Biudžetinė įstaiga
Parko g. 14, 31139 Visaginas
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188711925
Tel. (8 386) 60 246
Faks. (8 386) 31 286
El. p. visaginas@visaginas.lt

Lietuviškai English Russian
Spausdinti
Tarybos posėdžių transliacija
Naujienos
Sveikinimas Lietuvai

Vasario 15 dieną Visagino ,,Gerosios vilties“ progimnazijos bendruomenė iškilmingai ir sumaniai susirinko pasveikinti Lietuvos ir vienas kito su 99 – osiomis Valstybės atkūrimo metinėmis, aktyviai prisijungdama prie Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos akcijos  „Vasario 16-ąją švęsk išradingai". Šventinė nuotaika mokykloje tvyrojo nuo pat ankstyvo ryto: džiugiai nuteikė ne tik pavasariškai saulėta diena, bet ir progimnazijos languose pražydusios trispalvės tulpės, skambančios patriotinės lietuviškos dainos, o mokyklos fojė visų akis traukiantys kruopščiai mokinių parengti, Tautinio kostiumo metams skirti, stendiniai pranešimai ,,Raštų margumynai‘‘.

Tačiau svarbiausias šios dienos akcentas – Lietuvos valstybės atkūrimo dienai skirtas minėjimas. Jį mokiniai pradėjo skambiomis eilėmis apie Lietuvą. Visa progimnazijos bendruomenė sutartinai giedojo ,,Tautišką giesmę“. Šventinį sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorė Jolanta Bartkūnienė. Ji paakino visus mokinius būti nuoširdžiais, patriotiškos dvasios piliečiais, savo pasiekimais puoselėjančiais šalį. Juk valstybė – tai ne valdžia. Valstybė – tai kraštas su savo žmonėmis ir istorija, tai kraštas, kuriame augame ir gyvename. Aštuntokai, demonstruodami skaidres,  priminė svarbiausius valstybės atkūrimo momentus, jų reikšmę Lietuvos istorijai ir šiandieniniam mūsų gyvenimui. Mūsų progimnazijos mokiniai supranta, kad tik pažindami ir gerbdami savo šalies praeitį, džiugindami gerais darbais ir pasiekimais, galime kurti Lietuvos ateitį, mokytis atsakomybės. Vasario 16 ajai skirtą renginį vainikavo aštuntokų ir anglų kalbos mokytojo Vladislavo Krivel gyvai atliekama  Gyčio Paškevičiaus daina ,,Mano kraštas“.
Mūsų progimnazijos pradinukai taip pat sveikino Lietuvą. Į salę rinkosi šventiškai nusiteikę, pasipuošę, su trispalvėmis širdelėmis ant krūtinių mokiniai ir lietuvių tautiniais rūbais apsirengusios mokytojos. Vaikų ir mokytojų lūpomis skambėjo lietuviškas žodis, gaudė poezijos natos, širdį glostė reiškiamos mintys apie tėvynę Lietuvą. Visus nustebino mūsų mažųjų šalies gimtadieniui paruošta išskirtinė dovana – šokis. O koks gimtadienis be dainų ir šokių!  Lietuvos  gimtadieniui pradinukai skyrė net kelis lietuvių liaudies šokius: ,,Malūnėlį“, ,,Pjoviau šieną“, ,,Oirą“ , ,,Ciceliukę Marceliukę“. Visi akcijos dalyviai džiaugėsi ir didžiavosi, kad  buvo kartu su visa Lietuva. Išeidami iš salės vaikai sakė: ,,Mums labai patiko, ar šoksime dar?“. Mes tvirtai tikime, kad mūsų mokinių lūpose visada skambės žodžiai: ,,Tai mano Lietuva“.
Tądien progimnazijoje buvo labai šviesu ir gera, nes paminėjome mūsų šaliai ir jos žmonėms svarbią dieną – Vasario 16 – ąją, kuri kiekvieno mūsų  širdyje išliks  kaip vienybės, darnos ir sąmoningumo šventė.

TwitterAtgal Spausdinimo versija Archyvas
Komentarų sąrašas (0)
 Prisijungimas gyventojams

MUS RASITE ČIA
                                                          Miesto schema 

RENGINIŲ
KALENDORIUS
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Sausis
    2018     
 
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
Įveskite savo el. pašto adresą:
Įveskite paieškos raktinį žodį:
VARTOTOJŲ
STATISTIKA
Iš viso apsilankė: 14269940
Šiandien apsilankė: 28143
Dabar naršo: 1311

 

 
© Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema