Visagino savivaldybė - straipsniai : SKELBIMAS APIE NEPRIKLAUSOMŲ KANDIDATŲ Į UAB „VISAGINO BŪSTAS“ VALDYBOS NARIUS ATRANKĄ

Biudžetinė įstaiga
Parko g. 14, 31139 Visaginas
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188711925
Tel. (8 386) 60 246
Faks. (8 386) 31 286
El. p. visaginas@visaginas.lt

Lietuviškai English Russian
Spausdinti
Tarybos posėdžių transliacija
Naujienos
SKELBIMAS APIE NEPRIKLAUSOMŲ KANDIDATŲ Į UAB „VISAGINO BŪSTAS“ VALDYBOS NARIUS ATRANKĄ

Visagino savivaldybės administracija skelbia penkių nepriklausomų kandidatų į uždarosios akcinės bendrovės „Visagino būstas“ (toliau – bendrovė), įmonės kodas 155498117, buveinė Statybininkų g. 24, Visaginas, valdybos narius atranką.
Bendrovės interneto svetainė: http://visaginobustas.lt/.
Atrankos būdas: pokalbis.
Laikotarpis, kuriam kandidatas skiriamas į valdybos narius: 4 metai.

Kandidatai turi atitikti šiuos bendruosius reikalavimus:
1. Turėti aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą išsilavinimą.
2. Turi būti neatimta ir neapribota teisė eiti atitinkamas pareigas, į kurias pretenduojama, ir atlikti toms pareigoms priskirtas funkcijas.
3. Per pastaruosius 5 metus kandidatas nėra atšauktas iš juridinio asmens vienasmenio ar kolegialaus organo dėl netinkamo pareigų atlikimo.
4. Būti nesusijusiam su kitais juridiniais asmenimis ryšiais, dėl kurių gali kilti interesų konfliktas.

Kandidatai turi būti kompetentingi šiose srityse:
1. Finansų srityje (finansų valdymo, finansų analizės ar audito) srityje. Šią kompetenciją patvirtina 3 metų darbo juridinio asmens valdyboje, darbo juridinio asmens vadovu, darbo strateginio planavimo arba juridinio asmens struktūrinio padalinio valdymo srityse patirtis.
2. Strateginio planavimo ir valdymo srityje. Šią kompetenciją patvirtina 3 metų darbo juridinio asmens valdyboje, darbo juridinio asmens vadovu, darbo strateginio planavimo arba juridinio asmens struktūrinio padalinio valdymo srityje patirtis.
3. Susijusiose su Bendrovės veiklos tikslų pasiekimu. Šią kompetenciją patvirtina darbo arba ūkinės komercinės veiklos vykdymo ūkio šakoje ar veikiančiame juridiniame asmenyje patirtis dirbant vadovu, ar šios srityse darbuotojo pareigose, arba aukštasis atitinkamos srities išsilavinimas.
4. Teisės, vadybos, žmogiškųjų išteklių valdymo srityse.

Nepriklausomumo kriterijai:
1. Kandidatas teikdamas prašymą dalyvauti atrankoje ir iki atrankos procedūrų pabaigos negali būti uždarosios akcinės bendrovės „Visagino būstas“ vadovu, darbuotoju ir paskutinius 3 metus neturi būti ėjęs tokių pareigų, taip pat neturi būti gavęs per paskutinius 3 metus atlyginimo iš įmonės, į kurią pretenduoja, išskyrus atlygį už kolegialaus organo nario pareigas.
2. Kandidatas teikdamas prašymą dalyvauti atrankoje ir iki atrankos procedūrų pabaigos negali turėti ir per praėjusius 3 metus neturi būti turėjęs verslo ryšių su uždarosios akcinės bendrovės „Visagino būstas“ nei tiesiogiai, nei kaip turinčio tokių ryšių subjekto partneris, vadovas ar kolegialaus organo narys.
3. Kandidatas teikdamas prašymą dalyvauti atrankoje ir iki atrankos procedūrų pabaigos per paskutinius 3 metus neturi būti buvęs audito įmonės, kuri atlieka ar atliko bendrovės auditą, partneriu, vadovu, audito įmonės kolegialaus organo nariu ar darbuotoju.
4. Kandidatas neturi būti ėjęs bendrovės, į kurią pretenduoja, kolegialaus organo nario pareigų 2 iš eilės įstatuose nustatytus įgaliojimo laikotarpius.
5. Kandidatas negali būti bendrovės kolegialaus organo nariu, jei jis yra 3 ir daugiau savivaldybės kontroliuojamų bendrovių kolegialių organų sudėtyje.

Dokumentai, kuriuos privalo pateikti kandidatai:
1. Kandidato prašymas dalyvauti atrankoje ir sąžiningumo deklaracija (pridedama).
2. Gyvenimo aprašymas (lietuvių kalba).
3. Kiti reikalingi dokumentai ar jų kopijos, patvirtinantys, kad kandidatas atitinka bendruosius ir specialiuosius reikalavimus.
4. Aukštąjį universitetinį išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją.

Kandidatų dokumentų priėmimo terminas iki 2018 m. balandžio 25 d.

Kandidato prašymas dalyvauti atrankoje ir sąžiningumo deklaracija

Administracijos kontaktinis asmuo – Vietinio ūkio valdymo ir statybos skyriaus vyriausioji specialistė Rasa Gaidelienė, tel. (8 386) 50 428, el. p. rasa.gaideliene@visaginas.lt

TwitterAtgal Spausdinimo versija Archyvas
Komentarų sąrašas (0)
 Prisijungimas gyventojams

MUS RASITE ČIA
                                                          Miesto schema 

 

RENGINIŲ
KALENDORIUS
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Rugpjūtis
    2018     
 
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
Įveskite savo el. pašto adresą:
Įveskite paieškos raktinį žodį:
VARTOTOJŲ
STATISTIKA
Iš viso apsilankė: 21906380
Šiandien apsilankė: 11792
Dabar naršo: 55
 
© Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema