statome Kalėdų eglutę ir kasdien gyvename stebuklo laukimu. Todėl Visagino savivaldybės administracija vėl kviečia visus gyventojus dalyvauti konkurse „Kalėdinė nuotaika“.
Visagino savivaldybės gyvenamųjų namų, verslo įmonių ir viešojo sektoriaus įstaigų pastatų ir aplinkos puošybos apžiūros vertinimo komisija iki 2018 m. gruodžio 21 d. apžiūrės ir išrinks originaliausiai, šventiškiausiai papuoštus kalėdine, naujamete tematika objektus. Konkurso nuostatai paskelbti čia.

Plačiau
2018-12-03  |   SVEIKINAME ARTĖJANČIŲ 2019-ŲJŲ PROGA IR KVIEČIAME JUOS PASITIKTI KARTU

Kai tik atverčiame kalendoriuje gruodžio mėnesio lapą, pradedame laukti laiko, kai visur kvepia cinamonu bei kepiniais, kai norisi būti ypač romantiškam, slapta ruošti dovanėles savo brangiems žmonėms, kai norisi įsisiausti į šiltą antklodę ir tyliai laukti stebuklų... 

ŠVENTINIŲ RENGINIŲ PROGRAMA: 

 Lapkričio 30 d. (Santarvės a.) – Visagino eglės įžiebimo šventė:  

Plačiau
2018-12-07  |   Kviečiame į vakaronę

2018 m. gruodžio 17 d. 17.30 val. VKN Jaunimo užimtumo centre (Sedulinos al. 49) mokytoja metodininkė I. Cicėnienė ir kolektyvas „Radastėlė“ organizuoja adventinę edukacinę vakaronę „Vanduo – visko pradžia“. Dalyvaus vyr. mokytoja V. Cvirkaitė-Bendelston su savo mokiniais. Kviečiame norinčius prisijungti ir pasiklausyti įdomių istorijų, papročių, dainų bei sutartinių. Plačiau
2018-12-07  |   Ir vėl dalinamės naujienomis apie projektą

Tarptautinis projektas „Sveikas gyvenimas – pirmieji žingsniai ties laimingos ateities“ („Healthy life – first steps in creating happy future“) (Healthylife) kodas Nr. LLI-329

2018 m. gruodžio 4 d. Dagdos mieste (Latvija) įvyko projekto  „Healthylife“ partnerių susitikimas, kurio metu detaliai buvo aptartos neformaliojo ugdymo programos šiomis kryptimis: sveika mityba, ekologija, žalingi įpročiai, sveika gyvensena.

Plačiau
2018-12-06  |   Garso terapija "Užburiantys garsai"

Laikas iki Šv. Kalėdų ypatingai stiprus energetiškai ir tinkantis apsivalymui. Būtent todėl artėjant gražiausioms žiemos šventėms Visagino šeimos ir vaiko gerovės centre vyko garso terapijos „Užburiantys garsai" užsiėmimai.
Ši terapija tiek Centro globotiniams, tiek bendruomenei atvėrė galimybę ne tik džiaugtis gražiais prisiminimais ar laukti "šviesios ateities", bet ir jausti dabartį tokią, kokia ji yra čia ir dabar: džiaugsmingą ar liūdną, skausmingą ar palaimingą, kupiną meilės ar neapykantos... Tai ir yra "menas būti" – menas gyventi, o ne egzistuoti. Tai menas gyvenimą patirti, įkvėpti jį visu kūnu ir visa siela...

Plačiau
2018-12-06  |   VISAGINO ŠVIETIMO PAGALBOS TARNYBA KVIEČIA MOKYTIS VALSTYBINĖS KALBOS

Sausio mėn. Visagino švietimo pagalbos tarnyba (Draugystės g. 12) kviečia mokytis norinčius pasirengti valstybinės kalbos mokėjimo egzaminui. 
Kursų trukmė – 30 akademinių valandų (2-3 kartus per savaitę po 3 akademines valandas). Akademinė valanda – 45 min. Kursai truks nuo 2019 m. sausio 2 d. iki sausio 24 d.
Kursai mokami. 

Plačiau
2018-12-06  |   KEIČIAMI TRAUKINIŲ IR MIESTO AUTOBUSŲ TVARKARAŠČIAI

Informuojame, kad AB „Lietuvos geležinkeliai“ nuo gruodžio 9 d. (sekmadienio) keičia keleivių vežimo traukinių eismo tvarkaraščius, todėl yra keičiamas ir Visagino savivaldybės keleivių vežimo vietinio (miesto) reguliaraus susisiekimo autobusų eismo maršruto Taikos pr.–Energetikų g.–Jaunystės g.–Santarvės g.–Parko g.–Kosmoso g.–Taikos pr. tvarkaraštis.
Traukinių ir autobusų eismo tvarkaraščiai pateikiami svetainės www.visaginas.lt rubrikos „Gyventojams“ skiltyje „Autobusų ir traukinių eismo tvarkaraščiai“, taip pat autobusų tvarkaraštis penktadienį bus iškabintas autobusų stotelėse.

Plačiau
2018-12-06  |   Lietuviškajai mokyklai Visagine – 40!

Sveikindami gražaus Jubiliejaus proga norime pasidžiaugti, kad per visus 40 gyvavimo metų Mokykla nepaliaujamai augo, tvirtėjo, gražėjo. Ir fiziškai, ir turiniu, ir dvasia. Jūsų indėlis į mūsų miesto švietimą ir kultūrą – neišmatuojamas. Didžiuojamės jos moksleivių išradingumu, akademiniais ir sportiniais jų laimėjimais bei darbščiu ir talentingu mokytojų kolektyvu.
Tačiau svarbiausia yra tai, kad mokiniai myli ir vertina Mokyklą, nes joje randa viską, ko reikia šių dienų pilname iššūkių ir sparčiai besikeičiančiame pasaulyje – saugumą, pagarbą, plačias saviraiškos galimybes, tvirtą pagrindą startui į naują gyvenimo etapą.
Linkime, kad Mokykla visada būtų ne tik mokslo ir žinių šventovė, bet ir jaukūs namai, į kuriuos visada gera grįžti.
Sėkmės Jums, žinojimo ir tikėjimo, kad tai ką darote bei siekiate yra gėris Žmogui, Mokyklai, Visaginui.

Savivaldybės merė Dalia Štraupaitė
Administracijos direktorius Sergej Mickevič

Plačiau
2018-12-06  |   KANITERAPINIS UŽSIĖMIMAS

Gruodžio 2 d. Visagino šeimos ir vaiko gerovės centro muzikos salėje, visų globotinių džiaugsmui vyko išskirtinis kaniterapijos užsiėmimas, į Visaginą atvyko kaniterapijos grupė su šuniukais iš Latvijos. Šį išskirtinį užsiėmimą organizavo Visagino vystymo ir palaikymo fondas, kuris pernai per labdaros Kalėdinę mugę surinktas lėšas paaukojo mūsų centrui. Centras šias lėšas panaudojo centro globotinių sveikatinimo priemonėms.
Kaniterapija – alternatyvus ir (ar) pagalbinis gydymo, reabilitacijos būdas, kai norint pasiekti geresnės fizinės, emocinės sveikatos, pagerinti pažintinius bei socialinius įgūdžius, naudojamas specialiai paruoštas šuo motyvacijai sustiprinti.

Plačiau
2018-12-06  |   KVIEČIAME Į FESTIVALĮ!

Kviečiame į Respublikinį vaikų ir jaunimo neįgaliųjų festivalį „Nepasiduok“, skirtą Tarptautinei neįgaliųjų dienai, kuris vyks š. m. gruodžio 7 d. 12.00 val. Visagino kultūros centro salėje „Draugystė“.
Festivalio organizatoriai: Visagino savivaldybė, Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykla, Visagino sutrikusio intelekto bendrija „Visagino viltis“.
Festivalio globėja – Visagiono savivaldybės merė Dalia Štraupaitė. Plačiau
2018-12-06  |   KVIEČIAME PRISIJUNGTI IR DALYVAUTI LABDAROS MUGĖJE

Toks šiltas jausmas, kai visi tampa vieningi, kai džiaugiasi, dalina šypsenas.
Kviečiame visus pardavinėti savo darbus, suvenyrus ar skanėstus ir dalintis savo šypsenomis labdaros mugėje „Švęskime Kalėdas skirtingai - kartu“, kuri šurmuliuos Santarvės aikštėje 2018 m. gruodžio 16 d. nuo 15 val.
Norintys prekiauti mugėje kviečiami registruotis iki gruodžio 12 d. el. paštu turizmas@inkubatoius.lt arba tel. (8 651) 22 004.
Kurkime šventinę nuotaiką drauge!

Plačiau
2018-12-05  |   VISAGINO SAVIVALDYBĖS TARYBOS KOMITETŲ POSĖDŽIŲ LAIKAS

Pranešame apie savivaldybės tarybos komitetų posėdžių laiką. Komitetų posėdžiai vyks savivaldybės mažojoje posėdžių salėje (Parko g. 14):

► 2018 m. gruodžio 11 d. 9.00 val. šaukiamas SOCIALINIŲ REIKALŲ IR SVEIKATOS APSAUGOS komiteto posėdis;
► 2018 m. gruodžio 11 d. 14.00 val. šaukiamas EKONOMIKOS IR FINANSŲ komiteto posėdis;
► 2018 m. gruodžio 12 d. 9.00 val. šaukiamas MIESTO PLĖTROS, INVESTICIJŲ IR VIETINIO ŪKIO komiteto posėdis;
► 2018 m. gruodžio 12 d. 15.00 val. šaukiamas ŠVIETIMO, KULTŪROS, SAVIVALDOS, JAUNIMO, TEISĖS IR ETIKOS komiteto posėdis.

Plačiau
2018-12-05  |   UAB „VISAGINO BŪSTAS“ VALDYBA GREIT PRATĘS SAVO VEIKLĄ

Informuojame, kad 2018 m. liepos 24 d. nepriklausomų kandidatų į UAB „Visagino būstas“ valdybos narius atrankos komisija, sudaryta Visagino savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. gegužės 29 d. įsakymu Nr. ĮV-E-207, UAB „Visagino būstas“ stebėtojų tarybai teikė rekomenduojamų kandidatų į UAB „Visagino būstas“ valdybos narius sąrašą. UAB „Visagino būstas“ stebėtojų taryba nepatvirtino teiktų kandidatų į UAB „Visagino būstas“ valdybos narius.

Plačiau
2018-12-05  |   Kviečiame dainuoti kartu!

Mielieji mūsų nuostabaus miesto gyventojai,
maloniai kviečiame visus į naujai kuriamą chorą, kur visi kartu pajusime nuostabios chorinės dainos galią! Vedini smalsumo pažinti vis naujus dalykus pamirštame, kad daina tai žmogaus, tautos gyvybės šaltinis. Dainoje plaka mūsų protėvių širdys.
Mūsų tikslas suburti aktyvius žmones, kurie myli dainą, kurie mėgsta ir nori bendrauti. Juk su daina gyventi linksmiau.
Repeticijos vyksta Visagino kultūros centre (Vilties g. 5): pirmadieniais 19.10 val., trečiadieniais 18.30 val. Pasiteirauti galima tel. 8 657 49 099 (Ilona).

Plačiau
2018-12-05  |   VISAGINE VYKO UTENOS REGIONO PLĖTROS TARYBOS POSĖDIS

Gruodžio 4 d. Visagino savivaldybėje įvyko Utenos regiono plėtros tarybos posėdis, kuriame dalyvavo Utenos apskrities rajonų savivaldybių merai, Vidaus reikalų ministerijos Regioninės politikos departamento Utenos regiono plėtros skyriaus atstovai. Politikai svarstė net 24 visam regionui aktualius klausimus. Didžioji dalis – dėl 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos priemonių siūlomų bendrai finansuoti Utenos regiono projektų sąrašų tvirtinimo ir pakeitimo.

Plačiau
2018-12-05  |   KVIEČIAME Į SEMINARĄ "ŽALINGŲ ĮPROČIŲ PREVENCIJA IR INTERVENCIJA"

2018 m. gruodžio 18 d. nuo 16.00 iki 18.00 val. Visagino savivaldybės didžiojoje posėdžių salėje (Parko g. 14) vyks seminaras-diskusija tema „Žalingų įpročių prevencija ir intervencija“. Renginį organizuoja Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.
Seminaro tikslas - stiprinti Visagino savivaldybės gyventojų sveikatą ir saugumą, vykdant psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją ir intervenciją. 
Daugiau informacijos tel. 8 678 29 253.

Plačiau
2018-12-04  |   MOKINIŲ DARBAI GAISRINE TEMATIKA

2018 m. lapkričio 21 d. Visagino priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus pareigūnai (toliau – VPPS) apdovanojo Visagino kūrybos namų Grafinio dizaino klasės mokinius už darbelius gaisrine tematika. Mokiniai paruošė pamokų tvarkaraščių maketus pirmų klasių moksleiviams. Mokiniai ruošė darbelius spalio–lapkričio mėnesiais. Lapkričio mėnesį vertinimo komisija iš Visagino PGV ir VPPS pareigūnų įvertino 16 darbelių.

Plačiau
2018-12-04  |   PROJEKTO ,,ATVERK ŠIRDELĘ ŠVENTEI“ BAIGIAMASIS RENGINYS KAUNE

Šių metų lapkričio 30 dieną Visagino „Gerosios vilties“ progimnazijos 3-5 klasių mokiniai ir mokytojos Yulia Khrustaleva, Tatjana Pulenko bei direktoriaus pavaduotoja ugdymui Loreta Dronišinec svečiavosi Kauno VDU „Atžalyno“ progimnazijoje.
Visagino „Gerosios vilties“ progimnazijos komanda kartu su Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinės mokyklos mokiniais bei mokytojais dalyvavo Kauno VDU „Atžalyno“ progimnazijos pradinių klasių mokinių surengtoje Advento vakaronėje.

Plačiau
2018-12-04  |   KVIEČIAME APSILANKYTI PARODOJE!

Gruodžio 6 – sausio 5 dienomis Visagino viešosios bibliotekos meno galerijoje (Sedulinos al.14/3) bus eksponuojama Rimanto Kumpio žvakių kolekcija.
Parodos „Žvakių kalba“ atidarymas gruodžio 7 d. 16.00 val.
Maloniai kviečiame dalyvauti.

 

Plačiau
2018-12-04  |   Šalpos išmokas skirs ir mokės „Sodra“

Nuo 2019 m. sausio 1 d. šalpos išmokas (neįgalumo, našlaičių, kompensacijas daugiavaikei motinai, senatvės pensijas) ir transporto išlaidų kompensacijas mokės Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos skyriai. Sodros teritoriniai skyriai visą išmokų mokėjimui nuo 2019 m. sausio 1 d. reikalingą informaciją gaus tiesiai iš savivaldybės administracijos ir išmokos mokėjimą pratęs be Jūsų atskiro kreipimosi ar prašymo. 
Informacija pasiteiravimui el. p. danute.cepulyte@visaginas.lt, tel. (8 386) 60 016.

Plačiau
2018-12-04  |   BALSAVIMAS BAIGTAS. JAU ŽINOMAS FOTOKONKURSO NUGALĖTOJŲ TREJETUKAS!

Spalio mėn. pabaigoje paraginome visaginiečius ir miesto svečius dalintis Visagino vaizdų nuotraukomis, siūlydami sudalyvauti nuotraukų konkurse „#MYLIU VISAGINĄ“, kurio tikslas – išrinkti gražiausius miesto vaizdus, kurios bus naudojamos Visagino savivaldybės „Facebook“ paskyros viršeliui. Konkurse galėjo dalyvauti visi norintys. 
Konkurso dalyvių pavardės bei jų nuotraukos buvo skelbiami Visagino savivaldybės „Facebook“ paskyroje specialiai šiam konkursui sukurtoje nuotraukų galerijoje „#MYLIU VISAGINĄ“, kur buvo balsuojama už labiausiai patikusias nuotraukas. 

Plačiau
2018-12-04  |   KONFERENCIJA „APLINKOSAUGOS PROJEKTO ĮGYVENDINIMAS MANO MOKYKLOJE“

Savaitgalį Vilniuje vyko UNESCO Baltijos jūros projekto ir GLOBE programos konferencija „Aplinkosaugos projekto įgyvendinimas mano mokykloje“. Dvi dienas konferencijos dalyviai nagrinėjo gamtosaugines problemas, skaitė pranešimus, atliko praktines veiklas.
Du pranešimus skaitė ir „Verdenės“ gimnazijos mokiniai. Pranešimą „Žiemos požymių stebėjimas ypatingomis sąlygomis“ skaitė 2 a klasės mokinės Vakarė Kulytė ir Miglė Petrylaitė.

Plačiau
2018-12-03  |   MOKYMAI MAMOMS IR TĖČIAMS, LAUKIANTIEMS KŪDIKIO

2018 m. gruodžio 12 d. 16.00 val. kviečiame į nemokamus mokymus ,,Sveiko gyvenimo pradžia“. Paskaitos trukmė – 2 val.  Mokymus rusų kalba veda gydytoja akušerė-ginekologė Valentina Zaleščuk. Į mokymus atvykite adresu Visagino PSPC (Taikos pr. 15), 4 aukštas – 404 kab.
Laukiame būsimų mamyčių ir tėvelių.
Organizatorius: Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

Plačiau

Archyvas


 Prisijungimas gyventojams

MUS RASITE ČIA
                                                          Miesto schema 

 

RENGINIŲ
KALENDORIUS
P A T K Pn Š S
26272829300102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Gruodis
    2018     
 
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
Įveskite savo el. pašto adresą:
Įveskite paieškos raktinį žodį:
VARTOTOJŲ
STATISTIKA
Iš viso apsilankė: 28687029
Šiandien apsilankė: 10608
Dabar naršo: 1120
 
© Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema