Visagino savivaldybė

Biudžetinė įstaiga
Parko g. 14, 31140 Visaginas
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188711925
Tel. (8 386) 60 246
Faks. (8 386) 31 286
El. p. visaginas@visaginas.lt

Lietuviškai English Russian
Spausdinti
Tarybos posėdžių transliacija
2018-12-12  |   IŠRINKTI 2018 METŲ NOMINANTAI!

Maloniai kviečiame visus visaginiečius į iškilmingą apdovanojimų ceremoniją „Mano miestas – Visaginas“, kurios metu bus paskelbti ir apdovanoti 2018 metų Visagino savivaldybei labiausiai nusipelnę visaginiečiai.
Renginys įvyks 2018 m. gruodžio 15 d. 16.00 val. Visagino kultūros centro „Draugystės“ salėje (Parko g. 7).
Renginio organizatoriai: Visagino savivaldybės administracija ir Visagino kultūros centras.

PlačiauNaujienos
2018-12-11  |   KVIEČIAME PARSINEŠTI KALĖDAS Į SAVO NAMUS

Gruodžio 20 d. visoje Lietuvoje vyks tradicinė iniciatyva „Parsinešk Kalėdas į savo namus“, kurios metu Valstybinių miškų urėdijos (VMU) miškininkai gyventojams dovanos eglių šakas. Taip miškus prižiūrintys specialistai ragina ugdyti atsakingumą – miškuose nekirsti jaunų eglučių, nelaužyti jų šakų bei skatina tausojantį ir ekologišką vartojimą.
Gruodžio 20 d. nuo 12.00 val. Santarvės aikštėje miškų urėdijos darbuotojai nemokamai dalins eglių šakas visaginiečiams.
Ateikite ir parsineškite Kalėdas į savo namus!

Plačiau
2018-12-03  |   SVEIKINAME ARTĖJANČIŲ 2019-ŲJŲ PROGA IR KVIEČIAME JUOS PASITIKTI KARTU

Kai tik atverčiame kalendoriuje gruodžio mėnesio lapą, pradedame laukti laiko, kai visur kvepia cinamonu bei kepiniais, kai norisi būti ypač romantiškam, slapta ruošti dovanėles savo brangiems žmonėms, kai norisi įsisiausti į šiltą antklodę ir tyliai laukti stebuklų... 

ŠVENTINIŲ RENGINIŲ PROGRAMA: 

 Lapkričio 30 d. (Santarvės a.) – Visagino eglės įžiebimo šventė:  

Plačiau
2018-12-14  |   VISAGINO SAVIVALDYBĖS TARYBOS POSĖDŽIO DARBOTVARKĖ

2018 m. gruodžio 20 d. 10.00 val. savivaldybės posėdžių salėje (Parko g. 14) vyks Visagino savivaldybės tarybos posėdis (posėdžio darbotvarkė sudaryta Visagino savivaldybės mero 2018 m. gruodžio 14 d. potvarkiu Nr. PV-E-77).
 
DARBOTVARKĖ:
 
1. Dėl Visagino savivaldybės 2018 metų biudžeto patikslinimo
 
2. Dėl Visagino savivaldybės tarybos 2018 m. spalio 25 d. sprendimo Nr. TS-200 „Dėl didžiausio leistino Visagino savivaldybės švietimo ir kultūros įstaigų pareigybių skaičiaus patvirtinimo “ pakeitimo
 
3. Dėl Visagino savivaldybės tarybos 2017 m. balandžio 28 d. sprendimo Nr. TS-86 „Dėl Visagino savivaldybės biudžetinių įstaigų vadovų darbo apmokėjimo sistemos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo
 
4. Dėl Visagino savivaldybės kontrolieriaus pareiginės algos koeficiento nustatymo
 
5. Dėl Visagino savivaldybės administracijos direktoriaus ir savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo pareiginės algos koeficientų nustatymo
 
6. Dėl Visagino savivaldybės visuomenės sveikatos stebėsenos 2017 metų ataskaitos patvirtinimo
 
7. Dėl Visagino savivaldybės asmens sveikatos priežiūros įstaigų teikiamų mokamų paslaugų, kurių kainų apskaičiavimo nereglamentuoja kiti teisės aktai, kainų apskaičiavimo metodikos patvirtinimo

Plačiau
2018-12-14  |   Šventes sutikime saugiai!

Artėjant gražiausioms – Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų šventėms, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Visagino policijos komisariatas visus miesto gyventojus ir svečius prašo būti itin budriems, saugoti save, savo turtą. Pirkdami dovanas internetinėse parduotuvėse visada įsitikinkite, kad jos yra tikros. Taip pat šventinių laikotarpių gali labiau suaktyvėti ir telefoniniai sukčiai, siūlydami įvairias prekes, paslaugas, pranešdami apie įvykusius nelaimingus atsitikimus. 

Plačiau
2018-12-14  |   Kviečiame teikti kūrinius Vaikų literatūros premijai gauti

Švietimo ir mokslo ministerija kviečia teikti vaikų literatūros kūrinius, kritikos darbus, vaikų literatūros ir skaitymo populiarinimo projektus Vaikų literatūros premijai gauti.
Premijos tikslas – skatinti Lietuvos rašytojus kurti vaikams skirtas knygas, įvertinti švietimo, visuomeninių ar privačių įstaigų bei asmenų indėlį populiarinant vaikų literatūrą ir knygų skaitymą.

Plačiau
2018-12-14  |   SVEIKINAME JAUNUS ŠOKĖJUS!

Visagino „Verdenės“ gimnazija užėmė pirmąją vietą tradicinius šokius puoselėjančių Lietuvos mokyklų konkurse „Visa mokykla šoka“ ir apdovanota Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos I laipsnio diplomu.
Didžiuojamės, džiaugiamės ir visada šoksime.
 
Konkurso koordinatorė, mokytoja Daiva Maldžiuvienė

Plačiau
2018-12-14  |   GAISRININKŲ PAMOKOS PASIENIEČIAMS

Š. m. gruodžio 10 ir 13 dienomis Visagino priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnai, siekdami propaguoti saugią gyvenseną, pravedė Valstybės sienos apsaugos tarnybos Ignalinos pasienio rinktinės Branduolinės energetikos objektų apsaugos dalinio pareigūnams gaisrinės saugos mokymus. Jų pagrindinis tikslas buvo priminti pirminius veiksmus kilus gaisrui ir praktiškai pademonstruoti, kaip galima savarankiškai ir tinkamai užgesinti nedidelį gaisro židinį pirminėmis gaisro gesinimo priemonėmis.

Plačiau
2018-12-13  |   Visagino policijos komisariatas baigė įgyvendinti „Alkoholio, tabako ir narkotinių medžiagų vartojimo prevencija Visagine“ prevencinę programą

Gruodžio mėnesį  baigėsi Visagino policijos komisariato vykdoma „Alkoholio, tabako ir narkotinių medžiagų vartojimo prevencija Visagine“ prevencinė programa, kuri finansuojama iš savivaldybės sveikatos rėmimo programos lėšų. Šio projekto tikslas – suaktyvinti narkotikų ir psichotropinių medžiagų vartojimo ir platinimo prevenciją, įtraukiant mokinius ir jaunimą, ypač turinčius elgesio problemų, o taip pat stiprinti alkoholio vartojimo prevenciją bendruomenėje.

Plačiau
2018-12-13  |   NEMOKAMAS SEMINARAS „KAIP BŪTI ATPAŽĮSTAMAM IR MATOMAM INTERNETE?“

Europe Direct Visaginas 2018 m. gruodžio 18 d. 16.00 val. kviečia į „Google digital garage“ mokymus „Kaip būti atpažįstamam ir matomam internete?“, kurie vyks VšĮ IAE regiono verslo ir turizmo informacijos centre (Taikos pr. 7).

► Interneto svetainių kūrimas pradedantiesiems.
► Vartotojų pritraukimas.
► Asmens duomenų apsauga ES.
► Praktinės užduotys.

Plačiau
2018-12-13  |   Edukacinė popietė „Literatūrinis herojus skaito pasaką“

Visagino viešosios bibliotekos filiale (Sedulinos al. 14/3) gruodžio 5 d. vyko edukacinė popietė „Literatūrinis herojus skaito pasaką". Į teatralizuotą garsinio O.Proislerio knygos „Raganiukė" pristatymą  atėjo „Žiburio" pagrindinės mokyklos 3a klasės mokiniai su savo mokytoja L. Čižiene
Bibliotekininkė N. Sokolova supažindino vaikus su garsaus vokiečių rašytojo Otfriedo Proislerio kūryba ir knygomis. 

Plačiau
2018-12-13  |   Kviečiame Visagino gyventojus pasinaudoti puikia galimybe, kurią suteikia projektas „Bendruomeniniai šeimos namai“ ir išbandyti mediaciją NEMOKAMAI

Mediacijos paslaugas teiks Visagino Šeimos Krizių Centro mediatorė (teisininkė) Mėta Paulauskė. Nuo 2003 m. savo teisines žinias kaupė studijuodama teisės bakalauro bei teisės magistro studijas Mykolo Romerio universitete. Teisės studijų specializacija – mediacija.
Dėl dalyvavimo projekto veikloje ir organizuojamuose mokymuose kviečiame kreiptis tel. 8 657 71 655 arba el. p. bsnvisaginas@gmail.com
Mediacija – yra alternatyva teisminiam bylinėjimuisi ir taikių išsaugomų santykių užtikrinimo būdas.

Plačiau
2018-12-12  |   VIETINĖS RINKLIAVOS MOKĖTOJŲ DĖMESIUI!

Gerbiamieji rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą mokėtojai, primename, kad iki 2018 metų pabaigos visi vietinės rinkliavos mokėtojai privalo sumokėti vietinę rinkliavą už einamuosius metus, nes 2019 m. bus pradėti skaičiuoti nustatyto dydžio delspinigiai, o susidariusi skola už vietinę rinkliavą bus išieškoma Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.
Negavus ar praradus rinkliavos mokėjimo pranešimą, maloniai prašome kreiptis į Visagino savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos ir rinkliavų skyrių (toliau – Skyrius) žemiau nurodytais kontaktais.

Plačiau
2018-12-12  |   VISAGINO POLICIJOS KOMISARIATAS VYKDO PROJEKTĄ ,,SAUGIĄ APLINKĄ KURIAME KARTU“

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Visagino policijos komisariatas vykdo trumpalaikį projektą „Saugią aplinką kuriame kartu“, kurio tikslas vykdyti nusikalstamų veikų bei kitų teisės pažeidimų prevenciją,  kurti saugesnę gyvenamąją aplinką. Projektas finansuojamas iš Visagino savivaldybės nusikaltimų prevencijos ir kontrolės programos įgyvendinimo lėšų.

Plačiau
2018-12-12  |   PARODŲ ĮVAIROVĖ VVB MENO GALERIJOJE KVIEČIA

Artėjanti metų pabaiga įpareigoja į daugelį dalykų pažvelgti naujai, pakylėtai. Visagino viešosios bibliotekos meno galerijos vadovė Violeta Šeršniovienė pasistengė, kad senųjų palydos ir naujųjų pasitikimas būtų spalvingas, įvairus, patrauklus svečiui, artimas visaginiečiui. Tuo tikslu galerijoje eksponuojamos kelios, viena kitą papildančios ir papuošiančios parodos.

Plačiau
2018-12-12  |   Ką žinai apie alkoholio poveikį negimusiam kūdikiui?

Kaip rodo įvairiose šalyse atlikti tyrimai, paklaustos, ar vartojo alkoholio nėštumo metu, moterys paprastai stengiasi pagražinti padėtį. Kad gėrė tada, kai laukėsi kūdikio, prisipažįsta vos keli procentai. Tačiau atlikus alkoholio skilimo produktų koncentracijos naujagimio sauso kraujo laše tyrimą, aiškėja tikrieji skaičiai – būdamos nėščios, svaigalų geria iki 70 proc. moterų.
Didžiausią žalą būsimam kūdikiui alkoholis daro 3–10 savaitę po pastojimo. Tada formuojasi gyvybiškai svarbūs organai: širdis, akys, ausys, dantys, išoriniai lyties organai ir kt.

Plačiau
2018-12-12  |   KVIEČIAME Į VANDENS AEROBIKOS KURSUS!

Visagino savivaldybės administracija kartu su Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuru įgyvendinant Europos Sąjungos lėšomis finansuojamą projektą „Vaikų sveikos gyvensenos skatinimas Visagino savivaldybėje“ kviečia vaikus į Vandens aerobikos kursus, kurie prasidės š. m. gruodžio 17 dieną!
Kursai vyks pagal tvarkaraštį:
Pirma grupė – pirmadieniais 16.00-17.00, ketvirtadieniais 18.00-19.00;
Antra grupė – antradieniais 18.00-19.00, penktadieniais 16.00-17.00.
Galima registracija tik į vieną grupę.

Plačiau
2018-12-12  |   Advento metu – nemokamas spektaklis jaunimui ir visiems, ieškantiems gyvenimo prasmės

Tamsėjantis metų laikas, kuomet vis ilgėja sutemos, vadinamas Adventu. Senaisiais laikais tikintieji buvo raginami mąstyti apie savo gyvenimą, bandyti jį suprasti, atleisti, taikytis... Šiandieniniam jaunimui, pagal ES standartus suprantamam kaip žmogui nuo 16 iki 29 metų, tai taip pat gyvenimo tempą lėtinantis laikas, kviečiantis perkainoti vertybes. Nei jaunimas, nesuprantantis vyresniųjų, nei vyresnieji, nesuprantantys jaunimo negali kurti sėkmingo bendrabūvio, todėl visiems labai pravartu bus apsilankyti Vilniaus performanso teatro Hause of Puglu  interaktyviame spektaklyje „Vienatvė. 1991”.

Plačiau
2018-12-12  |   Pranešimas apie numatomą „Susisiekimo komunikacijų ir inžinerinių tinklų (IAE labai mažo aktyvumo radioaktyvių atliekų atliekynui) Drūkšinių km., Visagino sav., statybos projektas“, projektavimo pradžią ir visuomenės dalyvavimą svarstant projektinius pasi

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos statybos įstatymo 37 straipsniu ir statybos techninio reglamento STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“ VIII skyriaus nuostatomis, VĮ Ignalinos atominė elektrinė informuoja visuomenę apie numatomą visuomenei svarbaus statybos projektavimą.
Statytojas per 3 darbo dienas Drūkšinių k., Visagino savivaldybėje, turi pastatyti stendą su išvardinta informacija, kurį privaloma laikyti ne mažiau 10 darbo dienų nuo šio pranešimo savivaldybės interneto svetainėje, paskelbimo dienos.

Plačiau
2018-12-11  |   Kviečiame dainuoti kartu!

Mielieji mūsų nuostabaus miesto gyventojai,
maloniai kviečiame visus į naujai kuriamą chorą, kur visi kartu pajusime nuostabios chorinės dainos galią! Vedini smalsumo pažinti vis naujus dalykus pamirštame, kad daina tai žmogaus, tautos gyvybės šaltinis. Dainoje plaka mūsų protėvių širdys.
Mūsų tikslas suburti aktyvius žmones, kurie myli dainą, kurie mėgsta ir nori bendrauti. Juk su daina gyventi linksmiau.
Repeticijos vyksta Visagino kultūros centre (Vilties g. 5): pirmadieniais 19.10 val., trečiadieniais 18.30 val. Pasiteirauti galima tel. 8 657 49 099 (Ilona).

Plačiau
2018-12-11  |   JAUNIEJI VISAGINIEČIAI NUSKYNĖ MEDALIŲ PUOKŠTĘ

Šeštadienį, gruodžio 8 d., Grigiškėse vyko tradicinės Tarptautinės pramoginių šokių varžybos „Sniego šokis 2018“, kuriose dalyvavo daugiau nei 200 vaikų. Varžybas kasmet organizuoja Ugnės pramoginių šokių studija (vadovė Ugnė Goštautienė).
Grigiškių „Šviesos“ gimnazijos salėje, kur vyko varžybos, visą dieną įvairiose amžiaus grupėse varžėsi sportininkai iš Lietuvos ir Latvijos, tarp kurių ir visaginiečiai, gynę savo miesto garbę. Visaginui garbingai atstovavo 4 šokėjų poros – Visagino kūrybos namų Šiuolaikinio šokio klasės choreografijos vyresniosios mokytojos Veros Seziomovos auklėtiniai.

Plačiau
2018-12-10  |   Svarbi pergalė Lietuvai

Europos Parlamentas (EP) pademonstravo beprecendentę paramą Lietuvai, kokios mūsų šalis iš vienos pagrindinių Europos institucijų nėra sulaukusi jau seniai. Energetikos, pramonės ir mokslinių tyrimų komitetas (ITRE) vakar absoliučia balsų dauguma patvirtino mano kolegės iš Žaliųjų frakcijos/ Europos laisvojo aljanso (ELA) Rebeccos Harms pranešimą dėl Europos Sąjungos (ES) finansuojamos Ignalinos atominės elektrinės (AE) uždarymo finansavimo programos.

Plačiau
2018-12-10  |   IŠVYKA Į ANYKŠČIŲ VIEŠĄJĄ BIBLIOTEKĄ

Anykščių rajonas garsėja ne tik savo lankytinais objektais, literatūriniu palikimu ir jo pagrindu įkurtais memorialiniais muziejais, bet ir bibliotekinio darbo kokybe, įvairove, pačia labai jaukia, estetiškai patrauklia biblioteka. Anykščių, beje kaip ir visų kitų Utenos apskrities rajonų bibliotekos yra renovuotos, modernizuotos, perstatytos, išnaudojant atitinkamos vietovės savitumus pritaikytos šiuolaikiniams reikalavimams. Visagino bibliotekininkai, ieškodami kokybiško bibliotekinio darbo pavyzdžių, pirmiausia nusprendė vykti į Anykščius.

Plačiau
2018-12-10  |   Kviečiame į konferenciją „Vaiko saugumo kodas“

Gruodžio 14 d. 9.30 val. Visagino lopšelyje-darželyje „Auksinis raktelis“ prasidės tarptautinė konferencija „Vaiko saugumo kodas“.
Vaikų saugumas – fizinis, psichologinis, emocinis – visų suaugusiųjų rūpestis ir pareiga. Saugia aplinka, gyvensena ir vaikų saugaus elgesio įgūdžiais turėtų rūpintis visi be išimties. Saugaus vaiko elgesio ir gyvensenos įgūdžių ugdymas yra sistemingas ir nuoseklus procesas, sužadinantis vaiko norą sužinoti daugiau, įgyti patirties, įsisąmoninti ir suvokti atsakomybę už savo ir kitų saugumą ir laikytis saugaus elgesio principų kasdieninėje aplinkoje, gebėti orientuotis sudėtingose situacijose.

Plačiau
2018-12-10  |   GRUODŽIO 10 D. – TARPTAUTINĖ ŽMOGAUS TEISIŲ DIENA

Žmogaus teisės tai ne vien teisinis terminas – tai ir kiekvieno iš mūsų atsakomybė, tolerancija ir solidarumas. Mūsų įvairiatautis ir darnus Visaginas yra gražus to pavyzdys.
Visada būkite vieningi, supratingi ir geranoriški vieni kitiems.

Savivaldybės merė Dalia Štraupaitė
Administracijos direktorius Sergej Mickevič

Plačiau

Archyvas


 Prisijungimas gyventojams

MUS RASITE ČIA
                                                          Miesto schema 

 

RENGINIŲ
KALENDORIUS
P A T K Pn Š S
26272829300102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Gruodis
    2018     
 
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
Įveskite savo el. pašto adresą:
Įveskite paieškos raktinį žodį:
VARTOTOJŲ
STATISTIKA
Iš viso apsilankė: 29126523
Šiandien apsilankė: 28954
Dabar naršo: 110
 
© Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema