Biudžetinė įstaiga
Parko g. 14, 31139 Visaginas
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188711925
Tel. (8 386) 60 246
Faks. (8 386) 31 286
El. p. visaginas@visaginas.lt

Lietuviškai English Russian
Spausdinti
Tarybos posėdžių transliacija
Naujienos
 
2018-04-25 |  DĖMESIO! EISMO PAKEITIMAI RENGINIO „VISAGINO PUSMARATONIS 2018“ METU

Š. m. balandžio 28 d., šeštadienį, Visagine vyks renginys „Visagino pusmaratonis 2018“, todėl šią dieną nuo 11.00 iki 15.00 val. visiškai bus uždarytas eismas vienoje juostoje Parko ir Santarvės gatvėse; techninėmis priemonėmis bus iš dalies apribotas eismas Jaunystės ir Energetikų gatvėse ir kelyje nuo žiedo Taikos pr. link IAE. Papildomai bus įrengti kelio ženklai Taikos prospekte link žiedo (iš abiejų žiedo pusių), kurie apribos važiavimo greitį iki 30 km/h.

Plačiau

2018-04-25 |  MOKĖTI BŪTINA LAIKU

Atkreipiame visų nuomininkų, kurie nuomoja Visagino savivaldybei priklausančias gyvenamąsias patalpas, dėmesį į tai, kad būtina laiku mokėti nuomos bei komunalinių paslaugų mokesčius, kiekvieną mėnesį deklaruoti vandens bei elektros skaitiklių rodmenis, naudoti būstą pagal paskirtį, nesubnuomoti būsto tretiesiems asmenims, laikytis higienos bei rimties taisyklių.
Jeigu Jums reikalinga pagalba, susijusi su savivaldybės būsto nuoma, maloniai prašome kreiptis į Visagino savivaldybės administracijos Vietinio ūkio valdymo ir statybos skyriaus vyresn. specialistę Tatjaną Kodzisovą tel. 8 655  24 316, el. p. tatjana.kodzisova@visaginas.lt arba atvykti į Visagino savivaldybės administracijos 421 kab. gyventojų priėmimo metu, t. y. pirmadieniais nuo 13.00 iki 17.00 val. ir trečiadieniais nuo 9.00 iki 12.00 val. Visagino savivaldybės administracija visada stengiasi išspręsti problemą taikiai, linkusi sudaryti skolos grąžinimo grafikus. 

Plačiau

2018-04-25 |  Tarybos narių priėmimo grafikas

Visagino savivaldybės tarybos narių gyventojų priėmimo asmeniniais klausimais 2018 m. gegužės mėn. grafikas (gyventojų priėmimas vyksta Parko g. 14-104):

– Boris LUKOŠKOV – gegužės 2 d. nuo 16.00 iki 17.00 val.;
– Aleksandr KLOČAN – gegužės 7 d. nuo 17.00 iki 18.00 val.;
– Jevgenij ŠUKLIN – gegužės 15 d. nuo 17.30 iki 19.00 val.;
– Aurimas GUDAS – gegužės 21 d. nuo 17.30 iki 18.30 val.;
– Nataliya RUKOSUEVA – gegužės 31 d. nuo 16.00 iki 18.00 val.

Plačiau

2018-04-05 |  INFORMACIJA APIE VIETINĖS RINKLIAVOS APMOKĖJIMĄ

Visagino savivaldybės administracija informuoja, kad Visagino savivaldybės tarybos 2018 m. kovo 29 d. sprendimu Nr. TS-65 „Dėl Visagino savivaldybės tarybos 2017 m. gruodžio 7 d. sprendimo Nr. TS-235 „Dėl vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą Visagino savivaldybėje“ pakeitimo“ nutarta pakeisti Visagino savivaldybės vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą nuostatus:

Plačiau

2018-04-26 |  VISAGGALIS – VISĄ GALI

2018 m. balandžio 20–21 d. Alytaus sporto ir rekreacijos centre vyko 2018 m. Lietuvos neįgaliųjų šaudymo pneumatiniais ginklais čempionatas. Čempionate Visagino savivaldybei atstovavo Visagino neįgaliųjų sporto klubo „Visaggalis“ sportininkai: Modestas Baltakis, Rima Rubiniene, Žydrūnas Dainys ir Algirdas Petrauskas. Modestas Baltakis ir Rima Rubinienė tapo Lietuvos čempionais ir iškovojo 1-ąsias vietas asmeninėse įskaitose šaudymo iš šautuvo rungtyse. Klubo komanda (Modestas Baltakis, Rima Rubinienė ir Žydrūnas Dainys) iškovojo 2-ąją vietą šaudymo iš šautuvo komandinėje rungtyje.
Nuoširdžiai sveikiname visaginiečius su gražiomis pergalėmis ir linkime niekuomet nesustoti pasiekimų ir laimėjimų kelyje. Linkime toliau būti pavyzdžiu, nes Jūs įrodote, kad kai nori, tikslą pasiekti visada gali!  

Plačiau

2018-04-25 |  BALANDŽIO 26 D. – ČERNOBYLIO KATASTROFOS 32-OSIOS METINĖS

Balandžio 26-oji – įprasta pavasario diena daugeliui žmonių. Tačiau tiems, kurie prieš 32 metus paaukojo savo sveikatą vardan žmonijos gerovės, ši diena amžiams liks pažymėta likimo. Ši didžiulė žmonių auka mums yra vilties ir atsakomybės už save bei aplinką, kurioje gyvename, simbolis. 
Prisiminkime ir pagerbkime tylius didvyrius, atlikusius savo pareigą.

Savivaldybės merė Dalia Štraupaitė

Plačiau

2018-04-25 |  Dvi mokinių komandos dalyvavo gamtosauginėje konferencijoje Kėdainiuose

Balandžio 20 d. Visagino „Verdenės“ gimnazijos 1 a ir 5 a klasių mokinių komandos dalyvavo XIX nacionalinėje moksleivių ir mokytojų konferencijoje „Gamta ir mes“ Kėdainiuose. Ši konferencija kasmetinė. Ją organizuoja Kėdainių „Ryto“ progimnazija, yra išleidžiamas konferencijos straipsnių rinkinys. Konferencijos pirmininkė geografė Laima Railienė. Ši gamtosauginė konferencija vienija gamtos mylėtojus iš visos šalies. 

Plačiau

2018-04-25 |  Nuo 2018 m. gegužės 1 d. keičiasi šilumos ir karšto vandens kainos

VĮ „Visagino energija“, vadovaudamasi Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos 2016 m. sausio 21 d. nutarimu Nr. O3-10 „Dėl valstybės įmonės „Visagino energija“ karšto vandens kainos dedamųjų nustatymo“, Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos 2017 m. balandžio 14 d. nutarimu Nr. O3-155 „Dėl valstybės įmonės „Visagino energija“ šilumos kainos dedamųjų vienašališko nustatymo“, Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos 2017 m. vasario 24 d. nutarimu Nr. O3-64 „Dėl valstybės įmonės „Visagino energija“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų vienašališko nustatymo“, perskaičiavo šilumos ir karšto vandens kainas.

Plačiau

2018-04-25 |  VGTPT KVIEČIA REGISTRUOTIS PSICHOLOGUS, NORINČIUS PADĖTI APKLAUSTI VAIKUS BAUDŽIAMAJAME PROCESE

Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnyba (toliau – VGTPT) vykdo psichologų, norinčių dalyvauti vaikų ar kitų pažeidžiamų asmenų apklausose baudžiamajame procese, registravimą.
Numatoma registravimą rengti etapais. Pirmame etape į sąrašą pageidaujantis būti įrašytas psichologas turi:
 turėti psichologijos studijų krypties bakalauro ir magistro kvalifikacinius laipsnius arba lygiavertę aukštojo mokslo kvalifikaciją;

Plačiau

2018-04-24 |  „Legenda – atgimusi naujomis spalvomis“

Balandžio 12 d. Visagino kūrybos namų miuziklo studija „Viol@“ pristatė naują miuziklą „Eglė – karalienė žalčių“. Tai – legenda, kurią nuo vaikystės žinome kiekvienas. Mažiems ji mums buvo tarsi stebuklinė pasaka. O paaugus atsiskleidė daug gilesnėmis prasmėmis. Įgiję gyvenimo patirties, supratome, kad ji – apie mus. Apie tai, ką kiekvienas vienaip ar kitaip esame patyrę. Apie nepaprastą meilę, ilgesį, pasitikėjimą ir išdavystę, po kurios gyvenimas niekada nebebus toks, koks buvo.

Plačiau

2018-04-24 |  AKCIJA "DAROM 2018" VISAGINE

Šeštadienį visoje Lietuvoje vyko visuotinė pavasarinė aplinkos švarinimo akcija ,,Darom 2018“, kuri jau 11-ąjį kartą suvienijo šalies gyventojus, skatino bendruomeniškumą ir atkreipė dėmesį į taršos, aplinkosaugos problemas. Visų ,,Darom“ akcijos taškų žemėlapis buvo paskelbtas interneto svetainėje www.mesdarom.lt Visagino savivaldybės gyventojai tvarkymo taškus taip pat galėjo rasti savivaldybės interneto svetainėje www.visaginas.lt

Plačiau

2018-04-24 |  „Tėvų linijoje“ - visiems prieinama psichologų pagalba

Daugiau nei pusmetį veikianti „Tėvų linija“ – vienintelė vieta, kur visos Lietuvos tėvai gali gauti nemokamą, profesionalią psichologinę pagalbą vaikų auklėjimo klausimais. Paskambinus nemokamu telefono numeriu 8 800 90 012, su Paramos vaikams centro psichologais galima konsultuotis dėl įvairių problemų, kylančių visais vaikų amžiaus tarpsniais.

Greitoji pagalba sudėtingose situacijose
„Daugiausiai klausimų sulaukiame apie 2-3 metų vaikus ir paauglius. Tai amžiaus tarpsniai, kai itin ryškiai keičiasi vaikų elgesys.

Plačiau

2018-04-24 |  Dominykas Viliūnas – XXVIII Lietuvos mokinių istorijos olimpiados laureatas!

Balandžio 20 – 21 d. Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijoje įvyko XXVIII Lietuvos mokinių istorijos olimpiada tema ,,Vasario 16-osios ir Kovo 11-osios Lietuva: valstybės atstatymo istorijos (1917–1922 m. ir 1987–1993 m.)“. Iš visos respublikos į Marijampolės kraštą, padovanojusį Lietuvai didžius, talentingus, patriotiškai susipratusius žmones, suvažiavo 72 geriausi istorijos žinovai, laimėję atrankinį turą savame rajone ar mieste.Visagino miestui atstovavo „Verdenės“ gimnazijos IV klasės mokinys Dominykas Villūnas.
Po pirmąją dieną atliktos užduoties vertinimo komisija atrinko 20 finalistų, kuriems buvo suteikta teisė varžytis dėl geriausiojo vardo.

Plačiau

2018-04-24 |  Geros praktikos pavyzdys: darbdaviai rūpinasi savo darbuotojų ir jų būstų gaisrine sauga

Visagino savivaldybės teritorijoje veikia uždaroji akcinė bendrovė „Visagino linija“, kurioje dirba virš 700 specialistų ir darbininkų. Tai viena didžiausių ir moderniausių baldų gamybos įmonių Rytų ir Vidurio Europoje.
Visagino priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus (Visagino PGV VPPS) pareigūnai susitiko su įmonės vadovais ir informavo juos apie nuo 2018 m. gegužės 1 d. įsigaliosiantį Bendrųjų gaisrinės saugos taisyklių reikalavimą gyvenamosiose patalpose įsirengti autonominius dūmų signalizatorius bei apie Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos visoje šalies teritorijoje vykdomą gaisrų prevencijos akciją „Gyvenkime saugiai“ ir pakvietė prie jos prisidėti.

Plačiau

2018-04-24 |  JAV ambasada kviečia Visagino vaikus į auksinės Volto Disnėjaus animacijos festivalį

Balandžio 24-27 dienomis Jungtinių Amerikos Valstijų ambasada kviečia Visagino vaikus ir suaugusius į senosios Volto Disnėjaus animacijos festivalį. Kiekvieną dieną nuo kito antradienio iki penktadienio Visagino kultūros centro salė nusikels į spalvingą Disnėjaus pasaulį, kuriame gėris kovoja su blogiu, meilė laimi prieš pyktį, o veikėjų širdyse skleidžiasi gerumas.
Nemokami kino seansai vyks Visagino kultūros centro “Draugystės” kino salėje (Parko g. 7). Seansų metu mažieji festivalio lankytojai bus vaišinami nuo amerikietiško kino neatsiejamu skanėstu – kukurūzų spragėsiais!

Plačiau

 
Archyvas
 Prisijungimas gyventojams

MUS RASITE ČIA
                                                          Miesto schema 

RENGINIŲ
KALENDORIUS
P A T K Pn Š S
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Balandis
    2018     
 
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
Įveskite savo el. pašto adresą:
Įveskite paieškos raktinį žodį:
VARTOTOJŲ
STATISTIKA
Iš viso apsilankė: 17270242
Šiandien apsilankė: 4477
Dabar naršo: 459

 

 
© Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema