Visagino savivaldybė

Biudžetinė įstaiga
Parko g. 14, 31139 Visaginas
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188711925
Tel. (8 386) 60 246
Faks. (8 386) 31 286
El. p. visaginas@visaginas.lt

Lietuviškai English Russian
Spausdinti
Tarybos posėdžių transliacija
2018-06-13  |   KVIEČIAME TEIKTI PARAIŠKAS FINANSUOTI VISUOMENĖS ŠVIETIMO IR MOKYMO APLINKOSAUGOS KLAUSIMAIS PRIEMONES 2018 M.

Visagino savivaldybės administracija skelbia kvietimą teikti paraiškas Visagino savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos 2018 m. lėšomis finansuoti visuomenės švietimo ir mokymo aplinkosaugos klausimais priemones. Iš viso šiai priemonei skirta 1000 Eur.
Galimos finansuoti šios visuomenės švietimo ir mokymo aplinkosaugos klausimais priemonės:
1. visuomenės informavimas aplinkosaugos klausimais per visuomenės informavimo priemones (pvz., spauda, radijas, televizija, internetas, reklamos stendai, švieslentės ir pan.);

PlačiauNaujienos
2018-06-13  |   VISAGINO SAVIVALDYBĖS TARYBOS KOMITETŲ POSĖDŽIŲ LAIKAS

Komitetų posėdžiai vyks savivaldybės mažojoje posėdžių salėje (Parko g. 14):

– 2018 m. birželio 19 d. 9.00 val. šaukiamas Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos komiteto posėdis;
– 2018 m. birželio 19 d. 14.00 val. šaukiamas Ekonomikos ir finansų komiteto posėdis;
– 2018 m. birželio 19 d. 16.00 val. šaukiamas Švietimo, kultūros, savivaldos, jaunimo, teisės ir etikos komiteto posėdis;
– 2018 m. birželio 20 d. 9.00 val. šaukiamas Miesto plėtros, investicijų ir vietinio ūkio komiteto posėdis.

Plačiau
2018-06-13  |   PRADEDAMAS AUTOBUSŲ EISMAS Į PALANGĄ

Informuojame, kad nuo 2018 m. birželio 18 d. pradės važiuoti autobusai maršrutu M-981 Visaginas–Palanga per Uteną, Ukmergę, Kėdainius ir Klaipėdą. Išvykimas nuo autobusų stotelės (Veteranų g. 9).
Autobusų tvarkaraščiai pateikiami interneto svetainės www.visaginas.lt rubrikoje „Gyventojams – Autobusų ir traukinių eismo tvarkaraščiai“.

Plačiau
2018-06-08  |   Visagino savivaldybės administracija skelbia Visagino savivaldybės socialinių paslaugų plėtros pasitelkiant nevyriausybines organizacijas programos projektų konkursą

Visagino savivaldybės administracija skelbia Visagino savivaldybės socialinių paslaugų plėtros pasitelkiant nevyriausybines organizacijas programos projektų (toliau – Projektai) konkursą.
Finansuojama Projektų veikla:
1. pagal Socialinių paslaugų kataloge, patvirtintame Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2006 m. balandžio 5 d. įsakymu Nr. A1-93 „Dėl Socialinių paslaugų katalogo patvirtinimo“, apibrėžtas socialines paslaugas: tarpininkavimas ir atstovavimas, transporto organizavimas, pagalba į namus (toliau – socialinės paslaugos) teikimas;
2. socialinių paslaugų prieinamumo didinimas.

Plačiau
2018-06-15  |   Visagino švietimo pagalbos tarnyba skelbia atranką psichologo pareigoms eiti

Pareigybės pavadinimas: psichologas.
Darbo krūvis: 20 val. per savaitę (0,5 etato).
Darbo užmokesčio koeficientas nustatomas vadovaujantis Valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymo Nr. XIII-198 5 priedu ir Visagino švietimo pagalbos tarnybos Darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, darbo apmokėjimo Visagino švietimo pagalbos tarnyboje tvarkos aprašu.
Darbo sutarties rūšis: neterminuota nuo 2018-07-16 (bandomasis laikotarpis – 3 mėn.). 

Plačiau
2018-06-14  |   DARŽOVIŲ AUGINIMAS ŠILTNAMYJE – NAUJA PAŽINTIS SU AUGALAIS

Visa lopšelio-darželio „Gintarėlis“ bendruomenė džiaugėsi, kai laimėjo modernų šiltnamį. Vaikai susipažino su daržovių sėklų įvairove, mokėsi jas skirti ir pavadinti. Į šiltnamį pasodino morkų, ridikėlių, burokėlių, bazilikų, česnakų, pomidorų, agurkų, paprikų, salotų, špinatų, petražolių. Piktžoles ravi, daržoves laisto vaikučiai, auklėtojos, vaikų tėveliai. Pasivaikščiojimų metu vaikai stebi, kaip dygsta ir auga daržovės. Jau skanavo pirmųjų agurkų, ridikėlių, salotų.

Plačiau
2018-06-14  |   STEAM mokslų konkurse „Mūsų eksperimentas“ visaginiečiai treti

Konkursą „Mūsų eksperimentas“ organizavo Švietimo ir mokslo ministerija ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Konkurso partneris – VU Gyvybės mokslų centras. Konkurse šiemet dalyvavo beveik 300 mokinių. Pateikta apie 80 integruotų fizikos, chemijos, biologijos, inžinerijos eksperimentų, kurių metu mokiniai kėlė hipotezes, formulavo eksperimentų tikslą ir uždavinius, planavo eigą, o kaip jiems sekasi – fiksavo filmukuose.

Plačiau
2018-06-13  |   Pasirašyta rangos sutartis

Šiandien, birželio 13 d., Visagino savivaldybės administracijos direktorius Sergejus Mickevičius ir UAB „Plėtros partneriai“ direktorius Pavelas Verbovičius pasirašė rangos sutartį, kurios objektas yra Visagino lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ pastato atnaujinimo (modernizavimo) baigiamieji darbai. Sutarties kaina ~ 234 000 Eur.

Plačiau
2018-06-13  |   XIV LIETUVOS–BALTARUSIJOS EKONOMIKOS FORUME APTARTI SVARBŪS KLAUSIMAI

Š. m. birželio 7–8 d. Visagino savivaldybės delegacija apsilankė Vitebske (Baltarusija) vykusiame XIV Lietuvos–Baltarusijos ekonomikos forume, kurį surengė Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) kartu su Lietuvos ambasada Baltarusijoje ir Baltarusijos ambasada Lietuvoje. Delegacijai vadovavo Visagino savivaldybės mero pavaduotoja Zinaida Tresnickaja, delegacijos nariai: tarybos nariai Olegas Davidiukas ir Igoris Davidiukas, VšĮ Ignalinos atominės elektrinės regiono verslo ir turizmo informacijos centro direktorė Lena Buško ir Visagino savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų valdymo skyriaus projektų koordinatorė Jekaterina Kucalova.

Plačiau
2018-06-12  |   Akcija „Būk saugus, mokiny“

Kiekvienais metais visoje mūsų šalies teritorijoje Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos organizuoja saugios gyvensenos prevencijos akciją „Būk saugus, mokiny“, skirtą supažindinti bendrojo ugdymo mokyklų mokinius su saugaus elgesio taisyklėmis buityje ir gamtoje, populiarinti pilietiškumo pavyzdžius, motyvuoti mokinius pilietiškai ir savanoriškai veiklai gaisrinės saugos srityje.

Plačiau
2018-06-12  |   VISAGINIETIS ARTŪRAS SEJA – EUROPOS VICEČEMPIONAS!

Birželio 10 d. Belgrade (Serbija) vykusiame Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate vienviečių baidarių 200 metrų nuotolio varžybose sidabro medalį iškovojo baidarininkas Artūras Seja! Artūras nuotolį įveikė per 34.783 sek.
Nuoširdžiai sveikiname mūsų vicečempioną Artūrą Seją ir jo trenerius! Dėkojame už atkaklų darbą, valią ir ryžtą. Linkime dar daugiau pergalių, sveikatos, ištvermės, kantrybės ir didelio sporto aistruolių palaikymo.

Plačiau
2018-06-12  |   Akcija „Saugus automobilis“

Visagino priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus pareigūnai informuoja, kad iki š. m. birželio mėn. pabaigos kartu su Visagino policijos komisariato pareigūnais vykdys akciją „Saugus automobilis“. Jos metu bus tikrinama ar automobiliai yra sukomplektuoti gesintuvais, ar gesintuvų techninė būklė atitinka gaisrinės saugos reikalavimus, informuos vairuotojus, kaip elgtis kilus gaisrui automobilyje bei bus dalinama informacinė medžiaga.

Plačiau
2018-06-11  |   Policija primena dviračių vairuotojams: pasirūpinkite savo transporto priemonės saugumu!

Džiugu, kad atšilus orams gatvėse pagausėja mažų ir didelių dviratininkų. Tačiau šiltuoju metu daugiausiai ir įvyksta dviračių vagysčių. Didžiausia klaida yra ta, kad žmonės palieka dviračius namų laiptinėse, tikėdamiesi, kad bendros durys yra su kodine spyna ir vagys nepateks į vidų. Kaip rodo praktika, vagys randa būdų, kaip patekti į laiptines ir pavogti dviračius net ir iš ten, todėl pats patikimiausias apsaugos būdas – nepalikti dviračių be priežiūros.

Plačiau
2018-06-11  |   VISAGINO SAVIVALDYBĖS KONTROLĖS IR AUDITO TARNYBOS 2017 METŲ VEIKLOS ATASKAITOS SANTRAUKA

Visagino savivaldybės kontrolės ir audito tarnyba yra Savivaldybės tarybai atskaitingas viešasis juridinis asmuo, savivaldybės biudžetinė įstaiga, kurios pagrindinė funkcija – prižiūrėti, ar teisėtai ir efektyviai valdomas ir naudojamas savivaldybės turtas bei patikėjimo teise valdomas valstybės turtas, kaip vykdomas savivaldybės biudžetas ir naudojami kiti piniginiai ištekliai.
Tarnyba, įgyvendindama Vietos savivaldos įstatyme nustatytas funkcijas ir suteiktus įgaliojimus, atlieka finansinius ir veiklos auditus Savivaldybės administracijoje, savivaldybės administravimo subjektuose bei savivaldybės valdomose įmonėse.

Plačiau
2018-06-11  |   PROJEKTO „KAI ŠIRDIS SUJUNGIA DRAUGYSTĖ“ DALYVIAI LANKĖSI UKMERGĖJE

Tautinių mažumų departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės tęstinio projekto „Kai širdis sujungia draugystė“ dalyviai birželio 8 d. susitiko Ukmergės Senamiesčio pagrindinėje mokykloje. Aktų salėje susirinkusius „Gerosios vilties“ ir Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazijų mokinius savo mokyklos himnu pasveikino Ukmergės Senamiesčio pagrindinės mokyklos mokiniai. Sveikinimo žodį tarė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Nina Lilia Galickė.

Plačiau
2018-06-07  |    UTENOS REGIONO PLĖTROS TARYBA PRIĖMĖ ISTORIŠKAI SVARBŲ REGIONUI SPRENDIMĄ

2018 m. birželio 7 d. Visagino savivaldybėje įvyko Utenos regiono plėtros tarybos posėdis, kuriame dalyvavo Utenos apskrities rajonų savivaldybių merai, Regioninės plėtros departamento prie VRM Utenos apskrities skyriaus ir VšĮ „Investuok Lietuvoje“ atstovai, administracijos direktorius Sergejus Mickevičius ir kiti administracijos specialistai. Posėdžiui pirmininkavo Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas.

Plačiau
2018-06-07  |   Kviečiame dalyvauti projekte „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė”

Mieli Lietuvos bendruomenių žmonės,
naujo projekto „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė” komanda kviečia Jus nepraleisti puikios galimybės tapti sėkmingai išmaniosiomis technologijomis besinaudojančia bendruomene. Tokia, kurios žmonės neribotai bendrauja su visu pasauliu, saugiai apsiperka internete, naudojasi viešosiomis paslaugomis nekeldami kojos iš namų ir pan.

Plačiau
2018-06-07  |   VISAGINO SAVIVALDYBĖS STUDIJŲ RĖMIMO LĖŠŲ SKIRSTYMO KOMISIJOS POSĖDIS

2018 m. birželio 7 d. įvyko Visagino savivaldybės studijų rėmimo lėšų skirstymo komisijos posėdis. Komisijos pirmininkė – Visagino savivaldybės merė Dalia Štraupaitė. Posėdyje dalyvavo Visagino švietimo įstaigų atstovai, Visagino savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėjo pavaduotoja Irena Abaravičienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Laimonas Abarius.
Parama studijų rėmimo lėšomis skiriama gerai besimokantiems studentams, kurių ataskaitinio studijų pusmečio mokymosi vidurkis yra ne žemesnis kaip 8 balai, atsižvelgiant į šeimos pajamas, tenkančias kiekvienam jos nariui. Studijų rėmimo lėšas sudaro Visagino savivaldybės biudžeto lėšos.

Plačiau
2018-06-07  |   MISIJA SIBIRAS birželio 14-ąją kviečia būti kartu!

Birželio 14-ąją, Gedulo ir vilties dieną, „Misija Sibiras“ ir vėl kviečia būti kartu.  Šią dieną 11 val. 59 min. kviečiame pradėti Visuotine tylos minute. Jos metu visi su savo šeimomis, draugais, kolegomis kviečiami minutei stabtelėti, prisiminti tremtinių ir politinių kalinių istorijas bei likimus, ir tokiu būdu pagerbti negrįžusiųjų atminimą. Kviečiame į Visuotinę tylos minutę pasižiūrėti nauju kampu, ir kartu ją paversti visuotiniu ir masišku reiškiniu, prie kurio prisijungti būtų patrauklu ir reikšminga kiekvienam. Taip pat prisegame vizualą, kurį galima naudoti išreiškiant prisidėjimą prie Visuotinės tylos minutės. Plačiau
2018-06-06  |   Visagino socialinių paslaugų centras ieško Atvejo vadybininkų

Savo CV iki 2018 m. birželio 25 d. siųskite el. paštu vspc@vspc.lt arba atneškite į Visagino socialinių paslaugų centrą (Taikos pr. 13, Visaginas, sekretoriaus kab., I aukštas). Tel. pasiteirauti (8 386) 70 220, 74 220.
Pretendentų atranka bus vykdoma pagal pateiktus dokumentus. Informuosime tik atrinktus pretendentus.
Su kandidatui keliamais reikalavimais galite susipažinti čia.

Plačiau
2018-06-06  |   MOKYMAI MAMOMS IR TĖČIAMS, LAUKIANTIEMS KŪDIKIO

2018 m. birželio 12 d. 16.00 val. kviečiame į nemokamus mokymus ,,Sveiko gyvenimo pradžia“. Paskaitos trukmė – 2 val. Mokymus rusų kalba veda gydytoja akušerė-ginekologė Valentina Zaleščuk. Į mokymus atvykite adresu: Visagino PSPC (Taikos pr.15), 4 aukštas – 404 kab.
Laukiame būsimų mamyčių ir tėvelių! 

Organizatorius – Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

Plačiau
2018-06-06  |   Visagino „Gerosios vilties“ progimnazija skelbia atranką anglų kalbos mokytojo pareigoms eiti nuo 2018 m. rugsėjo 3 d.

Pareigos: Anglų kalbos mokytojas (1 et.).
Darbo vieta: Partizanų g. 2/7, Visaginas.
Darbo sutarties rūšis: Visas darbo krūvis pagal neterminuotą darbo sutartį su 3 mėn. bandomuoju laikotarpiu.
Reikalavimai:
1. aukštasis universitetinis išsilavinimas edukologijos srityje;
2. anglų kalbos mokytojo kvalifikacija;
3. puikūs bendravimo įgūdžiai su skirtingo amžiaus mokiniais;

Plačiau
2018-06-06  |   Svajonės pildosi!

2018 m. birželio 5 d. Visagino šeimos ir vaiko gerovės centras sulaukė daug garbingų svečių iš Vilniaus: Andrea Kedmenec, Irina Tuminienė su dukra, Artūras Tuminas, Irena Vaikšnorienė, Nadiia Osipova, kurie skubėjo į šventę ir į projekto „Aplinkos pritaikymas asmenims su negalia“ baigiamąją dalį. Projekto tikslas – įrengti liftą neįgaliesiems į antrą aukštą.
Lifto įrengimas – tai mūsų globotinių svajonė, kuri išsipildė minint Tarptautinę vaikų gynimo dieną.

Plačiau
2018-06-05  |   STOVYKLOS DALYVIAI SVEČIAVOSI ADMINISTRACIJOJE

Birželio 5 d. savivaldybės administracijoje svečiavosi Draugystės progimnazijos antrokai ir ketvirtokai. Nors pradinukams jau prasidėjo atostogos, tačiau progimnazija organizavo vasaros stovyklą 1–4 klasių mokiniams. Kiekvieną dieną jie apsilanko kokioje nors įstaigoje, pvz., Policijos komisariate, poliklinikoje, etnografiniame muziejuje ir kt. Tokių vizitų tikslas – susipažinti su profesijomis. Po ekskursijų vaikai dalijasi įspūdžiais, pasakoja apie tai, ką naujo ir įdomaus jie sužinojo.

Plačiau
2018-06-05  |   ŠVIESA IR VILTIMI ALSUOJANČIOS „VAIKŲ MIŠIOS“ VISAGINIEČIAMS

Birželio 3 d. Visagino Šv. apaštalo Pauliaus bažnyčioje nuskambėjo išskirtinio grožio britų kompozitoriaus John Rutter kūrinys „Vaikų mišios“, kurį kartu su choru „Vilnius“, Valstybinio pučiamųjų instrumentų orkestro „Trimitas“ instrumentiniu ansambliu ir solistais Asta Krikščiūnaite bei iš Visagino kilusiu operos solistu, Rasos Rugaitytės buvusiu mokiniu, Edgaru Davidovičiumi atliko Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos jaunių choras (vadovės Ilona Alėjūnienė ir Rasa Rugaitytė). Dirigavo Giedrius Pavilionis. Kūrinys „Vaikų mišios“ išsiskiria savo dvasingumu, šviesia nuotaika, alsuoja ypatinga šviesa ir viltimi.

Plačiau

Archyvas


 Prisijungimas gyventojams

MUS RASITE ČIA
                                                          Miesto schema 

 

RENGINIŲ
KALENDORIUS
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
Birželis
    2018     
 
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
Įveskite savo el. pašto adresą:
Įveskite paieškos raktinį žodį:
VARTOTOJŲ
STATISTIKA
Iš viso apsilankė: 18807522
Šiandien apsilankė: 7439
Dabar naršo: 661
 
© Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema