Visagino savivaldybė

Biudžetinė įstaiga
Parko g. 14, 31139 Visaginas
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188711925
Tel. (8 386) 60 246
Faks. (8 386) 31 286
El. p. visaginas@visaginas.lt

Lietuviškai English Russian
Spausdinti
Tarybos posėdžių transliacija
2018-07-19  |   KVIEČIAME Į DRAKONŲ VALČIŲ LENKTYNES

Liepos 28 d., šeštadienį, 10.00 val. visus visaginiečius ir miesto svečius kviečiame į pramoginį-sportinį renginį – Drakonų valčių lenktynes Visagino ežero paplūdimyje. Šiomis varžybomis siekiama plėtoti ir populiarinti Drakonų valčių irklavimo judėjimą Visagine bei Lietuvoje, propaguoti sveiką gyvenimo būdą ir skatinti įsitraukti į Drakonų valčių irklavimą kuo daugiau žmonių, nepriklausomai nuo jų amžiaus, lyties, sportinio pasirengimo ar veiklos. Pagrindinis Drakonų valčių lenktynių vedlys – komandinis jausmas.

PlačiauNaujienos
2018-07-18  |   #MYLIU VISAGINĄ!

Gerbiami visaginiečiai ir miesto svečiai, jau rugpjūčio 3–5 d. vyks Visagino miesto šventė #Myliu_Visaginą 
Puikių emocijų jūra užlies Visaginą gimtadienio šventėje, kurioje kiekvienas gyventojas atras sau ūpą keliančią veiklą!
Visaginiečiai, kur jūs bebūtumėte, kviečiame atvykti ir švęsti kartu!!!

Plačiau
2018-07-17  |   PREKYBA MIESTO ŠVENTĖS METU

Visagino savivaldybės administracija kviečia visus verslininkus, norinčius prekiauti ar teikti paslaugas miesto šventės metu, kuri vyks 2018 m. rugpjūčio 4 d. Santarvės aikštėje.
Miesto šventės metu nuo 11.00 iki 24.00 val. bus galima prekiauti maisto prekėmis (ledais, nealkoholiniais gėrimais ir t. t.), suderinus su Valstybine maisto ir veterinarijos tarnyba; liaudies meno dirbiniais, suvenyrais, žaislais, galanterijos ir kosmetikos prekėmis bei teikti batuto paslaugas.

Plačiau
2018-07-13  |   VISAGINE SKAMBĖS BARDŲ MUZIKA

Kviečiame visus dainuojamosios poezijos gerbėjus į bardų koncertą „Smalvo vakarai“. Koncertas vyks liepos 27 d. 18.00 val. Visagino ežero paplūdimio teritorijoje.
Dalyvauja Tarptautinių autorinės dainos autorių ir atlikėjų konkursų laureatai: Julijus Kimas, Vadimas Jegorovas, Leonidas Sergejevas, Timuras Šaovas, Anatolijus Kolmykovas, Vesta Solianina, Tatjana Drygina, Marina Anisimova, Sergejus Gopenas.
Renginio globėja: Visagino savivaldybės merė Dalia Štraupaitė.
Renginio organizatorius: Visagino savivaldybė.

* Siūlome atsinešti sulankstomas kėdutes, pledus ir jaukiai įsikurti žiūrovų erdvėje. 

Plačiau
2018-07-13  |   Kviečiame registruotis į mugę „Pagaminta Visagine“

Rugpjūčio 4 d. visus gyventojus vienoje vietoje suburs daugybė miesto šventės veiklų. Vienas iš šventės akcentų - mugė „Pagaminta Visagine“! Tai puiki proga Visagino kūrėjams pristatyti originalius rankų darbo gaminius plačiai auditorijai.
Kuriate papuošalus, aksesuarus, žaidimus, interjero detales, indus, drabužius, avalynę, grožio priemones, atvirukus, užrašines, paveikslus, o gal dar ką nors? Padėkite sukurti jaukią šventės aplinką, kartu atskleisdami miesto kūrybinį potencialą!
Tapkite mugės dalyviu - registruokitės čia 
Registracija vyks iki 2018 m. liepos 22 d.

Plačiau
2018-07-18  |   TAPK KRAUJO DONORU!

Liepos 30 d. Visagino ligoninėje nuo 12.00 iki 18.00 val. vyks neatlygintina kraujo donorystės akcija, kurią organizuoja Nacionalinis kraujo centras. Viešoji įstaiga Nacionalinis kraujo centras – didžiausia Lietuvos kraujo donorystės įstaiga, veikianti pagal Europos Sąjungos (ES) reikalavimus. Šio kraujo centro veikla, įranga, personalo kvalifikacija atitinka ES kokybės standartus ir geros gamybos praktikos reikalavimus.

Plačiau
2018-07-17  |   ĮVYKO UTENOS REGIONO PLĖTROS TARYBOS POSĖDIS

Liepos 12 d. Utenos rajono savivaldybėje vyko Utenos regiono plėtros tarybos posėdis. Posėdyje pirmą kartą dalyvavo nauji tarybos nariai, tarp jų ir Visagino atstovas – Visagino savivaldybės tarybos narys Vytautas Šlaustas. Nauji Tarybos nariai buvo supažindinti su pagrindiniais veiklos principais, posėdžio metu taip pat apžvelgta Tarybos veikla 2017 metais ir 2018 metų pirmąjį pusmetį.

Plačiau
2018-07-17  |   VISAGINIEČIAI DAGDOS FESTIVALYJE „FEST 2018“

Liepos 14 d.Visagino savivaldybės partneriai – Dagdos krašto savivaldybė sukvietė pulką svečių iš Latvijos, Lietuvos, Baltarusijos ir Lenkijos į III-ąjį tarptautinį baltarusių dainų ir šokių festivalį „Fest“. Pagrindinis festivalio tikslas – pristatyti baltarusių folklorą, etnines tradicijas, rūpintis jų išsaugojimu ir populiarinimu bei skatinti tolerantišką požiūrį į įvairių tautų kultūrą. Visaginą atstovavo Visagino savivaldybės mero pavaduotoja Zinaida Tresnickaja ir Visagino kultūros centro baltarusių dainų ansamblis „Suzorje“.

Plačiau
2018-07-17  |   BŪSTO IR GYVENAMOSIOS APLINKOS PRITAIKYMAS ŠEIMOMS, AUGINANČIOMS VAIKUS SU SUNKIA NEGALIA

Visagino savivaldybė, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2018 m. liepos 11 d. įsakymu Nr. A1-360 „Dėl Šeimų, auginančių vaikus su sunkia negalia, socialinio saugumo stiprinimo pritaikant būstą ir gyvenamąją aplinką 2018 metais tvarkos aprašo patvirtinimo“, organizuoja būsto pritaikymą šeimoms, auginančioms vaikus su sunkia negalia.
Būstas pritaikomas neįgaliam vaikui, kuriam teisės aktų nustatyta tvarka yra nustatytas sunkus neįgalumo lygis.

Plačiau
2018-07-16  |   TAPK AKTYVIU APLINKOSAUGOS PROJEKTO „MES RŪŠIUOJAM. VASARA“ DALYVIU!

Liepos viduryje startuoja aplinkosaugos projekto „Mes rūšiuojam. Vasara“ aktyvusis etapas, kurio metu bus renkama nenaudojama elektros ir elektroninė įranga bei seni nešiojamieji akumuliatoriai ir baterijos. Kviečiame visus Visagino savivaldybės bendruomenių narius rūšiuoti atliekas, rinkti taškus ir keisti juos į projekto partnerių prekes ar paslaugas.
„Aplinkos apsaugos projekto „Mes rūšiuojam. Vasara“ tikslas – tinkamai rūšiuoti ir perdirbti buitinės elektroninės įrangos, nešiojamų akumuliatorių ir baterijų atliekas.

Plačiau
2018-07-12  |   VISAGINIEČIAI ŠIMTMEČIO DAINŲ ŠVENTĖJE

Liepos 1–6 dienomis didelis ir spalvingas visaginiečių būrys dalyvavo viename iš iškiliausių Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo renginių – Lietuvos šimtmečio dainų šventėje „Vardan tos...“.
Unikalus, šokiais ir dainomis tautą suvienijęs renginys sutraukė daugiau kai 36 tūkstančius dalyvių iš Lietuvos bei užsienio. Savo mieste turime be galo daug menus ir kultūrą puoselėjančių žmonių, todėl jubiliejinėje – 20-ojoje Dainų šventėje Visaginui atstovavo net 14 meno kolektyvų, kuriuose šoko, dainavo, vaidino ir grojo 200 dalyvių. Beveik kiekviename Dainų šventės renginyje buvo ir dalelė Visagino.

Plačiau
2018-07-11  |   SMAGIOS ĮKURTUVĖS GRUPINIO GYVENIMO NAMUOSE

Liepos 10 d. įkurtuves šventė grupinio gyvenimo namų gyventojai. Į naujus namus jie įsikėlė jau gegužės pradžioje, tačiau prieš sutikdami svečius norėjo apsiprasti ir tinkamai pasiruošti.
Gausų sveikintojų būrį šeimininkai pasitiko šiltai ir svetingai – skambėjo dainos, gyventojai noriai pasakojo apie savo laisvalaikio pomėgius ir rodė jaukiai įrengtus kambarius, kuriuos įkurtuvių proga palaimino Visagino Šv. Apaštalo Pauliaus parapijos klebonas Vidmantas Rudokas.

Plačiau
2018-07-11  |   LIETUVA – MŪSŲ ŠIRDYSE

Liepos 6 d. atkurtos Lietuvos 100-mečio proga, nepaisydami skiriančių kilometrų, sienų ir laiko, savo šalies himną lietuviai giedojo visuose pasaulio kampeliuose. Prie šios unikalios pasaulyje bei vienijančios tradicijos prisijungė ir gausus būrys visaginiečių. Po nuotaikingo dokumentinio filmo „100 metų kartu“ peržiūros susirinkę prie kertinio miesto akmens kartu su viso pasaulio lietuviais giedojome Lietuvos himną.
Jausmas, kuris apima giedant himną kartu su visais pasaulio lietuviais – nepaprastas. Tai – pilietiškumo, pasitikėjimo savo valstybe ir vienybės dvasia, jausmas. Lietuva yra mūsų širdyse, ten, kur aukštyn kyla mūsų Trispalvė, kur skamba ir per amžius skambės mūsų kalba.
Dėkojame visiems šios puikios pilietinės akcijos dalyviams buvusiems kartu!

Plačiau
2018-07-11  |   Visagino Draugystės progimnazija siūlo darbą

Pareigos: Buhalteris (0,5 et.)
Darbo vieta: Draugystės g. 12, Visaginas.
Darbo sutarties tipas: Neterminuota.
Reikalavimai:
1. Aukštesnysis arba aukštasis ekonominis finansinis išsilavinimas, turėti gerus darbo su kompiuteriu įgūdžius.
2. Ne mažesnė nei metų darbo patirtis buhalterio pareigose.
3. Atitinkamų teisės aktų išmanymas.

Plačiau
2018-07-11  |   PAGERBTI VSAT PAREIGŪNAI

Liepos 4 d. Visagino savivaldybės merė Dalia Štraupaitė pasveikino Valstybės sienos apsaugos tarnybos Ignalinos rinktinės pareigūnus, minėjusius profesinę šventę – Lietuvos pasieniečių dieną. Šia proga rinktinės štabe Ignalinoje vyko iškilmingas renginys, kuriame dalyvavo Seimo pirmininko pavaduotojas Česlovas Juršėnas, VSAT vado pavaduotojas Štabo viršininkas Valentinas Novikovas ir kiti garbingi svečiai. Minėjimo metu už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą apdovanojimais pagerbti Ignalinos rinktinės pareigūnai ir darbuotojai, prisiminti ir žuvę pasieniečiai.

Plačiau
2018-07-10  |   VISAGINO EŽERO MAUDYKLOS VANDENS KOKYBĖS STEBĖJIMAI

Informuojame apie Visagino ežero vandens kokybės tyrimų rezultatus.  

Plačiau
2018-07-10  |   MOKYMAI MAMOMS IR TĖČIAMS, LAUKIANTIEMS KŪDIKIO

2018 m. liepos 12 d. 16.00 val. kviečiame į nemokamus mokymus ,,Sveiko gyvenimo pradžia“. Paskaitos trukmė – 2 val. Mokymus rusų kalba veda gydytoja akušerė-ginekologė Valentina Zaleščuk. Į mokymus atvykite adresu Visagino PSPC (Taikos pr.15), 4 aukštas, 404 kab.
Laukiame būsimų mamyčių ir tėvelių. 

Organizatorius: Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Plačiau
2018-07-10  |   SKELBIAMAS PAKARTOTINIS RELIGINIŲ BENDRUOMENIŲ IR BENDRIJŲ 2018 METŲ PROJEKTŲ FINANSAVIMO KONKURSAS

Visagino savivaldybės administracija pakartotinai skelbia Religinių bendruomenių ir bendrijų 2018 metų projektų finansavimo konkursą. 
Konkurso tikslas – skatinti Visagino savivaldybėje registruotų religinių bendrijų švietėjišką veiklą, puoselėjančią moralines vertybes, jubiliejinių ir sociokultūrinių renginių organizavimą, prisidėti prie religinėms bendrijoms priklausančių kulto pastatų ir jų kompleksų kokybės gerinimo veiklų, pastatų remonto, kulto paskirties inventoriaus remonto ir įsigijimo.

Plačiau
2018-07-10  |   VISAGINO SAVIVALDYBĖS NEVYRIAUSYBINIŲ ORGANIZACIJŲ PROJEKTŲ RĖMIMO 2018 M. KONKURSO REZULTATAI

Visagino savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. liepos 5 d. įsakymu Nr. ĮV-E-248, atsižvelgiant į Visagino savivaldybės nevyriausybinių organizacijų projektų vertinimo ir atrankos komisijos, išnagrinėjusios ir įvertinusios konkursui pateiktus projektus, siūlymą, skirtas finansavimas šiems nevyriausybinių organizacijų projektams įgyvendinti:

Plačiau
2018-07-10  |   Visagino savivaldybės administracijos skelbimai apie atrankas į specialistų pareigas

Visagino savivaldybės administracija skelbia atrankas:
1) Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus teisininko (pareigybės lygis A1) pareigoms(darbo sutartis – neterminuota).
Specialieji reikalavimai: turėti aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą socialinių mokslų srities teisės krypties studijų (teisės magistro) išsilavinimą; 1 metų teisinio darbo patirtį; būti susipažinusiam ir išmanyti Lietuvos Respublikos Konstituciją, Lietuvos Respublikos įstatymus,

Plačiau
2018-07-09  |   POILSIO IR UGDYMO APLINKOS KŪRIMAS SPECIALIŲJŲ POREIKIŲ VAIKAMS LIETUVOJE IR LATVIJOJE

2018 m. birželio 25– liepos 4 dienomis Latvijos Respublikos Dagdos savivaldybės Aleksandravo internatinėje mokykloje vyko vaikų vasaros stovykla „Kuriame savo rankomis“. Stovykla buvo organizuota įgyvendinant Latvijos – Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Poilsio ir ugdymo aplinkos kūrimas specialiųjų poreikių vaikams Lietuvoje ir Latvijoje, siekiant gerinti gyvenimo kokybę/ ADD ME“. Projekto "ADD ME" /LLI-151 veiklos finansuojamos pagal 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programą.

Plačiau
2018-07-09  |   KAIP RASTI TERITORINIŲ PADALINIŲ KONTAKTUS

Nuo liepos 1-osios visi Lietuvos miestų ir rajonų savivaldybėse esantys Vaiko teisių apsaugos skyriai tapo pavaldūs centrinei vaiko teisių apsaugos institucijai – Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybai. Kartu keitėsi ir kai kurių padalinių adresai, telefonai, atsinaujino bei pasipildė darbuotojų komanda.
Visų teritorinių padalinių kontaktinę informaciją nesunkiai galima rasti tarnybos interneto svetainėje www.vaikoteises.lt, skiltyje „Struktūra ir kontaktai“ pasirinkus kategoriją „Kontaktai“ ir tuomet pažymėjus „Apskritys ir teritoriniai skyriai“.

Plačiau
2018-07-09  |   VASAROS STOVYKLA DAGDOJE

Nuo š. m. birželio 25 iki liepos 2 d. Dagdos mieste (Latvija) vyko vasaros jaunimo stovykla pagal projektą „Sveikas gyvenimas – pirmieji žingsniai ties laimingos ateities“ („Healthy life - first steps in creating happy future (Healthylife) kodas Nr. LLI-329).
Stovykloje dalyvavo 13-16 metų jaunimas iš rizikos grupės šeimų iš Latvijos ir Lietuvos. 16 dalyvių iš kiekvienos šalies.
Savaitės bėgyje jauni žmonės nagrinėjo keturias pagrindines projekto temas: ekologija ir aplinkosauga, sveika mityba, sportas ir jos įtaka sveikatai, blogi įpročiai, priklausomybių nustatymas.

Plačiau
2018-07-05  |   LIEPOS 6 D. – VALSTYBĖS (LIETUVOS KARALIAUS MINDAUGO KARŪNAVIMO) DIENA

Liepos 6-ąją minime Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo – Valstybės dieną. Ši data mums primena didingą Lietuvos praeitį, ilgaamžes valstybingumo tradicijas, suburia mus, vienija ir skatina pasididžiavimą savo valstybe.
Pasitikdami Valstybės dieną, mintimis nusikelkime į tuos metus, kai karalius Mindaugas vienijo Lietuvą. Kai į visumą sugebėjo sujungti atskiras kunigaikštystes. Tam reikėjo daug išmanumo, užsispyrimo, gebėjimų, patriotizmo ir pasišventimo.

Plačiau
2018-07-03  |   „Verdenės“ gimnazijos lavinamųjų klasių mokiniai, mokytojai ir mokytojų padėjėjai dalyvavo vasaros stovykloje „Kuriame savo rankomis - 3“

2018 m. birželio 13–22 dienomis „Verdenės“ gimnazijos lavinamųjų klasių mokiniai, mokytojai ir mokytojų padėjėjai dalyvavo vasaros stovykloje „Kuriame savo rankomis - 3“, kuri vyko Latvijos Respublikoje, Aleksandravoje. Stovykla buvo organizuota įgyvendinant Latvijos – Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Poilsio ir ugdymo aplinkos kūrimas specialiųjų poreikių vaikams Lietuvoje ir Latvijoje, siekiant gerinti gyvenimo kokybę/ ADD ME“. Stovyklą organizavo projekto partneriai – Latvijos Respublikos Dagdos savivaldybės Aleksandravos internatinė mokykla.

Plačiau

Archyvas


 Prisijungimas gyventojams

MUS RASITE ČIA
                                                          Miesto schema 

 

RENGINIŲ
KALENDORIUS
P A T K Pn Š S
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Liepa
    2018     
 
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
Įveskite savo el. pašto adresą:
Įveskite paieškos raktinį žodį:
VARTOTOJŲ
STATISTIKA
Iš viso apsilankė: 20588556
Šiandien apsilankė: 1570
Dabar naršo: 442
 
© Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema