Visagino savivaldybė

Biudžetinė įstaiga
Parko g. 14, 31140 Visaginas
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188711925
Tel. (8 386) 60 246
Faks. (8 386) 31 286
El. p. visaginas@visaginas.lt

Lietuviškai English Russian
Spausdinti
Tarybos posėdžių transliacija
2018-12-12  |   IŠRINKTI 2018 METŲ NOMINANTAI!

Maloniai kviečiame visus visaginiečius į iškilmingą apdovanojimų ceremoniją „Mano miestas – Visaginas“, kurios metu bus paskelbti ir apdovanoti 2018 metų Visagino savivaldybei labiausiai nusipelnę visaginiečiai.
Renginys įvyks 2018 m. gruodžio 15 d. 16.00 val. Visagino kultūros centro „Draugystės“ salėje (Parko g. 7).
Renginio organizatoriai: Visagino savivaldybės administracija ir Visagino kultūros centras.

PlačiauNaujienos
2018-12-11  |   KVIEČIAME PARSINEŠTI KALĖDAS Į SAVO NAMUS

Gruodžio 20 d. visoje Lietuvoje vyks tradicinė iniciatyva „Parsinešk Kalėdas į savo namus“, kurios metu Valstybinių miškų urėdijos (VMU) miškininkai gyventojams dovanos eglių šakas. Taip miškus prižiūrintys specialistai ragina ugdyti atsakingumą – miškuose nekirsti jaunų eglučių, nelaužyti jų šakų bei skatina tausojantį ir ekologišką vartojimą.
Gruodžio 20 d. nuo 12.00 val. Santarvės aikštėje miškų urėdijos darbuotojai nemokamai dalins eglių šakas visaginiečiams.
Ateikite ir parsineškite Kalėdas į savo namus!

Plačiau
2018-12-03  |   SVEIKINAME ARTĖJANČIŲ 2019-ŲJŲ PROGA IR KVIEČIAME JUOS PASITIKTI KARTU

Kai tik atverčiame kalendoriuje gruodžio mėnesio lapą, pradedame laukti laiko, kai visur kvepia cinamonu bei kepiniais, kai norisi būti ypač romantiškam, slapta ruošti dovanėles savo brangiems žmonėms, kai norisi įsisiausti į šiltą antklodę ir tyliai laukti stebuklų... 

ŠVENTINIŲ RENGINIŲ PROGRAMA: 

 Lapkričio 30 d. (Santarvės a.) – Visagino eglės įžiebimo šventė:  

Plačiau
2018-12-12  |   VIETINĖS RINKLIAVOS MOKĖTOJŲ DĖMESIUI!

Gerbiamieji rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą mokėtojai, primename, kad iki 2018 metų pabaigos visi vietinės rinkliavos mokėtojai privalo sumokėti vietinę rinkliavą už einamuosius metus, nes 2019 m. bus pradėti skaičiuoti nustatyto dydžio delspinigiai, o susidariusi skola už vietinę rinkliavą bus išieškoma Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.
Negavus ar praradus rinkliavos mokėjimo pranešimą, maloniai prašome kreiptis į Visagino savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos ir rinkliavų skyrių (toliau – Skyrius) žemiau nurodytais kontaktais.

Plačiau
2018-12-12  |   VISAGINO POLICIJOS KOMISARIATAS VYKDO PROJEKTĄ ,,SAUGIĄ APLINKĄ KURIAME KARTU“

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Visagino policijos komisariatas vykdo trumpalaikį projektą „Saugią aplinką kuriame kartu“, kurio tikslas vykdyti nusikalstamų veikų bei kitų teisės pažeidimų prevenciją,  kurti saugesnę gyvenamąją aplinką. Projektas finansuojamas iš Visagino savivaldybės nusikaltimų prevencijos ir kontrolės programos įgyvendinimo lėšų.

Plačiau
2018-12-12  |   PARODŲ ĮVAIROVĖ VVB MENO GALERIJOJE KVIEČIA

Artėjanti metų pabaiga įpareigoja į daugelį dalykų pažvelgti naujai, pakylėtai. Visagino viešosios bibliotekos meno galerijos vadovė Violeta Šeršniovienė pasistengė, kad senųjų palydos ir naujųjų pasitikimas būtų spalvingas, įvairus, patrauklus svečiui, artimas visaginiečiui. Tuo tikslu galerijoje eksponuojamos kelios, viena kitą papildančios ir papuošiančios parodos.

Plačiau
2018-12-12  |   Ką žinai apie alkoholio poveikį negimusiam kūdikiui?

Kaip rodo įvairiose šalyse atlikti tyrimai, paklaustos, ar vartojo alkoholio nėštumo metu, moterys paprastai stengiasi pagražinti padėtį. Kad gėrė tada, kai laukėsi kūdikio, prisipažįsta vos keli procentai. Tačiau atlikus alkoholio skilimo produktų koncentracijos naujagimio sauso kraujo laše tyrimą, aiškėja tikrieji skaičiai – būdamos nėščios, svaigalų geria iki 70 proc. moterų.
Didžiausią žalą būsimam kūdikiui alkoholis daro 3–10 savaitę po pastojimo. Tada formuojasi gyvybiškai svarbūs organai: širdis, akys, ausys, dantys, išoriniai lyties organai ir kt.

Plačiau
2018-12-12  |   KVIEČIAME Į VANDENS AEROBIKOS KURSUS!

Visagino savivaldybės administracija kartu su Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuru įgyvendinant Europos Sąjungos lėšomis finansuojamą projektą „Vaikų sveikos gyvensenos skatinimas Visagino savivaldybėje“ kviečia vaikus į Vandens aerobikos kursus, kurie prasidės š. m. gruodžio 17 dieną!
Kursai vyks pagal tvarkaraštį:
Pirma grupė – pirmadieniais 16.00-17.00, ketvirtadieniais 18.00-19.00;
Antra grupė – antradieniais 18.00-19.00, penktadieniais 16.00-17.00.
Galima registracija tik į vieną grupę.

Plačiau
2018-12-12  |   Advento metu – nemokamas spektaklis jaunimui ir visiems, ieškantiems gyvenimo prasmės

Tamsėjantis metų laikas, kuomet vis ilgėja sutemos, vadinamas Adventu. Senaisiais laikais tikintieji buvo raginami mąstyti apie savo gyvenimą, bandyti jį suprasti, atleisti, taikytis... Šiandieniniam jaunimui, pagal ES standartus suprantamam kaip žmogui nuo 16 iki 29 metų, tai taip pat gyvenimo tempą lėtinantis laikas, kviečiantis perkainoti vertybes. Nei jaunimas, nesuprantantis vyresniųjų, nei vyresnieji, nesuprantantys jaunimo negali kurti sėkmingo bendrabūvio, todėl visiems labai pravartu bus apsilankyti Vilniaus performanso teatro Hause of Puglu  interaktyviame spektaklyje „Vienatvė. 1991”.

Plačiau
2018-12-12  |   Pranešimas apie numatomą „Susisiekimo komunikacijų ir inžinerinių tinklų (IAE labai mažo aktyvumo radioaktyvių atliekų atliekynui) Drūkšinių km., Visagino sav., statybos projektas“, projektavimo pradžią ir visuomenės dalyvavimą svarstant projektinius pasi

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos statybos įstatymo 37 straipsniu ir statybos techninio reglamento STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“ VIII skyriaus nuostatomis, VĮ Ignalinos atominė elektrinė informuoja visuomenę apie numatomą visuomenei svarbaus statybos projektavimą.
Statytojas per 3 darbo dienas Drūkšinių k., Visagino savivaldybėje, turi pastatyti stendą su išvardinta informacija, kurį privaloma laikyti ne mažiau 10 darbo dienų nuo šio pranešimo savivaldybės interneto svetainėje, paskelbimo dienos.

Plačiau
2018-12-11  |   Kviečiame dainuoti kartu!

Mielieji mūsų nuostabaus miesto gyventojai,
maloniai kviečiame visus į naujai kuriamą chorą, kur visi kartu pajusime nuostabios chorinės dainos galią! Vedini smalsumo pažinti vis naujus dalykus pamirštame, kad daina tai žmogaus, tautos gyvybės šaltinis. Dainoje plaka mūsų protėvių širdys.
Mūsų tikslas suburti aktyvius žmones, kurie myli dainą, kurie mėgsta ir nori bendrauti. Juk su daina gyventi linksmiau.
Repeticijos vyksta Visagino kultūros centre (Vilties g. 5): pirmadieniais 19.10 val., trečiadieniais 18.30 val. Pasiteirauti galima tel. 8 657 49 099 (Ilona).

Plačiau
2018-12-11  |   JAUNIEJI VISAGINIEČIAI NUSKYNĖ MEDALIŲ PUOKŠTĘ

Šeštadienį, gruodžio 8 d., Grigiškėse vyko tradicinės Tarptautinės pramoginių šokių varžybos „Sniego šokis 2018“, kuriose dalyvavo daugiau nei 200 vaikų. Varžybas kasmet organizuoja Ugnės pramoginių šokių studija (vadovė Ugnė Goštautienė).
Grigiškių „Šviesos“ gimnazijos salėje, kur vyko varžybos, visą dieną įvairiose amžiaus grupėse varžėsi sportininkai iš Lietuvos ir Latvijos, tarp kurių ir visaginiečiai, gynę savo miesto garbę. Visaginui garbingai atstovavo 4 šokėjų poros – Visagino kūrybos namų Šiuolaikinio šokio klasės choreografijos vyresniosios mokytojos Veros Seziomovos auklėtiniai.

Plačiau
2018-12-10  |   Svarbi pergalė Lietuvai

Europos Parlamentas (EP) pademonstravo beprecendentę paramą Lietuvai, kokios mūsų šalis iš vienos pagrindinių Europos institucijų nėra sulaukusi jau seniai. Energetikos, pramonės ir mokslinių tyrimų komitetas (ITRE) vakar absoliučia balsų dauguma patvirtino mano kolegės iš Žaliųjų frakcijos/ Europos laisvojo aljanso (ELA) Rebeccos Harms pranešimą dėl Europos Sąjungos (ES) finansuojamos Ignalinos atominės elektrinės (AE) uždarymo finansavimo programos.

Plačiau
2018-12-10  |   IŠVYKA Į ANYKŠČIŲ VIEŠĄJĄ BIBLIOTEKĄ

Anykščių rajonas garsėja ne tik savo lankytinais objektais, literatūriniu palikimu ir jo pagrindu įkurtais memorialiniais muziejais, bet ir bibliotekinio darbo kokybe, įvairove, pačia labai jaukia, estetiškai patrauklia biblioteka. Anykščių, beje kaip ir visų kitų Utenos apskrities rajonų bibliotekos yra renovuotos, modernizuotos, perstatytos, išnaudojant atitinkamos vietovės savitumus pritaikytos šiuolaikiniams reikalavimams. Visagino bibliotekininkai, ieškodami kokybiško bibliotekinio darbo pavyzdžių, pirmiausia nusprendė vykti į Anykščius.

Plačiau
2018-12-10  |   Kviečiame į konferenciją „Vaiko saugumo kodas“

Gruodžio 14 d. 9.30 val. Visagino lopšelyje-darželyje „Auksinis raktelis“ prasidės tarptautinė konferencija „Vaiko saugumo kodas“.
Vaikų saugumas – fizinis, psichologinis, emocinis – visų suaugusiųjų rūpestis ir pareiga. Saugia aplinka, gyvensena ir vaikų saugaus elgesio įgūdžiais turėtų rūpintis visi be išimties. Saugaus vaiko elgesio ir gyvensenos įgūdžių ugdymas yra sistemingas ir nuoseklus procesas, sužadinantis vaiko norą sužinoti daugiau, įgyti patirties, įsisąmoninti ir suvokti atsakomybę už savo ir kitų saugumą ir laikytis saugaus elgesio principų kasdieninėje aplinkoje, gebėti orientuotis sudėtingose situacijose.

Plačiau
2018-12-10  |   GRUODŽIO 10 D. – TARPTAUTINĖ ŽMOGAUS TEISIŲ DIENA

Žmogaus teisės tai ne vien teisinis terminas – tai ir kiekvieno iš mūsų atsakomybė, tolerancija ir solidarumas. Mūsų įvairiatautis ir darnus Visaginas yra gražus to pavyzdys.
Visada būkite vieningi, supratingi ir geranoriški vieni kitiems.

Savivaldybės merė Dalia Štraupaitė
Administracijos direktorius Sergej Mickevič

Plačiau
2018-12-07  |   Kviečiame į vakaronę

2018 m. gruodžio 17 d. 17.30 val. VKN Jaunimo užimtumo centre (Sedulinos al. 49) mokytoja metodininkė I. Cicėnienė ir kolektyvas „Radastėlė“ organizuoja adventinę edukacinę vakaronę „Vanduo – visko pradžia“. Dalyvaus vyr. mokytoja V. Cvirkaitė-Bendelston su savo mokiniais. Kviečiame norinčius prisijungti ir pasiklausyti įdomių istorijų, papročių, dainų bei sutartinių. Plačiau
2018-12-07  |   Ir vėl dalinamės naujienomis apie projektą

Tarptautinis projektas „Sveikas gyvenimas – pirmieji žingsniai ties laimingos ateities“ („Healthy life – first steps in creating happy future“) (Healthylife) kodas Nr. LLI-329

2018 m. gruodžio 4 d. Dagdos mieste (Latvija) įvyko projekto  „Healthylife“ partnerių susitikimas, kurio metu detaliai buvo aptartos neformaliojo ugdymo programos šiomis kryptimis: sveika mityba, ekologija, žalingi įpročiai, sveika gyvensena.

Plačiau
2018-12-07  |   PERSPĖJIMAS APIE PAVOJINGĄ METEOROLOGINĮ REIŠKINĮ – RŪKĄ

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos prie Aplinkos ministerijos Prognozių ir perspėjimų skyrius praneša, kad šiandien, gruodžio 7 d., antroje dienos pusėje (14–20 val.) vakariniuose šalies rajonuose formuosis rūkas. Naktį iš gruodžio 7-os į 8-ą rūkas numatomas daugelyje rajonų.

Plačiau
2018-12-07  |   ŠAUKIAMAS ETIKOS KOMISIJOS POSĖDIS

2018 m. gruodžio 10 d. 16.00 val. šaukiamas Etikos komisijos posėdis. Posėdis vyks savivaldybės mažojoje posėdžių salėje (Parko g. 14).
Etikos komisijos posėdžio darbotvarkė:
1. Dėl Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos 2018-11-16 rašto Nr. S-4808-(2.5).
2. Dėl piliečio skundo.
3. Kiti klausimai.

Plačiau
2018-12-06  |   Garso terapija "Užburiantys garsai"

Laikas iki Šv. Kalėdų ypatingai stiprus energetiškai ir tinkantis apsivalymui. Būtent todėl artėjant gražiausioms žiemos šventėms Visagino šeimos ir vaiko gerovės centre vyko garso terapijos „Užburiantys garsai" užsiėmimai.
Ši terapija tiek Centro globotiniams, tiek bendruomenei atvėrė galimybę ne tik džiaugtis gražiais prisiminimais ar laukti "šviesios ateities", bet ir jausti dabartį tokią, kokia ji yra čia ir dabar: džiaugsmingą ar liūdną, skausmingą ar palaimingą, kupiną meilės ar neapykantos... Tai ir yra "menas būti" – menas gyventi, o ne egzistuoti. Tai menas gyvenimą patirti, įkvėpti jį visu kūnu ir visa siela...

Plačiau
2018-12-06  |   VISAGINO ŠVIETIMO PAGALBOS TARNYBA KVIEČIA MOKYTIS VALSTYBINĖS KALBOS

Sausio mėn. Visagino švietimo pagalbos tarnyba (Draugystės g. 12) kviečia mokytis norinčius pasirengti valstybinės kalbos mokėjimo egzaminui. 
Kursų trukmė – 30 akademinių valandų (2-3 kartus per savaitę po 3 akademines valandas). Akademinė valanda – 45 min. Kursai truks nuo 2019 m. sausio 2 d. iki sausio 24 d.
Kursai mokami. 

Plačiau
2018-12-06  |   KEIČIAMI TRAUKINIŲ IR MIESTO AUTOBUSŲ TVARKARAŠČIAI

Informuojame, kad AB „Lietuvos geležinkeliai“ nuo gruodžio 9 d. (sekmadienio) keičia keleivių vežimo traukinių eismo tvarkaraščius, todėl yra keičiamas ir Visagino savivaldybės keleivių vežimo vietinio (miesto) reguliaraus susisiekimo autobusų eismo maršruto Taikos pr.–Energetikų g.–Jaunystės g.–Santarvės g.–Parko g.–Kosmoso g.–Taikos pr. tvarkaraštis.
Traukinių ir autobusų eismo tvarkaraščiai pateikiami svetainės www.visaginas.lt rubrikos „Gyventojams“ skiltyje „Autobusų ir traukinių eismo tvarkaraščiai“, taip pat autobusų tvarkaraštis penktadienį bus iškabintas autobusų stotelėse.

Plačiau
2018-12-06  |   Lietuviškajai mokyklai Visagine – 40!

Sveikindami gražaus Jubiliejaus proga norime pasidžiaugti, kad per visus 40 gyvavimo metų Mokykla nepaliaujamai augo, tvirtėjo, gražėjo. Ir fiziškai, ir turiniu, ir dvasia. Jūsų indėlis į mūsų miesto švietimą ir kultūrą – neišmatuojamas. Didžiuojamės jos moksleivių išradingumu, akademiniais ir sportiniais jų laimėjimais bei darbščiu ir talentingu mokytojų kolektyvu.
Tačiau svarbiausia yra tai, kad mokiniai myli ir vertina Mokyklą, nes joje randa viską, ko reikia šių dienų pilname iššūkių ir sparčiai besikeičiančiame pasaulyje – saugumą, pagarbą, plačias saviraiškos galimybes, tvirtą pagrindą startui į naują gyvenimo etapą.
Linkime, kad Mokykla visada būtų ne tik mokslo ir žinių šventovė, bet ir jaukūs namai, į kuriuos visada gera grįžti.
Sėkmės Jums, žinojimo ir tikėjimo, kad tai ką darote bei siekiate yra gėris Žmogui, Mokyklai, Visaginui.

Savivaldybės merė Dalia Štraupaitė
Administracijos direktorius Sergej Mickevič

Plačiau
2018-12-06  |   KANITERAPINIS UŽSIĖMIMAS

Gruodžio 2 d. Visagino šeimos ir vaiko gerovės centro muzikos salėje, visų globotinių džiaugsmui vyko išskirtinis kaniterapijos užsiėmimas, į Visaginą atvyko kaniterapijos grupė su šuniukais iš Latvijos. Šį išskirtinį užsiėmimą organizavo Visagino vystymo ir palaikymo fondas, kuris pernai per labdaros Kalėdinę mugę surinktas lėšas paaukojo mūsų centrui. Centras šias lėšas panaudojo centro globotinių sveikatinimo priemonėms.
Kaniterapija – alternatyvus ir (ar) pagalbinis gydymo, reabilitacijos būdas, kai norint pasiekti geresnės fizinės, emocinės sveikatos, pagerinti pažintinius bei socialinius įgūdžius, naudojamas specialiai paruoštas šuo motyvacijai sustiprinti.

Plačiau

Archyvas


 Prisijungimas gyventojams

MUS RASITE ČIA
                                                          Miesto schema 

 

RENGINIŲ
KALENDORIUS
P A T K Pn Š S
26272829300102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Gruodis
    2018     
 
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
Įveskite savo el. pašto adresą:
Įveskite paieškos raktinį žodį:
VARTOTOJŲ
STATISTIKA
Iš viso apsilankė: 28976813
Šiandien apsilankė: 34915
Dabar naršo: 1312
 
© Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema